SH-DB-4000VA
ShunHong
G40002
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Cum sua launch, 4000w potentia convertentis industriae-gradus locum in foro celeriter obtinuit ob egregiam observantiam et stabilitatem, altam mercaturam recognitionem consecutus. Quinque annos mercatus usus et innovatio technicae non solum suam maturitatem technicam probaverunt, sed etiam eximiam fidem in variis missionibus applicationis demonstraverunt.
Augmentum significans venditio, praesertim venditio plusquam 10,000 unitatum, plene testatur favorem huius facti in foro. Continuo progressu technologiae exquisitam optimiizationem in materiis accessoriis consilioque peregimus, quod insigniter melioris operis ac fideiussoris effecti est, stabilitatem utentis in processu usui procurans.
Unicum huius intentionis boost convertentis est instructum duobus 220V outputibus, duobus subsidiis simul utendum permittit, maxime augens prudentiam et commodi operis. Quamdiu potestas coniuncta duorum instrumentorum non excedit 90% maximae potentiae ab transformatore adhibitae, procurari possunt ad recte operandum, occurrentes multi- technicae potentiae necessitates copiae in modernis domiciliis et officii ambitibus.
In consilio utimur efficiens nucleus unius anni annularis, qui non solum efficit stabilitatem operationis transformantis, sed etiam meliorem industriam rate conversionis et detrimentum energiae minuit. Utendo materias rudis summus qualitas, firmitatem et diuturnitatem stabilitatem transformantium curamus, utentes certiori experientia praebentes.
Salus prima consideratio est in consilio nostro. In intentione convertentis habitationem et funiculum potentiae internae fiunt ex materia flammae retardantia, quae periculum ignis efficaciter minuit. Insuper etiam multiplicibus consiliis salutis instructi sumus, ut temperamentum tutelae moderatio, munimentum oneris et tutelae brevis circuitus, ut tutus in usu caveatur et ne accidentia tuta sint, quae ex intentione instabilitatis vel oneris causari possunt.
Omnino hic 4000w potentiae industrialis-gradus convertentis mercatum ducem cum acceptatione mercatus, technicae maturitatis, multi- evolutionis consilium porttitor, efficientia conversionis energiae efficientiam et mensuras salutis comprehensivas praebens utentes cum solutione conversionis tuto, efficiente et certa intentione conversionis.
Technical Parameters
| Product Model | SH-DB-4000VA |
| Product nomen | 4000W converter 110V ad 220V |
| Maxime locum habet potestatem | 4000W* |
| Rated Input Voltage | 110V~ |
| Rated output voltage | 220V~ |
| Facultatem rated | 3500VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 27*19.2*17cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 35*26*25cm |
| weights | 15.8kg |
| Pondus (cum sarcina) | 16.4kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica | Air switch |
| Virtus funis quadratus | II quadrata |
| Maxime Transit Current | 32A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Has sequentes cautiones et rationes, utentes utentes efficere possunt operationem convertentium tuta et stabilis voltationis, instrumenta tutandi, impedimenta et impedimenta tutanda et salutis suae tutanda. Cum effectu efficiente et certa securitate, haec 4000W convertens voltage users praebet solutionem optimae intentionis conversionis pro variis missionibus et necessitatibus.
Intentio convertentis processus usus:
1. Perscriptio an species convertentis voltages perfecta sit et partes parce fixae sint;
2. Coniunge initus plug voltage convertentis ad copiam cum intentione 110V;
III, preme machinam in clavem, in intentione convertentis potentiam;
4, 220V applicatio applicatio ad intentionem convertentis, et tunc consuetum usum committitur.
FAQ