TM777-1500VA
ShunHong
B15002
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
နည်းပညာဆန်းသစ်တီထွင်မှု နှင့် စျေးကွက် ပြုပြင်မွမ်းမံမှုတို့ကို ဆယ်စုနှစ် သုံးခုကျော်ကြာပြီးနောက်၊ ကျွန်ုပ်တို့၏ ထရန်စဖော်မာများသည် ၎င်းတို့၏ သာလွန်တည်ငြိမ်မှုနှင့် တာရှည်ခံမှုအတွက် စက်မှုလုပ်ငန်းတွင် စံချိန်စံညွှန်းအသစ်များ သတ်မှတ်ပေးခဲ့သည်။ ဤထရန်စဖော်မာသည် ဗို့အားလိုက်လျောညီထွေဖြစ်စေရန် အထူးကောင်းမွန်ပြီး 100V မှ 120V မှ 220V အထိ ဗို့အားကို ထိရောက်စွာတိုးမြှင့်နိုင်ပြီး 110V ပါဝါထောက်ပံ့သည့်ပတ်ဝန်းကျင်တွင် 220V စက်ပစ္စည်းများ၏ ထူးခြားသောစွမ်းဆောင်ရည်ကိုအာမခံပါသည်။
ပစ္စည်းရွေးချယ်မှုနှင့် နည်းပညာအသုံးချမှုနှင့်ပတ်သက်၍ ကျွန်ုပ်တို့သည် အဆင့်မြင့် single-phase ring core နည်းပညာကို မိတ်ဆက်ပြီး အမြင့်ဆုံးစံနှုန်းများရရှိရန် ကြိုးပမ်းပါသည်။ ဤနည်းပညာသည် စွမ်းအင်အသုံးချမှု ထိရောက်မှုကို သိသိသာသာ တိုးတက်စေပြီး ဆုံးရှုံးမှုများကို လျှော့ချပေးကာ စဉ်ဆက်မပြတ် အသုံးပြုမှုတွင် မြင့်မားသော ထိရောက်မှုနှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို သေချာစေသည်။
ကျွန်ုပ်တို့သည် ဘေးကင်းရေး ဒီဇိုင်းတွင် များစွာ အားစိုက်ထုတ်ခဲ့သည်။ ထရန်စဖော်မာသည် ခိုင်ခံ့သောအိမ်ရာဒီဇိုင်းကိုအသုံးပြုသည်၊ မီးမလောင်နိုင်သောပစ္စည်းများကိုအသုံးပြုကာ၊ သုံးစွဲသူများ၏လုံခြုံရေးအမြောက်အမြားကိုပေးစွမ်းရန် အပူချိန်အာရုံခံမှုကာကွယ်ရေးစနစ်ပါရှိသည်။ ဤအစီအမံများသည် အသုံးပြုသူ၏ စိတ်အေးချမ်းသာမှုနှင့် ဘေးကင်းမှုကို အာမခံပြီး ဖြစ်နိုင်သော ဘေးကင်းရေးပြဿနာအားလုံးကို ဖယ်ရှားပေးပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ ထရန်စဖော်မာများသည် ထိရောက်ပြီး တည်ငြိမ်သော ပါဝါကူးပြောင်းမှုဖြေရှင်းချက်ကို ပေးစွမ်းရုံသာမက သုံးစွဲသူများအတွက် ယုံကြည်စိတ်ချရသော ပါဝါလက်ထောက်တစ်ခုလည်းဖြစ်သည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | TM777-1500VA |
| ထုတ်ကုန်အမည် | 1500W ဗို့အား Converter 110V မှ 220V |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 1500W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 750VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 20*16*9.5စင်တီမီတာ |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 26.5*18.5*12cm |
| အလေး | 3.8 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 4.3 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| အများဆုံး Passing Current | 4A |
| ပစ္စည်းများ | အလူမီနီယံဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
အသုံးပြုပြီးနောက်၊ မှန်ကန်သော ပါဝါပိတ်သည့်လုပ်ငန်းစဉ်ကို လိုက်နာပါ၊ ပထမဦးစွာ လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို ပိတ်ပါ၊ ထို့နောက် ဗို့အားပြောင်းသည့်ကိရိယာ၏ ပါဝါကို ဖြတ်တောက်ကာ နောက်ဆုံးတွင် ဖြစ်နိုင်ခြေရှိသော ပါဝါရှော့ခ်ဖြစ်ခြင်း သို့မဟုတ် ပျက်စီးမှုမဖြစ်စေရန် ပါဝါပလပ်ကို ပလပ်ဖြုတ်လိုက်ပါ။
။
