TM777-1500VA
ShunHong
B15002
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Neke atu i te toru tekau tau o te hangarau hou me te whakamahine i te maakete, kua whakatauhia e a maatau kaihurihuri nga paerewa hou i roto i te umanga mo o raatau pumau me te mau tonu. He tino pai tenei kaitahuri ki te urutau ngaohiko, a ka taea te whakanui ake i te ngaohiko mai i te 100V ki te 120V ki te 220V, me te whakarite i nga mahi tino pai o nga taputapu 220V i roto i te taiao hiko 110V.
Mo te kowhiringa rauemi me te tono hangarau, ka whakapau kaha matou ki te whakatutuki i nga paerewa teitei, te whakauru i nga hangarau matua mowhiti kotahi-waahanga matatau. Ko tenei hangarau ka tino whakapai ake i te kaha o te whakamahinga o te kaha, te whakaheke i nga mate, me te whakarite i te kaha me te pono ki te whakamahi tonu.
Ka whakapau kaha matou ki te hoahoa haumaru. Ka whakamahia e te kaihurihuri he hoahoa whare pakari, ka whakamahi i nga rawa mura ahi, a he punaha whakamarumaru whakamaarama whakamaarama i hangaia hei whakarato ki nga kaiwhakamahi te whānuitanga o te haumarutanga. Ko enei mahinga ka whakarite i te rangimarie o te hinengaro me te haumaru o te kaiwhakamahi i te wa e mahi ana, ka whakakore i nga raru haumaru katoa. Ko o maatau kaitahuri kaore i te whakarato i te otinga whakawhiti hiko pai me te pumau, engari he kaiawhina mana pono mo nga kaiwhakamahi.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | TM777-1500VA |
| ingoa hua | 1500W Ngaohiko Converter 110V ki 220V |
| Te kaha e tika ana | 1500W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 110V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 220V~ |
| Te kaha whakatau | 750VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 20*16*9.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 26.5*18.5*12cm |
| taumaha | 3.8kg |
| Taumaha (me te kete) | 4.3kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 4A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
Whai muri i te whakamahinga, whai i te tikanga whakaweto hiko tika, whakaweto tuatahi i nga taputapu hiko, katahi ka tapahia te mana o te kaitahuri ngaohiko, ka mutu ka wetewete i te mono hiko kia kore ai e ru te hiko, te kino ranei.
Tirotiro tino i mua i te tiimatanga
I mua i te whakamahi i te kaitahuri, me tino tirotirohia te tirohanga. Hei manatoko i te tika o te whare hurihuri, me whakarite kia mau nga waahanga me nga taputapu katoa kia pai ai te mahi o nga taputapu i roto i nga ahuatanga tino pai.
Nga take matua mo te tuku hiko tika
I mua i te hono i te mono whakauru o te kaitahuri ki te turanga hiko, me whakarite kia rite te ngaohiko o te turanga ki te ngaohiko whakatau o te whakawhiti, ara, 110V. He mea nui tenei mahi whakamana kia kore ai e taurite ngaohiko mai i te kino o nga taputapu.
Te mahi tika o te hurihanga whakaoho
Rapua te whakakā timata o te hurihanga ka pehi marie kia whakakā te hiko. I te wa i timata ai te taputapu, whakarongo marie mo nga oro rerekee, he wiri ranei, he tohu pea kua rahua. Mena ka tiimata nga mea katoa, ka marama te rama tohu o te kaihurihuri, e tohu ana kua pai te tiimata o te taputapu.
Te hononga haumaru o nga taputapu hiko
I te wa e hono ana nga taputapu hiko e hiahia ana ki te 220V ngaohiko ki te pito putanga o te huringa, me whakarite kia kaua e neke ake te kaha o te taputapu i te rohe kawe o te huringa kia kore ai e taumaha. Kia oti te hononga, tiimata te tuku hiko hiko me te taputapu hiko kia tiimata me te mahi noa.
Te hiranga o te aro turuki i te hauora
Aroturuki i te mana mahi o nga kaihurihuri me nga taputapu hiko i ia wa e mahi ana. Kia tupato mena he wera kino te kaihurihuri me te rere o nga taputapu hiko ki te whakarite i te haumaru me te pumau o te punaha katoa.
Ko nga hikoinga tika hei whakaweto i te kaihurihuri
I muri i te whakamahinga, whai i te tikanga whakaweto hiko tika. Tuatahi whakawetohia te hiko ki nga taputapu hiko, katahi ka whakawetohia te hiko ki te whakawhiti, ka mutu ka wetekina te mono whakauru kia pai ai te kati o te punaha hiko.
Ko te hiahia mo te tiaki me te tirotiro i nga wa katoa
Kia pai ai te whakahaere o te huringa mo te wa roa, ka tūtohuhia te tiaki me te arowhai mahi. Kei roto i tenei ko te horoi i te kaihurihuri, te tirotiro i te ahuatanga katoa o nga taura hiko me nga mono, me te aro turuki i te mahinga katoa o te huringa kia kore ai e raru nga raru.
FAQ