TM777-1500VA
ШунХонг
B15002
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Отыз жылдан астам технологиялық инновациялар мен нарықты жетілдіруден кейін біздің трансформаторлар жоғары тұрақтылық пен ұзақ мерзімділік үшін салада жаңа стандарттарды белгіледі. Бұл трансформатор кернеуді жақсы бейімдейді және кернеуді 100 В-тан 120 В-қа дейін 220 В-қа дейін тиімді түрде арттыра алады, бұл 110 В қоректену ортасында 220 В құрылғыларының керемет өнімділігін қамтамасыз етеді.
Материалды таңдау және технологияны қолдану тұрғысынан біз алдыңғы қатарлы бір фазалы сақиналы ядро технологиясын енгізе отырып, ең жоғары стандарттарға қол жеткізуге тырысамыз. Бұл технология энергияны пайдалану тиімділігін айтарлықтай жақсартады, шығындарды азайтады және үздіксіз пайдалануда жоғары тиімділік пен сенімділікті қамтамасыз етеді.
Біз қауіпсіздік дизайнына көп күш жұмсадық. Трансформатор берік корпус дизайнын пайдаланады, жалынға қарсы материалдарды пайдаланады және пайдаланушыларға қауіпсіздіктің толық спектрін қамтамасыз ету үшін орнатылған температураны сезетін қорғаныс жүйесі бар. Бұл шаралар пайдаланушының жұмыс барысында тыныштығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етіп, қауіпсіздіктің барлық мүмкін ақауларын жояды. Біздің трансформаторлар қуатты түрлендірудің тиімді және тұрақты шешімін ғана емес, сонымен қатар пайдаланушылар үшін сенімді қуат көмекшісі болып табылады.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | TM777-1500VA |
| Өнім атауы | 1500 Вт кернеу түрлендіргіші 110 В пен 220 В |
| Қолданылатын максималды қуат | 1500Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 750ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 20*16*9,5см |
| Өлшемі (пакетімен) | 26,5*18,5*12см |
| салмақтар | 3,8 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 4,3 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Максималды өту тогы | 4A |
| Материалдар | Алюминий сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Пайдаланғаннан кейін қуатты өшірудің дұрыс процесін орындаңыз, алдымен электр жабдығын өшіріңіз, содан кейін кернеу түрлендіргішінің қуатын өшіріңіз, соңында ықтимал қуат соғуын немесе зақымдануын болдырмау үшін қуат ашасын ажыратыңыз.
Бастапқы іске қосу алдында мұқият тексеру
Трансформаторды пайдаланбас бұрын, мұқият визуалды тексеру өте қажет. Трансформатор корпусының тұтастығын тексеру үшін жабдықтың оңтайлы күйде жұмыс істеуін қамтамасыз ету үшін барлық құрамдас бөліктер мен арматуралардың сенімді орнатылғанын тексеріңіз.
Тиісті қуат көзінің негізгі нүктелері
Трансформатордың кіріс штепсельін розеткаға қоспас бұрын, розетканың кернеуі трансформатордың номиналды кернеуіне, яғни 110 В сәйкес келетініне көз жеткізіңіз. Бұл валидация қадамы кернеу сәйкессіздігі жабдыққа зақым келтірмеу үшін өте маңызды.
Трансформаторды іске қосудың дұрыс жұмысы
Трансформатордың іске қосу қосқышын тауып, қуатты қосу үшін оны ақырын басыңыз. Құрылғы іске қосылғанда, ақаулық белгісі болуы мүмкін қалыптан тыс дыбыстарды немесе дірілдерді мұқият тыңдаңыз. Егер бәрі дұрыс іске қосылса, трансформатордың индикатор шамы жанып, құрылғы сәтті іске қосылғанын көрсетеді.
Электр жабдығын қауіпсіз қосу
220 В кернеуді қажет ететін электр жабдығын трансформатордың шығыс ұшына жалғаған кезде шамадан тыс жүктемені болдырмау үшін құрылғының қуаты трансформатордың тасымалдау шегінен аспайтынына көз жеткізіңіз. Қосылу аяқталғаннан кейін электр қуатын қосу және электр құрылғысы қалыпты іске қосылуы және жұмыс істеуі керек.
Денсаулықты бақылаудың маңыздылығы
Трансформаторлар мен электр жабдықтарының жұмыс күйін олар жұмыс істеп тұрған кезде жүйелі түрде бақылаңыз. Бүкіл жүйенің қауіпсіздігі мен тұрақтылығын қамтамасыз ету үшін трансформатордың қалыпты емес ыстықтығына және электр құрылғыларының тұрақты жұмыс істеуіне назар аударыңыз.
Трансформаторды өшірудің дұрыс қадамдары
Пайдаланғаннан кейін қуатты өшірудің дұрыс процедурасын орындаңыз. Алдымен электр жабдығының қуатын өшіріңіз, содан кейін трансформатордың қуатын өшіріңіз, ең соңында электр жүйесінің қауіпсіз өшірілуін қамтамасыз ету үшін кіріс ашасын ажыратыңыз.
Тұрақты техникалық қызмет көрсету және тексеру қажеттілігі
Трансформатордың ұзақ мерзімді тұрақты жұмысын қамтамасыз ету үшін тұрақты техникалық қызмет көрсету және өнімділігін тексеру ұсынылады. Бұған трансформаторды тазалау, қуат сымдары мен ашалардың толық күйін тексеру және ықтимал ақауларды болдырмау үшін трансформатордың жалпы өнімділігін бақылау кіреді.
Жиі қойылатын сұрақтар