Transformer ကို အသုံးမပြုမီ စေ့စေ့စပ်စပ် စစ်ဆေးခြင်း သည် လုံးဝလိုအပ်ပါသည် Transformer အိမ်ရာ၏ ကြံ့ခိုင်မှုကို စစ်ဆေးရန်၊ စက်ပစ္စည်းများသည် အကောင်းဆုံးအခြေအနေတွင် လည်ပတ်နိုင်စေရန် သေချာစေရန် အစိတ်အပိုင်းများနှင့် ပစ္စည်းများအားလုံးကို လုံခြုံစွာ တပ်ဆင်ထားကြောင်း သေချာပါစေ။
သင့်လျော်သောပါဝါထောက်ပံ့မှု၏အဓိကအချက်များ
ထရန်စဖော်မာ၏အဝင်ပလပ်ကို ပါဝါပေါက်ပေါက်နှင့်မချိတ်ဆက်မီ၊ socket ၏ဗို့အားသည် transformer ၏သတ်မှတ်ထားသောဗို့အားဖြစ်သည့် 110V နှင့်ကိုက်ညီကြောင်းသေချာပါစေ။ ဤအတည်ပြုချက်အဆင့်သည် စက်ပစ္စည်းအား ပျက်စီးမှုမဖြစ်စေရန်အတွက် ဗို့အားမတူညီမှုကို ကာကွယ်ရန် မရှိမဖြစ်လိုအပ်ပါသည်။
ထရန်စဖော်မာစတင်-ဖွင့်ခြင်း၏ မှန်ကန်သောလည်ပတ်မှုအား
ထရန်စဖော်မာ၏ စတင်ခလုတ်ကို ရှာပြီး ပါဝါဖွင့်ရန် ၎င်းကို ညင်သာစွာ နှိပ်ပါ။ စက်ပစ္စည်းကို စတင်သောအခါ၊ ချို့ယွင်းချက်၏ လက္ခဏာတစ်ခုဖြစ်နိုင်သည့် ပုံမှန်မဟုတ်သော အသံများ သို့မဟုတ် တုန်ခါမှုများကို ဂရုတစိုက် နားထောင်ပါ။ အရာအားလုံး မှန်ကန်စွာ စတင်ပါက၊ စက်ပစ္စည်းသည် အောင်မြင်စွာ စတင်နေပြီ ဖြစ်ကြောင်း ညွှန်ပြသော ထရန်စဖော်မာ၏ အချက်ပြမီး လင်းလာပါမည်။
လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများ၏ လုံခြုံသောချိတ်ဆက်မှုအား
ထရန်စဖော်မာ၏အထွက်အဆုံးသို့ 220V ဗို့အားလိုအပ်သောလျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကိုချိတ်ဆက်သည့်အခါ၊ ဝန်ပိုအားမဖြစ်စေရန် Transformer ၏သယ်ဆောင်သည့်ကန့်သတ်ချက်ထက်မကျော်လွန်ကြောင်း သေချာပါစေ။ ချိတ်ဆက်မှု ပြီးသည်နှင့်၊ လျှပ်စစ်ဓာတ်အား ပေးဝေမှုကို စတင်ပြီး လျှပ်စစ်ပစ္စည်းသည် ပုံမှန်အတိုင်း စတင်ပြီး အလုပ်လုပ်နိုင်မည်ဖြစ်သည်။
ကျန်းမာရေး စောင့်ကြည့်ခြင်း၏ အရေးပါမှုသည်
ထရန်စဖော်မာများနှင့် လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများ လည်ပတ်နေချိန်တွင် ပုံမှန်လုပ်ဆောင်မှုအခြေအနေကို စောင့်ကြည့်စစ်ဆေးပါ။ Transformer သည် ပုံမှန်မဟုတ်သော ပူခြင်းရှိမရှိနှင့် စနစ်တစ်ခုလုံး၏ ဘေးကင်းမှုနှင့် တည်ငြိမ်မှုကို သေချာစေရန် လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများ တည်ငြိမ်စွာလည်ပတ်ခြင်းရှိမရှိကို ဂရုပြုပါ။
Transformer ကိုပိတ်ရန် မှန်ကန်သောအဆင့်များကို
အသုံးပြုပြီးနောက်၊ မှန်ကန်သောပါဝါပိတ်ခြင်းလုပ်ငန်းစဉ်ကို လိုက်နာပါ။ ပထမဦးစွာ လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများအား ပါဝါပိတ်ပါ၊ ထို့နောက် ထရန်စဖော်မာသို့ ပါဝါကိုပိတ်ပါ၊ နောက်ဆုံးတွင် လျှပ်စစ်စနစ်၏ ဘေးကင်းလုံခြုံစွာပိတ်နိုင်စေရန် သေချာစေရန် အဝင်ပလပ်ကို ပလပ်ဖြုတ်ပါ။
ပုံမှန်ပြုပြင်ထိန်းသိမ်းမှုနှင့်စစ်ဆေးခြင်းအတွက်လိုအပ်သည် ၊ ပုံမှန်ပြုပြင်ထိန်းသိမ်းမှုနှင့်စွမ်းဆောင်ရည်စစ်ဆေးမှုများကိုအကြံပြုထားသည်။
Transformer ၏ရေရှည်တည်ငြိမ်သောလည်ပတ်မှုကိုသေချာစေရန်အတွက် ၎င်းတွင် ထရန်စဖော်မာကို သန့်ရှင်းရေးလုပ်ခြင်း၊ ပါဝါကြိုးများနှင့် ပလပ်များ အခြေအနေကို စစ်ဆေးခြင်း၊ ဖြစ်နိုင်ခြေပြဿနာများကို ကာကွယ်ရန်အတွက် ထရန်စဖော်မာ၏ အလုံးစုံစွမ်းဆောင်ရည်ကို စောင့်ကြည့်ခြင်းတို့ ပါဝင်သည်။
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