SH-DB-2000VA
ШунХонг
G20002
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнім сипаттамасы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Іске қосылған сәттен бастап бұл өнеркәсіптік деңгейдегі 2000 Вт қуат түрлендіргіші өзінің керемет өнімділігі мен тұрақтылығы үшін жоғары нарықта танылды. Бес жылдық нарық тәжірибесі мен технологиялық инновациялар оның техникалық жетілгендігін дәлелдеп қана қоймайды, сонымен қатар әртүрлі қолдану сценарийлерінде оның сенімділігін көрсетеді.
10 000-нан астам трансформатор сатылған нарықты мойындау мен сатылымның айтарлықтай артуы осы өнімнің танымалдығының күшті дәлелі болып табылады. Технологияның үздіксіз дамуымен біз материалдар мен аксессуарлардың дизайнын мұқият оңтайландырдық, өнімдердің өнімділігі мен сенімділігін одан әрі жақсарттық және пайдалану кезінде пайдаланушылардың тұрақтылығын қамтамасыз еттік.
Кернеуді күшейтетін түрлендіргіш екі 220 В шығысымен жабдықталған, екі құрылғыны бір уақытта пайдалануға мүмкіндік беретін инновациялық дизайн өнімнің практикалық және ыңғайлылығын айтарлықтай арттырады. Екі құрылғының жалпы қуаты трансформатор пайдаланатын максималды қуаттың 90% аспайтын болса, олардың қазіргі заманғы үй және кеңсе орталарында көп құрылғыны электрмен жабдықтау қажеттіліктерін қанағаттандыра отырып, қалыпты жұмыс істеуіне кепілдік беруге болады.
Жобалауда біз бір фазалы сақиналы ядроны қолданамыз, ол трансформатор жұмысының тұрақтылығын қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар энергияны түрлендіру жылдамдығын жақсартады және энергияның жоғалуын азайтады. Жоғары сапалы шикізатты пайдалана отырып, біз пайдаланушыларға сенімдірек тәжірибені ұсына отырып, трансформаторлардың беріктігі мен ұзақ мерзімді тұрақтылығын қамтамасыз етеміз.
Қауіпсіздік - бұл дизайндағы басты мәселе. Кернеу түрлендіргішінің корпусы мен ішкі қуат сымы отқа төзімді материалдан жасалған, бұл өрт қаупін тиімді азайтады. Сонымен қатар, біз пайдалану кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз ету және кернеудің тұрақсыздығы немесе шамадан тыс жүктеме салдарынан болуы мүмкін қауіпсіздік апаттарының алдын алу үшін температураны реттеуден қорғау, шамадан тыс жүктемеден қорғау және қысқа тұйықталудан қорғау сияқты көптеген қауіпсіздік шараларымен жабдықталған.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SH-DB-2000VA |
| Өнім атауы | 2000Вт түрлендіргіш 110В-дан 220В-қа дейін |
| Қолданылатын максималды қуат | 2000Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 1700ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 27*19.2*17см |
| Өлшемі (пакетімен) | 35*26*25см |
| салмақтар | 10,8 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 11,6 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы | Ауа қосқышы |
| Қуат сымының шаршысы | 2 шаршы |
| Максималды өту тогы | 32А |
| Материалдар | Алюминий сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Соңында, қуатты қосуды тексеру кернеу түрлендіргішінің қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ететін маңызды қадам болып табылады. Бірінші рет қолданар алдында трансформаторды жан-жақты тексеріп, машинаның сыртқы түрі бұзылмағанына және бөлшектерінің берік бекітілгеніне көз жеткізу керек. Жүктеу, сондай-ақ қалыптыдан тыс дыбыс немесе қалыптан тыс жағдайдың бар-жоғына назар аудару керек, табылғаннан кейін дереу тоқтап, қажетті тексеруді жүргізу керек.
Кернеу түрлендіргішін пайдалану процесі:
1. Кернеу түрлендіргішінің сыртқы түрі аяқталғанын және қосалқы бөлшектерінің бекітілгенін тексеріңіз;
2. Кернеу түрлендіргішінің кіріс ашасын 110 В кернеуі бар қоректендіру көзіне жалғаңыз;
3, кілттегі машинаны басыңыз, кернеу түрлендіргішінің қуаты;
4, 220 В құрылғысын кернеу түрлендіргішіне қосыңыз, содан кейін қалыпты пайдалануды бастаңыз.
Жиі қойылатын сұрақтар