SH-DB-3000VA
ШунХонг
G30002
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Іске қосылған сәттен бастап бұл өнеркәсіптік деңгейдегі 3000 Вт қуат түрлендіргіші тамаша өнімділігімен және тұрақтылығымен нарықта тез орын алды және нарықтың жоғары деңгейіне ие болды. Бес жылдық нарық тәжірибесі мен техникалық инновациялардан кейін ол өзінің техникалық жетілгендігін дәлелдеп қана қоймай, сонымен қатар әртүрлі қолдану сценарийлерінде ерекше сенімділігін көрсетті.
Сатудың айтарлықтай өсуі және 10 000-нан астам бірлікті сату осы өнімнің нарықтағы танымалдылығын толығымен дәлелдейді. Технологияның үздіксіз дамуымен біз өнімнің өнімділігі мен сенімділігін одан әрі жақсарту үшін қосымша материалдар мен дизайнды мұқият оңтайландырдық, пайдалану процесінде пайдаланушының тұрақтылығын қамтамасыз еттік.
Бұл күшейткіш кернеу түрлендіргішінің жаңалығы оның екі 220 В шығысымен жабдықталған, бұл екі құрылғыны бір уақытта пайдалануға мүмкіндік береді, бұл өнімнің практикалық және ыңғайлылығын айтарлықтай жақсартады. Екі құрылғының біріктірілген қуаты трансформатор пайдаланатын максималды қуаттың 90% аспайтын болса, олардың дұрыс жұмыс істеуін қамтамасыз етуге болады, бұл заманауи үй және кеңсе орталарында көп құрылғыны электрмен жабдықтау қажеттіліктерін қанағаттандырады.
Жобалауда біз трансформатор жұмысының тұрақтылығын қамтамасыз етіп қана қоймай, энергияны түрлендіру жылдамдығын жақсартатын және энергия шығынын азайтатын тиімді бір фазалы сақиналы ядроны қолданамыз. Жоғары сапалы шикізатты пайдалана отырып, біз пайдаланушыларға сенімдірек тәжірибені ұсына отырып, трансформаторлардың беріктігі мен ұзақ мерзімді тұрақтылығын қамтамасыз етеміз.
Қауіпсіздік - бұл дизайндағы басты мәселе. Кернеу түрлендіргішінің корпусы мен ішкі қуат сымы отқа төзімді материалдан жасалған, бұл өрт қаупін тиімді азайтады. Сонымен қатар, біз пайдалану кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз ету және кернеудің тұрақсыздығы немесе шамадан тыс жүктеме салдарынан болуы мүмкін қауіпсіздік апаттарының алдын алу үшін температураны реттеуден қорғау, шамадан тыс жүктемеден қорғау және қысқа тұйықталудан қорғау сияқты көптеген қауіпсіздік шараларымен жабдықталған.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SH-DB-3000VA |
| Өнім атауы | 3000 Вт түрлендіргіш 110 В-тан 220 В-қа дейін |
| Қолданылатын максималды қуат | 3000Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 2500ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 27*19.2*17см |
| Өлшемі (пакетімен) | 35*26*25см |
| салмақтар | 14,6 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 15,3 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы | Ауа қосқышы |
| Қуат сымының шаршысы | 2 шаршы |
| Максималды өту тогы | 32А |
| Материалдар | Алюминий сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Соңында, қуатты қосуды тексеру кернеу түрлендіргішінің қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ететін маңызды қадам болып табылады. Кернеу түрлендіргішін бірінші рет қолданар алдында оның сыртқы түрін мұқият тексеріп, машинаның зақымданбағанына және барлық бөлшектерінің берік бекітілгеніне көз жеткізу керек. Жүктеу, сондай-ақ қалыптыдан тыс дыбыс немесе қалыптан тыс жағдайдың бар-жоғына назар аудару керек, табылғаннан кейін дереу тоқтап, қажетті тексеруді жүргізу керек.
Кернеу түрлендіргішін пайдалану процесі:
1. Кернеу түрлендіргішінің сыртқы түрі аяқталғанын және қосалқы бөлшектерінің бекітілгенін тексеріңіз;
2. Кернеу түрлендіргішінің кіріс ашасын 110 В кернеуі бар қоректендіру көзіне жалғаңыз;
3, кілттегі машинаны басыңыз, кернеу түрлендіргішінің қуаты;
4, 220 В құрылғысын кернеу түрлендіргішіне қосыңыз, содан кейін қалыпты пайдалануды бастаңыз.
Жиі қойылатын сұрақтар