TM333-500VA
ShunHong
B5001
| Наявність: | |
|---|---|
| Кількість: | |
Перевага продукту
Обліковий запис корпоративного WhatsApp: +86- 13690698363
Цей перетворювач напруги 500 ВА є побутовим пристроєм, призначеним для вирішення проблеми різниці напруги, і може перетворювати напругу 220 В на 110 В для задоволення потреб різноманітних приладів. Завдяки компактному розміру та легкій портативності цей конвертер ідеально підходить для щоденного використання вдома та під час подорожей.
1. Визнання на ринку
Після тривалого періоду випробувань на ринку цей перетворювач напруги 500 ВА завоював широку оцінку споживачів за чудову продуктивність і надійність.
2. Сумісність з напругою
Розроблений для адаптації до стандартів напруги в різних країнах, він може швидко та стабільно завершити перетворення напруги, забезпечуючи безперебійну роботу електроприладів у різних регіонах.
3. Перевага матеріалів.
Вибір найкращої сировини не тільки покращує ефективність і стабільність перетворення напруги, але й ефективно знижує споживання енергії.
4. Функції безпеки
Корпус виробу виготовлений із міцних матеріалів, внутрішня схема обгорнута вогнестійкими матеріалами та оснащено функцією захисту від контролю температури, щоб забезпечити безпеку користувача в усіх аспектах.
Завдяки застосуванню цих інноваційних технологій перетворювач напруги 500 ВА не тільки підвищує ефективність електроприладів, але й забезпечує безпеку процесу використання та є незамінним рішенням для перетворення напруги для вашої побутової техніки та подорожей.
Технічні параметри
| Модель продукту | TM333-500VA |
| Назва продукту | Перетворювач напруги 500 ВА з 220 В на 110 В |
| Максимальна застосовна потужність | 500 ВА |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В ~ |
| Номінальна вихідна напруга | 110 В ~ |
| Максимальна службова потужність | 300 ВА* |
| Номінальна частота | 50/60 Гц |
| Операційний цикл | 30/60 хв |
| розміри | 16,5*12*7,5 см |
| Розмір (з упаковкою) | 26*16*13 см |
| ваги | 1,6 кг |
| Вага (з упаковкою) | 2,0 кг |
| Тип | Сухого типу |
| Температура автоматичного відключення | ≥80 ℃ |
| Шнур живлення квадратний | 0,3 кв |
| Максимальний струм, що проходить | 2.1A |
| Матеріали | Намотування алюмінієвого дроту |
| Основний матеріал | Кільцевий трансформер |
| сертифікат | CE, FCC тощо. |
Використання продукту
1. Побутова техніка.
Цей перетворювач напруги 500 ВА підходить для різноманітних невеликих побутових приладів, включаючи кухонні прилади та засоби особистої гігієни, якщо вони не перевищують потужність 300 Вт, щоб забезпечити стабільність перетворення напруги.
2. Офісне обладнання
Для невеликого друку та копіювального обладнання в офісах цей перетворювач забезпечує стабільну підтримку живлення при напрузі 220 В, знижуючи напругу 220 В до 110 В, тим самим підвищуючи ефективність роботи.
3. Догляд за красою
За допомогою цього перетворювача на 500 ВА можна наблизити до професійного рівня домашні інструменти для краси та волосся, такі як бігуді та відпарювачі для обличчя.
4. Медичні інструменти.
Медичні інструменти, які використовуються вдома, наприклад вимірювачі артеріального тиску та генератори кисню, також можуть використовувати цей перетворювач напруги для досягнення стабільної роботи.
Завдяки своїй універсальності цей перетворювач напруги на 500 ВА забезпечує рішення для перетворення напруги для електричного обладнання в різних сценаріях, будь то домашнє життя, робоче місце або особистий догляд, для задоволення різноманітних потреб у напрузі та забезпечення безпечної та ефективної роботи електричного обладнання.
Інструкція з експлуатації продукту
~!phoenix_var122_0!~
~!phoenix_var122_1!~
~!phoenix_var122_2!~
~!phoenix_var122_3!~
~!phoenix_var122_4!~
~!phoenix_var122_5!~
~!phoenix_var122_6!~
~!phoenix_var122_7!~
~!phoenix_var122_8!~
~!phoenix_var122_9!~
~!phoenix_var122_10!~
FAQ
~!phoenix_var124_0!~
~!phoenix_var124_1!~ ~!phoenix_var124_2!~
~!phoenix_var124_3!~
~!phoenix_var124_4!~ ~!phoenix_var124_5!~
~!phoenix_var124_6!~
~!phoenix_var124_7!~ ~!phoenix_var124_8!~
~!phoenix_var124_9!~
~!phoenix_var124_10!~ ~!phoenix_var124_11!~
~!phoenix_var124_12!~
~!phoenix_var124_13!~ ~!phoenix_var124_14!~
~!phoenix_var124_15!~
~!phoenix_var124_16!~ ~!phoenix_var124_17!~
~!phoenix_var124_18!~
~!phoenix_var124_19!~ ~!phoenix_var124_20!~
~!phoenix_var124_21!~
~!phoenix_var124_22!~ ~!phoenix_var124_23!~