TM222-1000VA
ШунХонг
B10002
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Әртүрлі елдердегі кернеу кедергілерін қамтитын 1000ВА кернеу түрлендіргіштеріміз интеллектуалды дизайнымен және пайдаланушыға ыңғайлы жұмысымен ерекшеленеді. Үйдегі күріш пеші, кеңседегі принтер немесе кәсіби салондағы пермь машинасы болсын, бұл түрлендіргіш 1000ВА қуат шегінде дәл кернеуді түрлендіруді қамтамасыз етіп, құрылғыларыңыздың бүкіл әлем бойынша қауіпсіз және тиімді жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
Бұл кернеу түрлендіргішінің талғампаз дизайны сыртқы көріністе ғана емес, сонымен қатар оның функционалдығы мен практикалық жағынан да көрінеді. Жеңілдетілген жұмыс процесі пайдаланушыларға күрделі Параметрлерсіз кернеуді түрлендіруді жылдам аяқтауға мүмкіндік береді, бұл электр жабдығының әртүрлі кернеу орталарына бірден БЕЙІМДІЛУІН қамтамасыз етеді. Оның болуы сіздің электр жабдығыңызға кернеудің сәйкес келмеу мәселесінен арылуға мүмкіндік береді, қай жерде болсаңыз да, сіз ең жақсы өнімділікті көрсете аласыз.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | TM222-1000VA |
| Өнім атауы | 1000ВА кернеу түрлендіргіші 110В-дан 220В-қа дейін |
| Қолданылатын максималды қуат | 1000ВА |
| Номиналды кіріс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 220В~ |
| Максималды қызмет көрсету қуаты | 600ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 16,5*12*7,5см |
| Өлшемі (пакетімен) | 26*16*13см |
| салмақтар | 2,5 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 2,8 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Автоматты түрде өшіру температурасы | ≥80℃ |
| Қуат сымының шаршысы | 0,5 шаршы |
| Максималды өту тогы | 4A |
| Материалдар | Алюминий сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Жаһанданудың үдеу қарқынымен тұрмыстық техника мен кеңсе техникасы біздің өміріміз бен жұмысымыздың маңызды бөлігіне айналды. Дегенмен, әртүрлі елдердегі кернеу стандарттарындағы айырмашылықтар бұл құрылғыларды трансшекаралық пайдалану үшін жиі қиындықтар тудырады. Осы мақсатта біз тамаша өнімділігі мен кең қолдану мүмкіндігі бар әртүрлі электр жабдықтары үшін кернеуді түрлендірудің кешенді шешімін ұсынатын осы әмбебап 1000ВА кернеу түрлендіргішті енгіздік.
Тұрмыстық техниканың оң қолы
Үйдегі шағын құрылғыларға арналған бұл 1000В кернеу түрлендіргіші ас үй құрылғыларынан бастап жеке күтім құралдарына дейінгі барлық кернеудің қажеттіліктерін қанағаттандырады, кернеуді түрлендірудің тұрақтылығын және электр қуаты 500 Вт-тан аспайтын болса, 30 минуттан астам үздіксіз пайдалану кезінде құрылғылардың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
Кеңсенің тиімділігін қамтамасыз ету
Кеңсе жағдайында, шағын принтер немесе көшірме машинасы болсын, бұл 500В кернеу түрлендіргіші 220 В кернеуінде тұрақты қуатты қамтамасыз ете алады, жабдықтың тиімді жұмысын қамтамасыз етеді және жұмыс тиімділігін арттырады.
Сұлулық күтімі бойынша кәсіби серіктес
Үйдегі сұлулық пен шашқа арналған құралдарды, мысалы, шаш бұйралағыштар мен кеспе пісіргіштерді осы 1000В кернеу түрлендіргішімен сұлулық пен денсаулықты ләззат алуды жеңілдету үшін, дерлік кәсіби күтім жасау үшін пайдалануға болады.
Медициналық құралдарды тұрақты қолдау
Артериалды қысымды өлшегіштер мен оттегі генераторлары сияқты үйде қолданылатын медициналық құрылғылар үшін 1000VA кернеу түрлендіргіші медициналық құрылғылардың кез келген ортада қауіпсіз және тұрақты жұмысын қамтамасыз ету үшін тұрақты, сенімді кернеу қолдауын қамтамасыз етеді.
