TM777-1500VA
Шун Хонг
B15002
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
Гурав гаруй жилийн турш технологийн шинэчлэл, зах зээлийг боловсронгуй болгосны дараа манай трансформаторууд тогтвортой байдал, бат бөх чанараараа салбартаа шинэ стандартуудыг тогтоосон. Энэхүү трансформатор нь хүчдэлд дасан зохицохдоо маш сайн бөгөөд хүчдэлийг 100 В-оос 120 В-оос 220 В хүртэл үр ашигтайгаар нэмэгдүүлж, 110 В-ын цахилгаан хангамжийн орчинд 220 В-ын цахилгаан хэрэгслийн гайхалтай гүйцэтгэлийг баталгаажуулдаг.
Материалын сонголт, технологийн хэрэглээний хувьд бид нэг фазын цагираг судлын дэвшилтэт технологийг нэвтрүүлж, хамгийн өндөр стандартад хүрэхийг эрмэлздэг. Энэхүү технологи нь эрчим хүчний ашиглалтын үр ашгийг эрс сайжруулж, алдагдлыг бууруулж, тасралтгүй ашиглахад өндөр үр ашигтай, найдвартай байдлыг хангадаг.
Аюулгүй байдлын загварт бид маш их хүчин чармайлт гаргасан. Трансформатор нь бат бөх орон сууцны загварыг ашигладаг, галд тэсвэртэй материал ашигладаг, температур мэдрэгч бүхий хамгаалалтын системтэй бөгөөд хэрэглэгчдэд аюулгүй байдлыг бүрэн хангадаг. Эдгээр арга хэмжээ нь ашиглалтын явцад хэрэглэгчийн оюун санааны амар амгалан, аюулгүй байдлыг хангаж, аюулгүй байдлын бүх асуудлыг арилгадаг. Манай трансформаторууд нь эрчим хүч хувиргах үр ашигтай, тогтвортой шийдлийг хангаад зогсохгүй хэрэглэгчдэд найдвартай тэжээлийн туслах юм.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | TM777-1500VA |
| Бүтээгдэхүүний нэр | 1500Вт хүчдэлийн хувиргагч 110V-ээс 220V хүртэл |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 1500Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 110V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 750VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 20*16*9.5см |
| Хэмжээ (багцтай) | 26.5*18.5*12см |
| жин | 3.8 кг |
| Жин (багцтай) | 4.3 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Хамгийн их дамжуулах гүйдэл | 4А |
| Материал | Хөнгөн цагаан утас ороомог |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Ашигласны дараа зөв унтрах процессыг дагаж, цахилгаан төхөөрөмжийг эхлээд унтрааж, дараа нь хүчдэл хувиргагчийг унтрааж, цахилгаанд цохиулах, гэмтэхээс зайлсхийхийн тулд цахилгааны залгуурыг салга.
Эхлэхийн өмнө сайтар шалгана уу.
Трансформаторыг ашиглахын өмнө сайтар харааны хяналт зайлшгүй шаардлагатай. Трансформаторын орон сууцны бүрэн бүтэн байдлыг шалгахын тулд тоног төхөөрөмжийг оновчтой нөхцөлд ажиллуулахын тулд бүх эд анги, бэхэлгээг найдвартай суурилуулсан эсэхийг шалгаарай.
Тохиромжтой цахилгаан хангамжийн гол цэгүүд
Трансформаторын оролтын залгуурыг тэжээлийн залгуурт холбохын өмнө залгуурын хүчдэл нь трансформаторын нэрлэсэн хүчдэлтэй тохирч байгаа эсэхийг шалгаарай, өөрөөр хэлбэл 110 В. Энэхүү баталгаажуулалтын алхам нь хүчдэлийн таарахгүй байдал нь тоног төхөөрөмжийг гэмтээхээс урьдчилан сэргийлэхэд зайлшгүй шаардлагатай.
Трансформаторыг асаах зөв ажиллагаа
Трансформаторын асаах унтраалгыг олоод зөөлөн дарж тэжээлийг асаана. Төхөөрөмжийг эхлүүлэх үед хэвийн бус дуу чимээ, чичиргээ байгаа эсэхийг анхааралтай сонсоорой, энэ нь бүтэлгүйтлийн шинж тэмдэг байж магадгүй юм. Хэрэв бүх зүйл зөв ажиллаж эхлэх юм бол трансформаторын заагч гэрэл асч, төхөөрөмж амжилттай ажиллаж эхэлснийг илтгэнэ.
Цахилгаан тоноглолыг найдвартай холбох
Трансформаторын гаралтын төгсгөлд 220В хүчдэл шаардагдах цахилгаан төхөөрөмжийг холбохдоо хэт ачааллаас зайлсхийхийн тулд төхөөрөмжийн хүчийг трансформаторын даацын хязгаараас хэтрүүлэхгүй байхыг анхаарна уу. Холболт дууссаны дараа цахилгаан тэжээлийг эхлүүлж, цахилгаан хэрэгсэл хэвийн ажиллаж эхлэх ёстой.
Эрүүл мэндийг хянахын ач холбогдол
Трансформатор, цахилгаан тоног төхөөрөмжийг ажиллаж байх хугацаанд нь тэдгээрийн ажиллах байдлыг тогтмол хянаж байх. Бүхэл системийн аюулгүй байдал, тогтвортой байдлыг хангахын тулд трансформатор хэвийн бус халуун байгаа эсэх, цахилгаан хэрэгсэл тогтвортой ажиллаж байгаа эсэхийг анхаарч үзээрэй.
Трансформаторыг унтраах зөв алхмууд
Ашигласны дараа зөв унтраах горимыг дагана уу. Эхлээд цахилгаан тоног төхөөрөмжийн хүчийг унтрааж, дараа нь трансформаторын хүчийг унтрааж, цахилгааны системийг аюулгүй унтраахын тулд оролтын залгуурыг салга.
Тогтмол засвар үйлчилгээ, хяналт шалгалтын хэрэгцээ
Трансформаторын урт хугацааны тогтвортой ажиллагааг хангахын тулд тогтмол засвар үйлчилгээ, гүйцэтгэлийг шалгахыг зөвлөж байна. Үүнд трансформаторыг цэвэрлэх, цахилгааны утас, залгуурын бүрэн байдлыг шалгах, трансформаторын ерөнхий гүйцэтгэлд хяналт тавьж болзошгүй асуудлуудаас урьдчилан сэргийлэх зэрэг орно.
Түгээмэл асуултууд