SHJZ-2000VA
Шун Хонг
W20002
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
'Shunhong хүчдэл хувиргагч: Дэлхийн хэрэглэгчдийн найдвартай сонголт, хүчдэлийг хувиргах мэргэжлийн шийдэл'
Shunhong хүчдэлийн хувиргагч нь 20 гаруй жилийн турш зах зээл дээр баталгаажсаны эцэст маш сайн гүйцэтгэл, найдвартай байдалаараа дэлхий даяарх хэрэглэгчдийн талархлыг хүлээсэн юм. Манай бүтээгдэхүүнүүд янз бүрийн ашиглалтын орчин, нөхцөлд сайн ажилладаг тул хүчдэл хувиргах чиглэлээр Shunhong-ийн мэргэжлийн байр суурийг бий болгодог.
Нарийвчилсан хүчдэлийн хувиргалт нь хүчдэлийн саад бэрхшээлийг арилгадаг
Shunhong Хүчдэл хувиргагч нь хүчдэлийн үл нийцэх асуудалд зориулагдсан бөгөөд 110V-ээс 220V хүртэл үнэн зөв хувиргах боломжийг олгодог. Гэр, оффис ч бай, манай хөрвүүлэгчид таны цахилгаан хэрэгслийг өөр өөр хүчдэлийн стандартын дагуу жигд ажиллуулах боломжийг олгодог.
Өндөр үр ашигтай, эрчим хүчний хэмнэлттэй, оновчтой хувиргах гүйцэтгэл нь
нэг фазын цагираг хэлбэрийн дотоод үндсэн хийцтэй, Shunhong хүчдэлийн хувиргагч нь эрчим хүчний алдагдлыг багасгахын зэрэгцээ хүчдэлийн хувиргалтын үр ашгийг эрс сайжруулдаг. Энэхүү загвар нь хөрвүүлэлтийн тогтвортой байдлыг хангахаас гадна бүтээгдэхүүнийг эрчим хүчний хэмнэлттэй, байгаль орчинд ээлтэй болгодог.
Аюулгүй байдлын иж бүрэн баталгаа, санаа зоволтгүй ашиглах
Shunhong хүчдэлийн хувиргагч нь бат бөх төмөр орон сууц, дотоод галд тэсвэртэй материал ашигладаг бөгөөд температурын хяналт, богино залгааны хамгаалалтын төхөөрөмжөөр тоноглогдсон бөгөөд аюулгүй байдлыг бүрэн хангана. Эдгээр хамгаалалтын функцууд нь ашиглалтын ямар ч нөхцөлд хэрэглэгчдэд амар амгаланг өгдөг.
Ухаалаг тохируулга, янз бүрийн цахилгаан хэрэгсэлд дасан зохицох уян хатан
Shunhong хүчдэл хувиргагч нь янз бүрийн цахилгаан хэрэгслийн ашиглалтын хугацаа, эрчим хүчний хэрэгцээнд дасан зохицохын тулд цахилгаан гаралтыг ухаалгаар тохируулах боломжтой. Энэхүү уян хатан байдал нь урт цагаар ажиллахаас эхлээд богино оргил ачаалал хүртэл бүх төрлийн цахилгаан хэрэгслийн хэрэгцээг хангаж, тогтвортой ажиллагааг хангадаг.
Өргөн нийцтэй байдал, төрөл бүрийн цахилгаан хэрэгслийг дэмжих
Shunhong хүчдэлийн хувиргагч нь үс хатаагч, будаа агшаагч, хана хагалах машин, тогооч машин эсвэл буржгар индүү гэх мэт төрөл бүрийн цахилгаан хэрэгслийн хэрэглээг дэмждэг бөгөөд хүчдэлийн асуудалд санаа зовохгүйгээр шууд ашиглах боломжтой.
