SHJZ-500VA
ShunHong
W5003
| Dostupnost: | |
|---|---|
| Količina: | |
Prednost proizvoda
Enterprise WhatsApp račun: +86- 13690698363
Nakon više od dva desetljeća rigoroznog pregleda na tržištu, ovaj energetski transformator dobio je jednoglasne pohvale korisnika zbog izvanrednog životnog vijeka proizvoda i izvrsne stabilnosti. Ne samo da je izrađen od visokokvalitetne jednofazne toroidalne jezgre, koja osigurava visoku učinkovitost i stabilnost pretvorbe napona, već također značajno smanjuje gubitak energije tijekom procesa pretvorbe.
Kako bi se osigurao nesmetan rad električnih uređaja u različitim naponskim okruženjima, ovaj transformator je posebno dizajniran kao naponski adapter, koji može brzo i stabilno pretvoriti 100V u 220V, zadovoljavajući potrebe električnih uređaja u Japanu i drugim regijama u korištenju 220V naponskih područja.
Što se tiče sigurnosnih performansi, ovaj pretvarač napona je dobro osmišljen. Kućište mu je izrađeno od čvrstog željeznog materijala, a unutarnje ožičenje omotano je plastičnom folijom koja usporava plamen, čime se učinkovito povećava sigurnost korištenja. Ono što je još vrijedno spomenuti je da je također opremljen zaštitnim uređajem za kontrolu temperature, koji sveobuhvatno sprječava sigurnosne nezgode koje mogu biti uzrokovane nestabilnim naponom ili preopterećenjem.
Uz stalne inovacije tehnologije i optimizaciju dodataka i materijala, učinkovitost pretvorbe napona i stabilnost ovog energetskog transformatora značajno su poboljšani, donoseći korisnicima pouzdanije i sigurnije iskustvo napajanja.
Tehnički parametri
Sigurnosni uređaj-1 Temperatura automatskog isključivanja Namatanje aluminijske žice
| Model proizvoda | SHJZ-500VA |
| Naziv proizvoda | Zaštitni pretvarač napona od 500 W za kontrolu temperature 220 V na 100 V |
| Maksimalna primjenjiva snaga | 500 W* |
| Nazivni ulazni napon | 220V ~ |
| Nazivni izlazni napon | 100 V ~ |
| Nazivni kapacitet | 400VA* |
| Nazivna frekvencija | 50/60Hz |
| Radni ciklus | 30/60min |
| veličine | 16,5*12*7,5 cm(6,49*4,72*2,95 inča) |
| Veličina (sa paketom) | 26*16*13 cm(10,23*6,3*5,1 inča) |
| utezi | 2,6 kg(5,73 lbs) |
| Težina (sa paketom) | 3,0 kg(6,61 lbs) |
| Tip | Suhi tip |
| Sigurnosni uređaj-1 | Kontrola temperature |
| Temperatura automatskog isključivanja | ≥80 ℃ |
| Četverokutni kabel za napajanje | 0,5 kvadrata |
| Maksimalna prolazna struja | 4.2A |
| Materijali | |
| Materijal jezgre | Prstenasti transformator |
| potvrda | CE, FCC itd. |
Upotreba proizvoda
Vodič za rad proizvoda
Mjere opreza za korištenje naponskog transformatora
1, vodootpornog i otpornog na vlagu:
Budući da je ovaj pretvarač napona dizajniran da prolazi kroz dodatke unutarnje jezgre, kako bi se postigla dobra disipacija topline, njegova ljuska nije veliko područje vodootpornog tretmana. Stoga ga treba koristiti dalje od izvora vode kako bi se spriječio prodor vode u unutarnji pretvarač napona, kako ne bi došlo do kratkog spoja ili drugih sigurnosnih incidenata.
2, disipacija topline i ventilacija:
Pretvarač napona može proizvesti određenu količinu topline tijekom rada, što je normalna pojava. Kako bi se održala njegova normalna radna temperatura, nemojte blokirati lijevu i desnu stranu otvora za hlađenje transformatora kako biste osigurali cirkulaciju zraka koja pomaže raspršivanju topline. Ako se ustanovi da je energetski transformator neuobičajeno vruć ili ispušta miris paljevine tijekom uporabe, treba ga odmah zaustaviti i posavjetovati se sa stručnjakom.
3, provjera pokretanja:
Prije prvog pokretanja, energetski transformator treba u potpunosti pregledati. Osigurajte da je izgled stroja potpun i neoštećen, a da su dijelovi čvrsto pričvršćeni. U isto vrijeme, pri prvom pokretanju treba obratiti pozornost na to postoji li čudna buka ili abnormalnosti, ako ih ima treba odmah zaustaviti stroj radi provjere.
FAQ