TM777-1500VA
ShunHong
B15002
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Tar éis níos mó ná tríocha bliain de nuálaíocht teicneolaíochta agus mionchoigeartú margaidh, tá caighdeáin nua socraithe ag ár gclaochladáin sa tionscal as a gcobhsaíocht agus a marthanacht níos fearr. Tá an claochladán seo den scoth maidir le hoiriúnú voltais, agus féadann sé an voltas a mhéadú go héifeachtach ó 100V go 120V go 220V, ag cinntiú feidhmíocht den scoth fearais 220V i dtimpeallacht soláthair cumhachta 110V.
Maidir le roghnú ábhar agus cur i bhfeidhm teicneolaíochta, déanaimid ár ndícheall na caighdeáin is airde a bhaint amach, ag tabhairt isteach teicneolaíocht croí fáinne aon phas chun cinn. Feabhsaíonn an teicneolaíocht seo éifeachtacht úsáide fuinnimh go suntasach, laghdaítear caillteanais, agus cinntíonn sé ard-éifeachtúlacht agus iontaofacht in úsáid leanúnach.
Chuireamar go leor iarracht isteach sa dearadh sábháilteachta. Úsáideann an claochladán dearadh tithíochta láidir, úsáideann ábhair lasair-retardant, agus tá córas cosanta braite teochta ionsuite aige chun raon iomlán slándála a sholáthar d'úsáideoirí. Cinntíonn na bearta seo suaimhneas intinne agus sábháilteacht an úsáideora le linn na hoibríochta, ag fáil réidh le gach fadhb sábháilteachta is féidir. Ní hamháin go soláthraíonn ár gclaochladáin réiteach comhshó cumhachta éifeachtach agus cobhsaí, ach freisin cúntóir cumhachta iontaofa d'úsáideoirí.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | TM777-1500VA |
| Ainm an táirge | Tiontaire Voltas 1500W 110V go 220V |
| Uaschumhacht infheidhme | 1500W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 110V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 220V~ |
| Acmhainn rátáilte | 750VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 20*16*9.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 26.5*18.5*12cm |
| meáchain | 3.8kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 4.3kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Uasmhéid Reatha Pas | 4A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Tar éis é a úsáid, lean an próiseas ceart as cumhacht, an trealamh leictreach a mhúchadh ar dtús, ansin cumhacht an tiontaire voltais a ghearradh amach, agus ar deireadh díphlugáil an breiseán cumhachta chun turraing nó damáiste cumhachta a sheachaint.
Seiceáil críochnúil roimh thosú tosaigh
Sula n-úsáidtear claochladán, tá géarghá le hiniúchadh amhairc críochnúil. Chun sláine tithíocht an claochladáin a fhíorú, cinntigh go bhfuil na comhpháirteanna agus na daingneáin go léir suiteáilte go daingean chun a chinntiú go bhféadfaidh an trealamh oibriú i riocht is fearr.
Príomhphointí an tsoláthair chumhachta chuí
Sula ndéanfaidh tú breiseán ionchuir an claochladáin a nascadh leis an soicéad cumhachta, cinntigh go bhfuil voltas an soicéad ag teacht le voltas rátáil an claochladáin, is é sin, 110V. Tá an chéim bhailíochtaithe seo riachtanach chun neamhréireanna voltais a chosc ó dhamáiste a dhéanamh do threalamh.
Oibriú ceart tosaithe an claochladáin
Aimsigh lasc tosaithe an chlaochladáin agus brúigh go réidh é chun an chumhacht a chur ar siúl. Nuair a thosaíonn an gléas, éisteacht go cúramach le haghaidh fuaimeanna neamhghnácha nó vibrations, rud a d'fhéadfadh a bheith ina chomhartha teip. Má thosaíonn gach rud i gceart, lasfaidh solas táscaire an claochladáin, rud a léiríonn go bhfuil an gléas tosaithe go rathúil.
Trealamh leictreach a nascadh go sábháilte
Agus trealamh leictreach a dteastaíonn 220V voltas de dhíth air le deireadh aschuir an claochladáin, cinntigh nach sáraíonn cumhacht an fhearais teorainn iompair an claochladáin chun ró-ualach a sheachaint. Nuair a bheidh an nasc críochnaithe, cuir tús leis an soláthar cumhachta leictreach agus ba cheart go mbeadh an fearas leictreach in ann tosú agus oibriú de ghnáth.
A thábhachtaí atá sé monatóireacht a dhéanamh ar shláinte
Monatóireacht a dhéanamh ar stádas oibre claochladáin agus trealamh leictreach go rialta agus iad ag feidhmiú. Tabhair aird ar cibé an bhfuil an claochladán thar a bheith te agus an bhfuil na fearais leictreacha ag rith go cobhsaí chun sábháilteacht agus cobhsaíocht an chórais iomláin a chinntiú.
Na céimeanna cearta chun an claochladán a mhúchadh
Tar éis é a úsáid, lean an nós imeachta ceart as feidhm. Múch an chumhacht don trealamh leictreach ar dtús, ansin an chumhacht a mhúchadh go dtí an claochladán, agus ar deireadh díphlugáil an breiseán ionchuir chun múchadh sábháilte an chórais leictreachais a chinntiú.
Gá le cothabháil agus cigireacht rialta
D'fhonn oibriú cobhsaí fadtéarmach an claochladáin a áirithiú, moltar cothabháil rialta agus seiceáil feidhmíochta. Áirítear leis seo an claochladán a ghlanadh, riocht iomlán na cordaí cumhachta agus na plocóidí a sheiceáil, agus monatóireacht a dhéanamh ar fheidhmíocht fhoriomlán an chlaochladáin chun fadhbanna féideartha a chosc.
CCanna