SH-DB-2000VA
ShunHong
G20002
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Description
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Cum sua demissione, haec industrialis-gradus 2000w potentia convertentis magnam mercaturam recognitionem vicit propter praestantem observantiam et stabilitatem. Quinque annos mercatus praxis et innovatio technologica non solum suam technicam maturitatem probare, sed etiam suam fidem in variis missionibus applicationis ostendere.
Augmentum significantium in mercatu recognitionis et venditionum, cum plusquam 10.000 transformatorum venditarum, testamentum validum est ad favorem operis huius. Continuo progressu technologiae diligenter ipsum materias et consilium accessoriarum diligenter fecimus, ad effectum et fidem fructuum augendam, ac stabilitatem utentium in usu praestando.
Novercae intentionis conversio duobus 220V outputibus instructa est, consilio eget porttitor quo duo instrumenta simul utenda permittit, augens prudentiam et commoditatem operis. Quamdiu tota potestas duorum adjumentorum non excedit 90% maximae potentiae a transformatore adhibitae, praestari possunt ad normaliter operandum, occurrentes multi- technicae potentiae necessitates copiae in hodierna domo et officio ambitus.
In consilio utimur uno-phase nucleus annularis, qui non solum efficit stabilitatem operationis transformantis, sed etiam meliorem industriam conversionis rate et energiae detrimentum minuit. Utendo materias rudis summus qualitas, firmitatem et diuturnitatem stabilitatem transformantium curamus, utentes certiori experientia praebentes.
Salus prima consideratio est in consilio nostro. In intentione convertentis habitationem et funiculum potentiae internae fiunt ex materia flammae retardantis, quae periculum ignis efficaciter minuit. Insuper etiam multiplicibus consiliis salutis instructi sumus, ut temperamentum tutelae moderatio, munimentum oneris et tutelae brevis circuitus, ut tutus in usu caveatur et ne accidentia tuta sint, quae ex intentione instabilitatis vel oneris causari possunt.
Technical Parameters
| Product Model | SH-DB-2000VA |
| Product nomen | 2000W convertentis 110V ad 220V |
| Maxime locum habet potestatem | 2000W* |
| Rated Input Voltage | 110V~ |
| Rated output voltage | 220V~ |
| Facultatem rated | 1700VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 27*19.2*17cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 35*26*25cm |
| weights | 10.8kg |
| Pondus (cum sarcina) | 11.6kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica | Air switch |
| Virtus funis quadratus | II quadrata |
| Maxime Transit Current | 32A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Demum, potentia in perscriptio momenti est gradus ad operationem voltationis convertentis salvam curare. Ante primum usum, transformator comprehendi debet comprehendi ut species machinae laedatur et partes firmae sint. Tabernus etiam attendere debet utrum sonus abnormis situs an abnormes, semel repertus, statim desinat et necessariam inspectionem exsequatur.
Intentio convertentis processus usus:
1. Perscriptio an species convertentis voltages perfecta sit et partes parce fixae sint;
2. Coniunge initus plug voltage convertentis ad copiam cum intentione 110V;
III, preme machinam in clavem, in intentione convertentis potentiam;
4, 220V applicatio applicatio ad intentionem convertentis, et tunc consuetum usum committitur.
FAQ