SH-DB-2000VA
Шун Хонг
G20002
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
Энэхүү үйлдвэрлэлийн зориулалттай 2000 ват чадалтай цахилгаан хувиргагч нь ашиглалтад орсноосоо хойш гайхалтай гүйцэтгэл, тогтвортой байдалаараа зах зээлд өндөр хүлээн зөвшөөрөгдсөн. Таван жилийн зах зээлийн туршлага, технологийн шинэчлэл нь түүний техникийн төлөвшлийг нотлоод зогсохгүй янз бүрийн хэрэглээний хувилбаруудад найдвартай байдлыг харуулж байна.
10,000 гаруй трансформатор зарагдсанаар зах зээлд танигдаж, борлуулалт нь мэдэгдэхүйц өссөн нь энэ бүтээгдэхүүн алдартай болсны хүчтэй нотолгоо юм. Технологийн тасралтгүй дэвшлийн дагуу бид дагалдах хэрэгслийн материал, дизайныг сайтар оновчтой болгож, бүтээгдэхүүний гүйцэтгэл, найдвартай байдлыг улам сайжруулж, ашиглалтын явцад хэрэглэгчдийн тогтвортой байдлыг хангаж байна.
Өсгөх хүчдэлийн хувиргагч нь 220 В-ын хоёр гаралтаар тоноглогдсон бөгөөд хоёр төхөөрөмжийг нэгэн зэрэг ашиглах боломжийг олгодог шинэлэг загвар нь бүтээгдэхүүний практик, тав тухтай байдлыг ихээхэн нэмэгдүүлдэг. Хоёр төхөөрөмжийн нийт хүчин чадал нь трансформаторын хэрэглэж буй хамгийн их чадлын 90 хувиас хэтрээгүй тохиолдолд тэдгээр нь хэвийн ажиллах баталгаатай бөгөөд орчин үеийн гэр, оффисын орчинд олон төхөөрөмжийн цахилгаан хангамжийн хэрэгцээг хангаж чадна.
Дизайндаа бид нэг фазын цагираг хэлбэртэй цөмийг ашигладаг бөгөөд энэ нь трансформаторын үйл ажиллагааны тогтвортой байдлыг хангахаас гадна эрчим хүчний хувиргалтын хурдыг сайжруулж, эрчим хүчний алдагдлыг бууруулдаг. Өндөр чанартай түүхий эдийг ашиглан бид трансформаторын бат бөх, урт хугацааны тогтвортой байдлыг хангаж, хэрэглэгчдэд илүү найдвартай туршлага өгдөг.
Аюулгүй байдал бол бидний дизайны хамгийн чухал зүйл юм. Хүчдэл хувиргагчийн орон сууц, цахилгааны дотоод утас нь галд тэсвэртэй материалаар хийгдсэн бөгөөд энэ нь галын эрсдлийг үр дүнтэй бууруулдаг. Нэмж дурдахад бид ашиглалтын явцад аюулгүй байдлыг хангах, хүчдэлийн тогтворгүй байдал, хэт ачааллаас үүдэлтэй аюулгүй байдлын ослоос урьдчилан сэргийлэхийн тулд температурын хяналтын хамгаалалт, хэт ачааллаас хамгаалах, богино залгааны хамгаалалт зэрэг олон төрлийн аюулгүй байдлын арга хэмжээнүүдээр тоноглогдсон.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SH-DB-2000VA |
| Бүтээгдэхүүний нэр | 2000 Вт хөрвүүлэгч 110 В-оос 220 Вт |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 2000Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 110V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 1700VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 27*19.2*17см |
| Хэмжээ (багцтай) | 35*26*25см |
| жин | 10.8 кг |
| Жин (багцтай) | 11.6 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Аюулгүй байдлын төхөөрөмж | Агаарын унтраалга |
| Цахилгааны утас дөрвөлжин | 2 квадрат |
| Хамгийн их дамжуулах гүйдэл | 32А |
| Материал | Хөнгөн цагаан утас ороомог |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Эцэст нь, асаалттай эсэхийг шалгах нь хүчдэл хувиргагчийн аюулгүй ажиллагааг хангах чухал алхам юм. Эхний ашиглалтын өмнө трансформаторыг иж бүрэн шалгаж, машины гадаад үзэмжийг гэмтээхгүй, эд ангиудыг сайтар бэхэлсэн эсэхийг шалгана. Ачаалагч, мөн хэвийн бус дуу чимээ, хэвийн бус нөхцөл байдал байгаа эсэхийг анхаарч үзэх хэрэгтэй, олдсоны дараа нэн даруй зогсоож, шаардлагатай шалгалтыг хийх хэрэгтэй.
Хүчдэл хувиргагчийг ашиглах үйл явц:
1. Хүчдэл хувиргагчийн гадаад төрх бүрэн, сэлбэг хэрэгсэл нь бэхлэгдсэн эсэхийг шалгах;
2. Хүчдэл хувиргагчийн оролтын залгуурыг 110В хүчдэлтэй тэжээлд холбох;
3, түлхүүр, хүчдэл хувиргагч хүчийг машин дээр дарна уу;
4, 220 В-ын төхөөрөмжийг хүчдэл хувиргагч руу холбож, дараа нь ердийн хэрэглээгээ эхлүүлнэ үү.
Түгээмэл асуулт