SH-DB-3000VA
ShunHong
G30002
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Cum sua launch, haec potentia convertentis industrialis-gradus 3000w locum in foro cum suis praestantibus observantia et stabilitate celeriter obtinuit, et summam recognitionem mercatus consecutus est. Post quinque annos praxis mercatus et innovatio technica, non solum suam technicam maturitatem probavit, sed etiam incredibili constantia in variis missionibus applicationibus demonstravit.
Augmentum significans venditio et venditio plus quam 10.000 unitatum plene testatur favorem huius facti in foro. Continuo progressu technologico, diligenter ipsum accessorium materiae et consilium ad ulteriora perficienda et constantiam operis emendandam, stabilitatem utentis in processu usui procurans.
Innovatio huius gradatim convertentis intentionis est quod duobus 220V outputibus instructum est, permittens duo instrumenta simul adhibenda, valde augendam prudentiam et commoditatem operis. Quamdiu potestas coniuncta duorum instrumentorum non excedit 90% maximae potentiae ab transformatore adhibitae, procurari possunt ad recte operandum, occurrentes multi- technicae potentiae necessitates copiae in modernis domiciliis et officii ambitibus.
In consilio utimur efficiens nucleus unius anni annularis, qui non solum efficit stabilitatem operationis transformantis, sed etiam meliorem industriam rate conversionis et detrimentum energiae minuit. Utendo materias rudis summus qualitas, firmitatem et diuturnitatem stabilitatem transformantium curamus, utentes certiori experientia praebentes.
Salus prima consideratio est in consilio nostro. In intentione convertentis habitationem et funiculum potentiae internae fiunt ex materia flammae retardantia, quae periculum ignis efficaciter minuit. Insuper etiam multiplicibus consiliis salutis instructi sumus, ut temperamentum tutelae moderatio, munimentum oneris et tutelae brevis circuitus, ut tutus in usu caveatur et ne accidentia tuta sint, quae ex intentione instabilitatis vel oneris causari possunt.
Technical Parameters
| Product Model | SH-DB-3000VA |
| Product nomen | 3000W converter 110V ad 220V |
| Maxime locum habet potestatem | 3000W* |
| Rated Input Voltage | 110V~ |
| Rated output voltage | 220V~ |
| Facultatem rated | 2500VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 27*19.2*17cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 35*26*25cm |
| weights | 14.6kg |
| Pondus (cum sarcina) | 15.3kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica | Air switch |
| Virtus funis quadratus | II quadrata |
| Maxime Transit Current | 32A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Demum, potentia in perscriptio momenti est gradus ad operationem voltationis convertentis salvam curare. Antequam primum convertentis intentione utatur, eius species diligenter inspicienda est ut machina a damno libera sit et omnes partes firmiter fixae sint. Tabernus etiam attendere debet utrum sonus abnormis situs an abnormes, semel repertus, statim desinat et necessariam inspectionem exsequatur.
Intentio convertentis processus usus:
1. Perscriptio an species convertentis voltages perfecta sit et partes parce fixae sint;
2. Coniunge initus plug voltage convertentis ad copiam cum intentione 110V;
III, preme machinam in clavem, in intentione convertentis potentiam;
4, 220V applicatio applicatio ad intentionem convertentis, et tunc consuetum usum committitur.
FAQ