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Жаһандану толқынында кернеу түрлендіргіштері трансұлттық электр құрылғыларын пайдаланудың таптырмас көмекші құралына айналды. Жабдықтың қауіпсіздігі мен тиімділігін қамтамасыз ету үшін дұрыс жұмыс тәртібі маңызды болып табылады. Төменде 1000ВА кернеу түрлендіргіштерін пайдалану кезінде қауіпсіз пайдалану нұсқаулары берілген:
Жабдықты жалпы.
~!phoenix_var122_2!~
~!phoenix_var122_3!~
~!phoenix_var122_4!~
~!phoenix_var122_5!~
~!phoenix_var122_6!~
~!phoenix_var122_7!~
~!phoenix_var122_8!~
~!phoenix_var122_9!~
~!phoenix_var122_10!~
Жиі қойылатын сұрақтар
Жаһандану дәуірінде кернеу түрлендіргіштері трансұлттық электр құрылғыларының негізгі көмекші құралына айналды. Кернеу түрлендіргіштерін жақсырақ түсінуге және пайдалануға көмектесу үшін мұнда бірнеше негізгі сұрақтар мен олардың жауаптары берілген:
1-тоқсан: Қауіпсіздік және қоршаған ортаны қорғау сертификаты
Біздің өнімдер электр қауіпсіздігі, қоршаған ортаны қорғау және электромагниттік үйлесімділік бойынша халықаралық стандарттарға сәйкес келетініне және қауіпсіз және қоршаған ортаға зиянсыз тәжірибе беретініне көз жеткізу үшін қатаң сынақтан өтіп, CE, ROHS және FCC сертификаттарын алды.
Q2: Адаптер түрі
Ауа тазартқыштар, үстел шамдары, тіс жуу машиналары, емшек сорғылары, сондай-ақ кеңсе жабдықтары, сұлулық салоны құралдары және медициналық құралдар сияқты әртүрлі тұрмыстық құрылғыларға жарамды 110В-дан 220В-қа дейінгі кернеу түрлендіргіштеріне арналған.
3-сұрақ: Сатудан кейінгі қызмет
Біз өнімге кеңес беруді, пайдаланушы нұсқаулығын және ақауларды жөндеуді қоса алғанда, сатылымнан кейінгі кешенді қызмет көрсетеміз. Біздің тұтынушыларға қызмет көрсету тобы техникалық қолдау көрсету және пайдалануыңыздың алаңдаусыз болуын қамтамасыз ету үшін кепілдік қызметтерін ұсыну үшін күту режимінде.
4-сұрақ: Тиісті кернеу түрлендіргішін таңдаңыз
Таңдау кезінде түрлендіргіш шығысының техникалық сипаттамалары талаптарға сәйкес келетініне көз жеткізу үшін құрылғының номиналды кернеуі мен қуатын ескеріңіз. Тұрақты қуат беретін түрлендіргішті таңдап, бренд беделін, өнім сапасы мен бағасын ескеріңіз.
5-сұрақ: Таңдау алдында дайындық
Сатып алудан бұрын құрылғының номиналды кернеуі мен қуатын түсініп, аймақтағы қуат көзінің кернеуін растаңыз. Құрылғының ортасы мен жиілігін пайдалануды қарастырыңыз, сәйкес түрлендіргіш түрін және брендін таңдаңыз.
6-сұрақ: Аймақты таңдау
Әртүрлі аймақтардағы кернеу стандарттарын қарастырыңыз. Мысалы, Еуропадағы американдық құрылғыларды пайдалану үшін 220В-тан 110В-қа дейінгі түрлендіргіш қажет; Америка Құрама Штаттарында еуропалық құрылғыларды пайдалану үшін 110В-тан 220В-қа дейінгі түрлендіргіш қажет.
7-сұрақ: Трансформатордың қуатын анықтаңыз
Жұмыс кезінде жоғалтуды жеңу үшін электр қуатының 40% жоғары қуаты бар түрлендіргішті таңдау ұсынылады. Мысалы, 200 Вт құрылғылар 280 Вт-тан жоғары түрлендіргішті таңдауы керек.
8-сұрақ: Қуат параметрлерін іздеу
Электр құрылғыларының қуат параметрлері әдетте жабдықтың өзінде, төменгі жағында немесе нұсқаулықта белгіленеді. Таңдалған түрлендіргіш құрылғының қажеттіліктерін қанағаттандыра алатынына көз жеткізу үшін нақты қуат ақпаратын алу үшін осы аймақтарды мұқият тексеріңіз.