SH-DB-4000VA
ШунХонг
G40002
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Іске қосылған сәттен бастап бұл өнеркәсіптік деңгейдегі 4000 Вт қуат түрлендіргіші өзінің тамаша өнімділігі мен тұрақтылығы үшін нарықта тез орын алып, нарықта жоғары деңгейде танылды. Бес жылдық нарық тәжірибесі мен технологиялық инновациялар оның техникалық жетілгендігін дәлелдеп қана қоймай, сонымен қатар әртүрлі қолдану сценарийлерінде өзінің ерекше сенімділігін көрсетті.
Сатылымның айтарлықтай артуы, әсіресе 10 000-нан астам бірлікті сату бұл өнімнің нарықтағы танымалдылығын толық дәлелдейді. Технологияның үздіксіз прогрессімен біз қосымша материалдар мен дизайнда мұқият оңтайландыруды жүзеге асырдық, бұл өнімнің өнімділігі мен сенімділігін айтарлықтай жақсартады, пайдалану процесінде пайдаланушының тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
Бұл күшейткіш кернеу түрлендіргішінің бірегей ерекшелігі оның екі 220 В шығысымен жабдықталған, бұл екі құрылғыны бір уақытта пайдалануға мүмкіндік береді, бұл өнімнің практикалық және ыңғайлылығын айтарлықтай арттырады. Екі құрылғының біріктірілген қуаты трансформатор пайдаланатын максималды қуаттың 90% аспайтын болса, олардың дұрыс жұмыс істеуін қамтамасыз етуге болады, бұл заманауи үй және кеңсе орталарында көп құрылғыны электрмен жабдықтау қажеттіліктерін қанағаттандырады.
Жобалауда біз трансформатор жұмысының тұрақтылығын қамтамасыз етіп қана қоймай, энергияны түрлендіру жылдамдығын жақсартатын және энергия шығынын азайтатын тиімді бір фазалы сақиналы ядроны қолданамыз. Жоғары сапалы шикізатты пайдалана отырып, біз пайдаланушыларға сенімдірек тәжірибені ұсына отырып, трансформаторлардың беріктігі мен ұзақ мерзімді тұрақтылығын қамтамасыз етеміз.
Қауіпсіздік - бұл дизайндағы басты мәселе. Кернеу түрлендіргішінің корпусы мен ішкі қуат сымы отқа төзімді материалдан жасалған, бұл өрт қаупін тиімді азайтады. Сонымен қатар, біз пайдалану кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз ету және кернеудің тұрақсыздығы немесе шамадан тыс жүктеме салдарынан болуы мүмкін қауіпсіздік апаттарының алдын алу үшін температураны реттеуден қорғау, шамадан тыс жүктемеден қорғау және қысқа тұйықталудан қорғау сияқты көптеген қауіпсіздік шараларымен жабдықталған.
Тұтастай алғанда, бұл өнеркәсіптік дәрежедегі 4000 Вт қуат түрлендіргіші нарықтағы қабылдауымен, технологияның жетілгендігімен, инновациялық көп розеткалы дизайнымен, энергияны түрлендірудің тиімді тиімділігімен және пайдаланушыларға кернеуді түрлендірудің қауіпсіз, тиімді және сенімді шешімімен қамтамасыз ететін кешенді қауіпсіздік шараларымен нарық көшбасшысы болып табылады.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SH-DB-4000VA |
| Өнім атауы | 4000 Вт түрлендіргіш 110 В-тан 220 В-қа дейін |
| Қолданылатын максималды қуат | 4000Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 3500ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 27*19.2*17см |
| Өлшемі (пакетімен) | 35*26*25см |
| салмақтар | 15,8 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 16,4 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы | Ауа қосқышы |
| Қуат сымының шаршысы | 2 шаршы |
| Максималды өту тогы | 32А |
| Материалдар | Алюминий сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Осы сақтық шаралары мен процедураларын орындау арқылы пайдаланушылар кернеу түрлендіргіштерінің қауіпсіз және тұрақты жұмысын қамтамасыз ете алады, осылайша жабдықты қорғайды, ақаулардың алдын алады және өздерінің қауіпсіздігін сақтай алады. Тиімді өнімділігі мен сенімді қауіпсіздігімен бұл 4000 Вт кернеу түрлендіргіші пайдаланушыларға әртүрлі сценарийлер мен қажеттіліктер үшін кернеуді түрлендірудің тамаша шешімін ұсынады.
Кернеу түрлендіргішін пайдалану процесі:
1. Кернеу түрлендіргішінің сыртқы түрі аяқталғанын және қосалқы бөлшектерінің бекітілгенін тексеріңіз;
2. Кернеу түрлендіргішінің кіріс ашасын 110 В кернеуі бар қоректендіру көзіне жалғаңыз;
3, кілттегі машинаны басыңыз, кернеу түрлендіргішінің қуаты;
4, 220 В құрылғысын кернеу түрлендіргішіне қосыңыз, содан кейін қалыпты пайдалануды бастаңыз.
Жиі қойылатын сұрақтар