SH-DB-3000VA
ShunHong
G30002
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Ó seoladh é, tá an tiontaire cumhachta 3000w de ghrád tionsclaíoch seo tar éis áit a bhaint amach go tapa ar an margadh lena fheidhmíocht agus a chobhsaíocht den scoth, agus bhuaigh sé ard-aitheantas margaidh. Tar éis cúig bliana de chleachtas margaidh agus nuálaíocht theicniúil, ní hamháin go bhfuil a aibíocht theicniúil cruthaithe aige, ach léirigh sé freisin iontaofacht urghnách i gcásanna iarratais éagsúla.
Léiríonn an méadú suntasach ar dhíolacháin agus díolachán níos mó ná 10,000 aonad go hiomlán an tóir atá ag an táirge seo ar an margadh. Le dul chun cinn leanúnach na teicneolaíochta, rinneamar na hábhair agus an dearadh cúlpháirtí a uasmhéadú go cúramach chun feidhmíocht agus iontaofacht an táirge a fheabhsú tuilleadh, ag cinntiú cobhsaíocht an úsáideora sa phróiseas úsáide.
Is é nuálaíocht an tiontaire céim-suas voltais seo ná go bhfuil sé feistithe le dhá aschur 220V, rud a fhágann gur féidir dhá fhearas a úsáid ag an am céanna, ag feabhsú go mór praiticiúlacht agus áisiúlacht an táirge. Chomh fada is nach bhfuil cumhacht comhcheangailte an dá fhearais níos mó ná 90% den chumhacht uasta a úsáideann an claochladán, is féidir a áirithiú go n-oibreoidh siad i gceart, ag freastal ar riachtanais an tsoláthair cumhachta ilfheiste i dtimpeallachtaí baile agus oifige nua-aimseartha.
Sa dearadh, bainimid úsáid as croí annular aon-chéim éifeachtach, rud a chinntíonn ní hamháin cobhsaíocht oibríocht an claochladáin, ach freisin a fheabhsaíonn an ráta comhshó fuinnimh agus a laghdaíonn an caillteanas fuinnimh. Ag baint úsáide as amhábhar ardchaighdeáin, cinnteoimid marthanacht agus cobhsaíocht fhadtéarmach claochladáin, ag soláthar taithí níos iontaofa d'úsáideoirí.
Tá sábháilteacht mar phríomhcheist inár ndearadh. Tá tithíocht agus corda cumhachta inmheánach an tiontaire voltais déanta as ábhar lasair-retardant, rud a laghdaíonn an baol dóiteáin go héifeachtach. Ina theannta sin, táimid feistithe freisin le bearta sábháilteachta iolracha cosúil le cosaint rialaithe teochta, cosaint ró-ualach agus cosaint gearrchiorcad chun sábháilteacht a chinntiú le linn úsáide agus cosc a chur ar thimpistí sábháilteachta a d'fhéadfadh a bheith mar gheall ar éagobhsaíocht voltais nó ró-ualach.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SH-DB-3000VA |
| Ainm an táirge | 3000W tiontaire 110V go 220V |
| Uaschumhacht infheidhme | 3000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 110V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 220V~ |
| Acmhainn rátáilte | 2500VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 27*19.2*17cm |
| Méid (le pacáiste) | 35*26*25cm |
| meáchain | 14.6kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 15.3kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Gléas Sábháilteachta | Lasc aer |
| Cearnóg corda cumhachta | 2 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 32A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Mar fhocal scoir, is céim thábhachtach é an seiceáil cumhachta chun oibriú sábháilte an tiontaire voltais a chinntiú. Sula n-úsáidtear an tiontaire voltais den chéad uair, ba cheart a chuma a iniúchadh go críochnúil chun a chinntiú go bhfuil an meaisín saor ó dhamáiste agus go bhfuil gach cuid socraithe go daingean. Ba chóir go tosaithe, aird a thabhairt freisin ar cibé an bhfuil fuaim neamhghnácha nó staid neamhghnácha ann, nuair a aimsíodh é, ba chóir go stopfadh sé láithreach agus an t-iniúchadh riachtanach a dhéanamh.
Próiseas úsáide tiontaire voltais:
1. Seiceáil an bhfuil cuma an tiontaire voltais iomlán agus go bhfuil na páirteanna breise socraithe;
2. Ceangail breiseán ionchuir an tiontaire voltais leis an soláthar cumhachta le voltas 110V;
3, cliceáil ar an meaisín ar an eochair, an chumhacht tiontaire voltas;
4, Ceangail an fearas 220V leis an tiontaire voltas, agus ansin tús a chur leis an ngnáthúsáid.
CCanna