SH-DB-2000VA
ShunHong
G20002
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Cur síos ar an Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Ó seoladh é, bhuaigh an tiontaire cumhachta 2000w seo de ghrád tionsclaíoch aitheantas ard sa mhargadh as a fheidhmíocht agus a chobhsaíocht den scoth. Ní hamháin go gcruthóidh cúig bliana de chleachtas margaidh agus nuálaíocht theicneolaíoch a aibíocht theicniúil, ach léiríonn siad freisin a iontaofacht i gcásanna iarratais éagsúla.
Tá an méadú suntasach ar aitheantas agus ar dhíolacháin an mhargaidh, le níos mó ná 10,000 claochladán díolta, ina theist láidir ar an tóir a bhí ar an táirge seo. Le dul chun cinn leanúnach na teicneolaíochta, rinneamar ábhair agus dearadh gabhálais a bharrfheabhsú go cúramach, feabhas breise a chur ar fheidhmíocht agus iontaofacht na dtáirgí, agus cobhsaíocht úsáideoirí a chinntiú le linn úsáide.
Tá an tiontaire céim-suas voltais feistithe le dhá aschur 220V, dearadh nuálaíoch a ligeann dhá fhearas a úsáid ag an am céanna, ag méadú go mór praiticiúlacht agus áisiúlacht an táirge. Chomh fada agus nach bhfuil cumhacht iomlán an dá fhearais níos mó ná 90% den chumhacht uasta a úsáideann an claochladán, is féidir a ráthú go n-oibreoidh siad de ghnáth, ag freastal ar riachtanais an tsoláthair cumhachta ilfheiste i dtimpeallachtaí baile agus oifige nua-aimseartha.
Sa dearadh, bainimid úsáid as croí annular aon-chéim, rud a chinntíonn ní hamháin cobhsaíocht oibríocht an claochladáin, ach freisin a fheabhsaíonn an ráta comhshó fuinnimh agus a laghdaíonn an caillteanas fuinnimh. Ag baint úsáide as amhábhar ardchaighdeáin, cinnteoimid marthanacht agus cobhsaíocht fhadtéarmach claochladáin, ag soláthar taithí níos iontaofa d'úsáideoirí.
Tá sábháilteacht mar phríomhcheist inár ndearadh. Tá tithíocht agus corda cumhachta inmheánach an tiontaire voltais déanta as ábhar lasair-retardant, rud a laghdaíonn an baol dóiteáin go héifeachtach. Ina theannta sin, táimid feistithe freisin le bearta sábháilteachta iolracha cosúil le cosaint rialaithe teochta, cosaint ró-ualach agus cosaint gearrchiorcad chun sábháilteacht a chinntiú le linn úsáide agus cosc a chur ar thimpistí sábháilteachta a d'fhéadfadh a bheith mar gheall ar éagobhsaíocht voltais nó ró-ualach.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SH-DB-2000VA |
| Ainm an táirge | 2000W tiontaire 110V go 220V |
| Uaschumhacht infheidhme | 2000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 110V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 220V~ |
| Acmhainn rátáilte | 1700VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 27*19.2*17cm |
| Méid (le pacáiste) | 35*26*25cm |
| meáchain | 10.8kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 11.6kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Gléas Sábháilteachta | Lasc aer |
| Cearnóg corda cumhachta | 2 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 32A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Mar fhocal scoir, is céim thábhachtach é an seiceáil cumhachta chun oibriú sábháilte an tiontaire voltais a chinntiú. Roimh an gcéad úsáid, ba cheart an claochladán a iniúchadh go cuimsitheach chun a chinntiú nach ndéantar damáiste do chuma an mheaisín agus go bhfuil na codanna socraithe go daingean. Ba chóir go tosaithe, aird a thabhairt freisin ar cibé an bhfuil fuaim neamhghnácha nó staid neamhghnácha ann, nuair a aimsíodh é, ba chóir go stopfadh sé láithreach agus an t-iniúchadh riachtanach a dhéanamh.
Próiseas úsáide tiontaire voltais:
1. Seiceáil an bhfuil cuma an tiontaire voltais iomlán agus go bhfuil na páirteanna breise socraithe;
2. Ceangail breiseán ionchuir an tiontaire voltais leis an soláthar cumhachta le voltas 110V;
3, cliceáil ar an meaisín ar an eochair, an chumhacht tiontaire voltas;
4, Ceangail an fearas 220V leis an tiontaire voltas, agus ansin tús a chur leis an ngnáthúsáid.
CCanna