SH-DB-4000VA
ShunHong
G40002
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Ó seoladh é, tá an tiontaire cumhachta 4000w de ghrád tionsclaíoch seo tar éis áit a bhaint amach go tapa ar an margadh as a fheidhmíocht agus a chobhsaíocht den scoth, agus fuair sé ard-aitheantas sa mhargadh. Ní hamháin go bhfuil a aibíocht theicniúil cruthaithe ag cúig bliana de chleachtas margaidh agus nuálaíocht teicneolaíochta, ach léirigh siad freisin a iontaofacht urghnách i gcásanna iarratais éagsúla.
Léiríonn an méadú suntasach ar dhíolacháin, go háirithe díolacháin níos mó ná 10,000 aonad, go hiomlán an tóir atá ag an táirge seo ar an margadh. Le dul chun cinn leanúnach na teicneolaíochta, rinneamar leas iomlán a bhaint as ábhair agus dearadh cúlpháirtí, rud a fheabhsaíonn feidhmíocht agus iontaofacht an táirge go mór, ag cinntiú cobhsaíocht an úsáideora sa phróiseas úsáide.
Is é gné uathúil an tiontaire voltais treisithe seo ná go bhfuil sé feistithe le dhá aschur 220V, rud a fhágann gur féidir dhá fhearas a úsáid ag an am céanna, ag cur go mór le praiticiúlacht agus áisiúlacht an táirge. Chomh fada is nach bhfuil cumhacht comhcheangailte an dá fhearais níos mó ná 90% den chumhacht uasta a úsáideann an claochladán, is féidir a áirithiú go n-oibreoidh siad i gceart, ag freastal ar riachtanais an tsoláthair cumhachta ilfheiste i dtimpeallachtaí baile agus oifige nua-aimseartha.
Sa dearadh, bainimid úsáid as croí annular aon-chéim éifeachtach, rud a chinntíonn ní hamháin cobhsaíocht oibríocht an claochladáin, ach freisin a fheabhsaíonn an ráta comhshó fuinnimh agus a laghdaíonn an caillteanas fuinnimh. Ag baint úsáide as amhábhar ardchaighdeáin, cinnteoimid marthanacht agus cobhsaíocht fhadtéarmach claochladáin, ag soláthar taithí níos iontaofa d'úsáideoirí.
Tá sábháilteacht mar phríomhcheist inár ndearadh. Tá tithíocht agus corda cumhachta inmheánach an tiontaire voltais déanta as ábhar lasair-retardant, rud a laghdaíonn an baol dóiteáin go héifeachtach. Ina theannta sin, táimid feistithe freisin le bearta sábháilteachta iolracha cosúil le cosaint rialaithe teochta, cosaint ró-ualach agus cosaint gearrchiorcad chun sábháilteacht a chinntiú le linn úsáide agus cosc a chur ar thimpistí sábháilteachta a d'fhéadfadh a bheith mar gheall ar éagobhsaíocht voltais nó ró-ualach.
Ar an iomlán, is é an tiontaire cumhachta 4000w seo de ghrád tionsclaíoch an ceannaire margaidh lena ghlacadh sa mhargadh, aibíocht teicneolaíochta, dearadh nuálaíoch il-asraonta, éifeachtúlacht chomhshó éifeachtach fuinnimh agus bearta sábháilteachta cuimsitheacha, ag soláthar réiteach comhshó voltas sábháilte, éifeachtach agus iontaofa d'úsáideoirí.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SH-DB-4000VA |
| Ainm an táirge | 4000W tiontaire 110V go 220V |
| Uaschumhacht infheidhme | 4000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 110V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 220V~ |
| Acmhainn rátáilte | 3500VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 27*19.2*17cm |
| Méid (le pacáiste) | 35*26*25cm |
| meáchain | 15.8kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 16.4kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Gléas Sábháilteachta | Lasc aer |
| Cearnóg corda cumhachta | 2 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 32A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Trí na réamhchúraimí agus na nósanna imeachta seo a leanúint, is féidir le húsáideoirí oibriú sábháilte agus cobhsaí na dtiontairí voltais a chinntiú, agus ar an gcaoi sin trealamh a chosaint, teipeanna a chosc, agus a sábháilteacht féin a chosaint. Leis an fheidhmíocht éifeachtach agus slándáil iontaofa, soláthraíonn an tiontaire voltas 4000W seo réiteach comhshó voltais idéalach d'úsáideoirí le haghaidh cásanna agus riachtanais éagsúla.
Próiseas úsáide tiontaire voltais:
1. Seiceáil an bhfuil cuma an tiontaire voltais iomlán agus go bhfuil na páirteanna breise socraithe;
2. Ceangail breiseán ionchuir an tiontaire voltais leis an soláthar cumhachta le voltas 110V;
3, cliceáil ar an meaisín ar an eochair, an chumhacht tiontaire voltas;
4, Ceangail an fearas 220V leis an tiontaire voltas, agus ansin tús a chur leis an ngnáthúsáid.
CCanna