SH-DB-4000VA
Шун Хонг
G40002
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
Энэхүү үйлдвэрлэлийн зориулалттай 4000 ват чадалтай цахилгаан хувиргагч нь ашиглалтад орсноосоо хойш маш сайн ажиллагаатай, тогтвортой байдгаараа зах зээлд байр сууриа хурдан олж, зах зээлд өндөр хүлээн зөвшөөрөгдсөн. Таван жилийн зах зээлийн туршлага, технологийн шинэчлэл нь түүний техникийн төлөвшлийг нотлоод зогсохгүй, хэрэглээний янз бүрийн хувилбаруудад ер бусын найдвартай байдлыг харуулсан.
Борлуулалт, ялангуяа 10,000 гаруй ширхэгийн борлуулалт мэдэгдэхүйц өссөн нь энэ бүтээгдэхүүн зах зээлд алдартай болохыг бүрэн гэрчилж байна. Технологийн тасралтгүй дэвшлийн дагуу бид дагалдах материал, дизайныг нарийн оновчлон хийсэн бөгөөд энэ нь бүтээгдэхүүний гүйцэтгэл, найдвартай байдлыг эрс сайжруулж, ашиглалтын явцад хэрэглэгчийн тогтвортой байдлыг хангадаг.
Энэхүү өсгөгч хүчдэлийн хөрвүүлэгчийн өвөрмөц онцлог нь 220В-ын хоёр гаралтаар тоноглогдсон бөгөөд хоёр төхөөрөмжийг нэгэн зэрэг ашиглах боломжийг олгодог бөгөөд энэ нь бүтээгдэхүүний практик, тав тухтай байдлыг ихээхэн нэмэгдүүлдэг. Хоёр төхөөрөмжийн нийлмэл чадал нь трансформаторын хэрэглэж буй хамгийн их чадлын 90% -иас хэтрэхгүй бол тэдгээр нь орчин үеийн гэр, оффисын орчинд олон төхөөрөмжийн цахилгаан хангамжийн хэрэгцээг хангаж, хэвийн ажиллах боломжтой болно.
Дизайндаа бид нэг фазын цагираг хэлбэрийн үр ашигтай цөмийг ашигладаг бөгөөд энэ нь трансформаторын үйл ажиллагааны тогтвортой байдлыг хангахаас гадна эрчим хүчний хувиргалтын хурдыг сайжруулж, эрчим хүчний алдагдлыг бууруулдаг. Өндөр чанартай түүхий эдийг ашиглан бид трансформаторын бат бөх, урт хугацааны тогтвортой байдлыг хангаж, хэрэглэгчдэд илүү найдвартай туршлага өгдөг.
Аюулгүй байдал бол бидний дизайны хамгийн чухал зүйл юм. Хүчдэл хувиргагчийн орон сууц, цахилгааны дотоод утас нь галд тэсвэртэй материалаар хийгдсэн бөгөөд энэ нь галын эрсдлийг үр дүнтэй бууруулдаг. Нэмж дурдахад бид ашиглалтын явцад аюулгүй байдлыг хангах, хүчдэлийн тогтворгүй байдал, хэт ачааллаас үүдэлтэй аюулгүй байдлын ослоос урьдчилан сэргийлэхийн тулд температурын хяналтын хамгаалалт, хэт ачааллаас хамгаалах, богино залгааны хамгаалалт зэрэг олон төрлийн аюулгүй байдлын арга хэмжээнүүдээр тоноглогдсон.
Нийтдээ энэ аж үйлдвэрийн зэрэглэлийн 4000 ват чадалтай цахилгаан хувиргагч нь зах зээлд хүлээн зөвшөөрөгдсөн, технологийн төлөвшил, олон гаралтын шинэлэг загвар, эрчим хүчийг үр ашигтай хувиргах үр ашиг, аюулгүй байдлын цогц арга хэмжээ зэргээрээ зах зээлд тэргүүлэгч бөгөөд хэрэглэгчдэд аюулгүй, үр ашигтай, найдвартай хүчдэл хувиргах шийдлээр хангадаг.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SH-DB-4000VA |
| Бүтээгдэхүүний нэр | 4000 Вт хөрвүүлэгч 110 В-оос 220 Вт хүртэл |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 4000Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 110V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 3500VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 27*19.2*17см |
| Хэмжээ (багцтай) | 35*26*25см |
| жин | 15.8 кг |
| Жин (багцтай) | 16.4 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Аюулгүй байдлын төхөөрөмж | Агаарын унтраалга |
| Цахилгааны утас дөрвөлжин | 2 квадрат |
| Хамгийн их дамжуулах гүйдэл | 32А |
| Материал | Хөнгөн цагаан утас ороомог |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Эдгээр урьдчилан сэргийлэх арга хэмжээ, журмыг дагаж мөрдвөл хэрэглэгчид хүчдэлийн хувиргагчийг найдвартай, тогтвортой ажиллуулах, ингэснээр тоног төхөөрөмжийг хамгаалах, эвдрэлээс урьдчилан сэргийлэх, өөрсдийн аюулгүй байдлыг хангах боломжтой. Энэхүү 4000 Вт хүчдэлийн хөрвүүлэгч нь үр ашигтай гүйцэтгэл, найдвартай хамгаалалтаараа хэрэглэгчдэд янз бүрийн нөхцөл байдал, хэрэгцээнд зориулж хүчдэлийг хувиргах хамгийн тохиромжтой шийдлийг өгдөг.
Хүчдэл хувиргагчийг ашиглах үйл явц:
1. Хүчдэл хувиргагчийн гадаад төрх бүрэн, сэлбэг хэрэгсэл нь бэхлэгдсэн эсэхийг шалгах;
2. Хүчдэл хувиргагчийн оролтын залгуурыг 110В хүчдэлтэй тэжээлд холбох;
3, түлхүүр, хүчдэл хувиргагч хүчийг машин дээр дарна уу;
4, 220 В-ын төхөөрөмжийг хүчдэл хувиргагч руу холбож, дараа нь ердийн хэрэглээгээ эхлүүлнэ үү.
Түгээмэл асуултууд