Shunhong хүчдэлийн хувиргагч нь таны цахилгаан хэрэгсэлд тогтвортой, аюулгүй, үр ашигтай хүчдэл хувиргах шийдлүүдийг өгөх хамгийн тохиромжтой сонголт юм.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SHJZ-1000VA |
| Бүтээгдэхүүний нэр | 2000Вт температурын хяналтын хамгаалалтын хүчдэл хувиргагч 110V-ээс 220V хүртэл |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 2000Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 110V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 1200VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 20*16*9.5см |
| Хэмжээ (багцтай) | 30*20*15см |
| жин | 5.6 кг |
| Жин (багцтай) | 6.0 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Хамгаалалтын төхөөрөмж-1 | Температурын хяналт |
| Автомат унтрах температур | ≥80℃ |
| Цахилгааны утас дөрвөлжин | 1 квадрат |
| Хамгийн их дамжуулах гүйдэл | 8А |
| Материал | Хөнгөн цагаан утас ороомог |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
110В хүчдэл шаардагдах цахилгаан төхөөрөмжийг хүчдэл хувиргагчийн гаралтын порт руу найдвартай холбоно. Холбох үед хэт ачааллын эрсдэлээс зайлсхийхийн тулд төхөөрөмжийн хүч нь хөрвүүлэгчийн ачааллын хамгийн их хязгаарт байгаа эсэхийг шалгаарай. Холболт дууссаны дараа цахилгааныг асааж, тогтвортой, аюулгүй цахилгаан хангамжийг эдэлнэ үү.
'Хүчдэл хувиргагчийг ашиглахад хялбар гарын авлага: Таны хурууны үзүүр дээр тогтворжсон хүч бүхий дөрвөн үе шаттай үйл явц'
Хүчдэл хувиргагч нь орчин үеийн амьдралд цахилгаан дасан зохицоход тохиромжтой хэрэгсэл бөгөөд дараах нь танд тогтвортой хүчийг хялбархан ашиглахад туслах энгийн заавар юм.
Алхам 1: Төхөөрөмж ба холболтыг сайтар шалгана уу
Хүчдэл хувиргагчийг ашиглаж эхлэхийн өмнө тоног төхөөрөмж болон түүний бүх дагалдах хэрэгслийг сайтар шалгаж үзэх нь чухал. Хөрвүүлэгчийн орон сууц, залгуур, кабель бүрэн бүтэн, бүх дагалдах хэрэгсэл бүрэн, сайн нөхцөлд байгаа эсэхийг шалгана уу. Энэ алхам нь цахилгааны эвдрэлээс урьдчилан сэргийлэх, тоног төхөөрөмжийн хэвийн ажиллагааг хангах түлхүүр юм.
Алхам 2: 220 В-ын хүчийг зөв холбоно
Хүчдэл хөрвүүлэгчийн оролтын залгуурыг 220 В-ын тэжээлийн залгуурт холбоно уу. Холбохын өмнө хүчдэлийн таарамжгүй байдлаас болж төхөөрөмжийг гэмтээхээс сэргийлэхийн тулд залгуурын хүчдэл нь хөрвүүлэгчийн оролтын хүчдэлийн шаардлагад нийцэж байгаа эсэхийг дахин шалгана уу.
Алхам 3: Хүчдэл хөрвүүлэгчийг эхлүүлнэ үү.
Хөрвүүлэгч дээрх тэжээлийн унтраалгыг олоод төхөөрөмжийг эхлүүлэхийн тулд товшино уу. Ачаалахдаа төхөөрөмжид асуудал байгаагийн анхны шинж тэмдэг байж болох ер бусын дуу чимээ, асахгүй гэрэл зэрэг аливаа хэвийн бус хариу үйлдэл байгаа эсэхийг анхааралтай ажиглаарай.
Алхам 4: 110В-ын цахилгаан хэрэгслийг найдвартай холбож ашиглах
110В хүчдэл шаардлагатай цахилгаан төхөөрөмжийг хүчдэл хувиргагчийн гаралтын порт руу найдвартай холбоно. Холбохдоо хэт ачааллаас зайлсхийхийн тулд төхөөрөмжийн хүч нь хөрвүүлэгчийн даацын дээд хэмжээнээс хэтрэхгүй байх ёстой. Холболт дууссаны дараа төхөөрөмжийн тэжээлийн унтраалгыг асаагаад тогтвортой, аюулгүй цахилгаан хангамжийг эдэлнэ үү.
Энэхүү дөрвөн үе шаттай зааварчилгааг дагаснаар та хүчдэлийн хөрвүүлэгчийг аюулгүй, үр ашигтай ашиглах замаар цахилгаан тоног төхөөрөмжийн хэвийн ажиллагааг хангах, эрчим хүчний хангамжийн тогтвортой байдлыг хангах, хаана ч, хэзээ ч хэрэгтэй.
Түгээмэл асуултууд