SHJZ-1000VA
ShunHong
W10003
| Dostupnost: | |
|---|---|
| Količina: | |
Prednost proizvoda
Enterprise WhatsApp račun: +86- 13690698363
Nakon više od dva desetljeća rigoroznog pregleda na tržištu, ovaj energetski transformator dobio je jednoglasne pohvale korisnika zbog izvanrednog životnog vijeka proizvoda i izvrsne stabilnosti. Ne samo da je izrađen od visokokvalitetne jednofazne toroidalne jezgre, koja osigurava visoku učinkovitost i stabilnost pretvorbe napona, već također značajno smanjuje gubitak energije tijekom procesa pretvorbe.
Kako bi se osigurao nesmetan rad električnih uređaja u različitim naponskim okruženjima, ovaj transformator je posebno dizajniran kao naponski adapter, koji može brzo i stabilno pretvoriti 100V u 220V, zadovoljavajući potrebe električnih uređaja u Japanu i drugim regijama u korištenju 220V naponskih područja.
Što se tiče sigurnosnih performansi, ovaj pretvarač napona je dobro osmišljen. Kućište mu je izrađeno od čvrstog željeznog materijala, a unutarnje ožičenje omotano je plastičnom folijom koja usporava plamen, čime se učinkovito povećava sigurnost korištenja. Ono što je još vrijedno spomenuti je da je također opremljen zaštitnim uređajem za kontrolu temperature, koji sveobuhvatno sprječava sigurnosne nezgode koje mogu biti uzrokovane nestabilnim naponom ili preopterećenjem.
Uz stalne inovacije tehnologije i optimizaciju dodataka i materijala, učinkovitost pretvorbe napona i stabilnost ovog energetskog transformatora značajno su poboljšani, donoseći korisnicima pouzdanije i sigurnije iskustvo napajanja.
Tehnički parametri
| Model proizvoda | SHJZ-1000VA |
| Naziv proizvoda | 1000W Kontrola temperature Zaštitni pretvarač napona 220V na 100V |
| Maksimalna primjenjiva snaga | 1000W* |
| Nazivni ulazni napon | 220V ~ |
| Nazivni izlazni napon | 100 V ~ |
| Nazivni kapacitet | 800VA* |
| Nazivna frekvencija | 50/60Hz |
| Radni ciklus | 30/60min |
| veličine | 20*16*9,5 cm |
| Veličina (sa paketom) | 30*20*15 cm |
| utezi | 4,6 kg |
| Težina (sa paketom) | 5,0 kg |
| Tip | Suhi tip |
| Sigurnosni uređaj-1 | Kontrola temperature |
| Temperatura automatskog isključivanja | ≥80 ℃ |
| Četverokutni kabel za napajanje | 1 kvadrat |
| Maksimalna prolazna struja | 8A |
| Materijali | Namatanje aluminijske žice |
| Materijal jezgre | Prstenasti transformator |
| potvrda | CE, FCC itd. |
Upotreba proizvoda
Vodič za rad proizvoda
Mjere opreza pri korištenju naponskog transformatora
1, vodootporan i otporan na vlagu:
Budući da je ovaj pretvarač napona dizajniran da prolazi kroz dodatke unutarnje jezgre, kako bi se postigla dobra disipacija topline, njegova ljuska nije veliko područje vodootpornog tretmana. Stoga ga treba koristiti dalje od izvora vode kako bi se spriječio prodor vode u unutarnji pretvarač napona, kako ne bi došlo do kratkog spoja ili drugih sigurnosnih incidenata.
2, Rasipanje topline i ventilacija:
Pretvarač napona može proizvesti određenu količinu topline tijekom rada, što je normalna pojava. Kako bi se održala njegova normalna radna temperatura, nemojte blokirati lijevu i desnu stranu otvora za hlađenje transformatora kako biste osigurali cirkulaciju zraka koja pomaže raspršivanju topline. Ako se ustanovi da je energetski transformator nenormalno vruć ili ispušta miris paljevine tijekom uporabe, treba ga odmah zaustaviti i konzultirati stručnjaka.
3, Provjera pokretanja:
Prije prvog pokretanja, energetski transformator treba u potpunosti pregledati. Osigurajte da je izgled stroja potpun i neoštećen, a da su dijelovi čvrsto pričvršćeni. U isto vrijeme, pri prvom pokretanju treba obratiti pozornost na to postoji li čudna buka ili abnormalnosti, ako ih ima treba odmah zaustaviti stroj radi provjere.
Proces korištenja energetskog transformatora:
1、 Provjerite je li izgled pretvarača napona potpun i jesu li rezervni dijelovi fiksirani;
2、Spojite utičnicu pretvarača napona na napajanje od 220V;
3、Kliknite tipku prekidača stroja, pretvarač napona će biti uključen;
4、 Električni uređaji od 100 V spojeni na pretvarač napona, a zatim se mogu uključiti u normalnu uporabu.
FAQ