SH-DB-3000VA
Шун Хонг
G30002
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
Энэхүү үйлдвэрлэлийн зориулалттай 3000 ват чадалтай цахилгаан хувиргагч нь ашиглалтад орсноосоо хойш маш сайн гүйцэтгэл, тогтвортой байдалаараа зах зээлд өөрийн байр сууриа маш хурдан олж, зах зээлд өндөр нэр хүндтэй болсон. Таван жилийн зах зээлийн практик, техникийн шинэчлэлийн үр дүнд энэ нь зөвхөн техникийн боловсорч гүйцсэн гэдгээ нотлоод зогсохгүй, хэрэглээний янз бүрийн хувилбаруудад ер бусын найдвартай байдлыг харуулсан.
Борлуулалт мэдэгдэхүйц нэмэгдэж, 10,000 гаруй ширхэг зарагдсан нь энэ бүтээгдэхүүн зах зээлд алдартай болохыг бүрэн нотолж байна. Технологийн тасралтгүй дэвшлийн дагуу бид бүтээгдэхүүний гүйцэтгэл, найдвартай байдлыг сайжруулж, ашиглалтын явцад хэрэглэгчийн тогтвортой байдлыг хангах үүднээс дагалдах материал, дизайныг сайтар оновчтой болгосон.
Энэхүү өсгөгч хүчдэлийн хөрвүүлэгчийн шинэлэг зүйл нь 220 В-ын хоёр гаралтаар тоноглогдсон бөгөөд хоёр төхөөрөмжийг нэгэн зэрэг ашиглах боломжийг олгодог бөгөөд энэ нь бүтээгдэхүүний практик, тав тухтай байдлыг ихээхэн сайжруулдаг. Хоёр төхөөрөмжийн нийлмэл чадал нь трансформаторын хэрэглэж буй хамгийн их чадлын 90% -иас хэтрэхгүй бол тэдгээр нь орчин үеийн гэр, оффисын орчинд олон төхөөрөмжийн цахилгаан хангамжийн хэрэгцээг хангаж, хэвийн ажиллах боломжтой болно.
Дизайндаа бид нэг фазын цагираг хэлбэрийн үр ашигтай цөмийг ашигладаг бөгөөд энэ нь трансформаторын үйл ажиллагааны тогтвортой байдлыг хангахаас гадна эрчим хүчний хувиргалтын хурдыг сайжруулж, эрчим хүчний алдагдлыг бууруулдаг. Өндөр чанартай түүхий эдийг ашиглан бид трансформаторын бат бөх, урт хугацааны тогтвортой байдлыг хангаж, хэрэглэгчдэд илүү найдвартай туршлага өгдөг.
Аюулгүй байдал бол бидний дизайны хамгийн чухал зүйл юм. Хүчдэл хувиргагчийн орон сууц, цахилгааны дотоод утас нь галд тэсвэртэй материалаар хийгдсэн бөгөөд энэ нь галын эрсдлийг үр дүнтэй бууруулдаг. Нэмж дурдахад бид ашиглалтын явцад аюулгүй байдлыг хангах, хүчдэлийн тогтворгүй байдал, хэт ачааллаас үүдэлтэй аюулгүй байдлын ослоос урьдчилан сэргийлэхийн тулд температурын хяналтын хамгаалалт, хэт ачааллаас хамгаалах, богино залгааны хамгаалалт зэрэг олон төрлийн аюулгүй байдлын арга хэмжээнүүдээр тоноглогдсон.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SH-DB-3000VA |
| Бүтээгдэхүүний нэр | 3000Вт хөрвүүлэгч 110V-ээс 220V хүртэл |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 3000Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 110V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 2500VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 27*19.2*17см |
| Хэмжээ (багцтай) | 35*26*25см |
| жин | 14.6 кг |
| Жин (багцтай) | 15.3 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Аюулгүй байдлын төхөөрөмж | Агаарын унтраалга |
| Цахилгааны утас дөрвөлжин | 2 квадрат |
| Хамгийн их дамжуулах гүйдэл | 32А |
| Материал | Хөнгөн цагаан утас ороомог |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Эцэст нь, асаалттай эсэхийг шалгах нь хүчдэл хувиргагчийн аюулгүй ажиллагааг хангах чухал алхам юм. Хүчдэл хувиргагчийг анх удаа ашиглахын өмнө түүний гадаад төрхийг сайтар шалгаж, машинд гэмтэл учруулахгүй, бүх эд анги нь бат бөх бэхлэгдсэн эсэхийг шалгах хэрэгтэй. Ачаалагч, мөн хэвийн бус дуу чимээ, хэвийн бус нөхцөл байдал байгаа эсэхийг анхаарч үзэх хэрэгтэй, олдсоны дараа нэн даруй зогсоож, шаардлагатай шалгалтыг хийх хэрэгтэй.
Хүчдэл хувиргагчийг ашиглах үйл явц:
1. Хүчдэл хувиргагчийн гадаад төрх бүрэн, сэлбэг хэрэгсэл нь бэхлэгдсэн эсэхийг шалгах;
2. Хүчдэл хувиргагчийн оролтын залгуурыг 110В хүчдэлтэй тэжээлд холбох;
3, түлхүүр, хүчдэл хувиргагч хүчийг машин дээр дарна уу;
4, 220 В-ын төхөөрөмжийг хүчдэл хувиргагч руу холбож, дараа нь ердийн хэрэглээгээ эхлүүлнэ үү.
Түгээмэл асуултууд