SH-DB-3000VA
ShunHong
G30002
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
စတင်ရောင်းချချိန်မှစ၍ ဤစက်မှုလုပ်ငန်းအဆင့် 3000w ပါဝါ converter သည် ၎င်း၏ကောင်းမွန်သောစွမ်းဆောင်ရည်နှင့် တည်ငြိမ်မှုနှင့်အတူ စျေးကွက်တွင် နေရာတစ်နေရာကို လျင်မြန်စွာရရှိထားပြီး စျေးကွက်အသိအမှတ်ပြုမှုများစွာရရှိထားသည်။ စျေးကွက်အလေ့အကျင့်နှင့် နည်းပညာဆိုင်ရာ ဆန်းသစ်တီထွင်မှုတို့ကို ငါးနှစ်ကြာပြီးနောက်၊ ၎င်းသည် ၎င်း၏နည်းပညာပိုင်းဆိုင်ရာရင့်ကျက်မှုကို သက်သေပြရုံသာမက အမျိုးမျိုးသော အပလီကေးရှင်းအခြေအနေများတွင် ထူးထူးခြားခြား ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကိုလည်း ပြသခဲ့သည်။
အရောင်းအ၀ယ် သိသိသာသာ တိုးလာခြင်းနှင့် အစီးရေ 10,000 ကျော် ရောင်းချခြင်းသည် စျေးကွက်တွင် ဤထုတ်ကုန်၏ လူကြိုက်များမှုကို အပြည့်အဝ သက်သေပြပါသည်။ နည်းပညာများ စဉ်ဆက်မပြတ်တိုးတက်နေသဖြင့်၊ အသုံးပြုသူ၏ တည်ငြိမ်မှုကို သေချာစေရန်၊ ထုတ်ကုန်၏ စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို ပိုမိုတိုးတက်ကောင်းမွန်စေရန်အတွက် တွဲဖက်ပစ္စည်းများနှင့် ဒီဇိုင်းများကို ဂရုတစိုက် ပိုမိုကောင်းမွန်အောင် ပြုလုပ်ထားပါသည်။
ဤအဆင့်မြှင့်ဗို့အားပြောင်းစက်၏ ဆန်းသစ်တီထွင်မှုသည် ၎င်းတွင် 220V အထွက်နှစ်ခုကို တပ်ဆင်ထားသောကြောင့် စက်ပစ္စည်းနှစ်ခုကို တစ်ပြိုင်နက်အသုံးပြုနိုင်ပြီး ထုတ်ကုန်၏လက်တွေ့နှင့် အဆင်ပြေမှုကို များစွာတိုးတက်စေပါသည်။ ထရန်စဖော်မာမှ အသုံးပြုသော အမြင့်ဆုံးပါဝါ၏ 90% ထက်မကျော်လွန်သရွေ့ ၎င်းတို့သည် ခေတ်မီအိမ်နှင့် ရုံးပတ်ဝန်းကျင်တွင် စက်မျိုးစုံပါဝါထောက်ပံ့မှု လိုအပ်ချက်များကို ဖြည့်ဆည်းပေးကာ ကောင်းမွန်စွာလည်ပတ်နိုင်စေရန် အာမခံနိုင်ပါသည်။
ဒီဇိုင်းတွင်၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် transformer လည်ပတ်မှုကို တည်ငြိမ်စေရုံသာမက စွမ်းအင်ပြောင်းလဲနှုန်းကို မြှင့်တင်ပေးပြီး စွမ်းအင်ဆုံးရှုံးမှုကို လျှော့ချပေးသည့် ထိရောက်သော single-phase annular core ကို အသုံးပြုပါသည်။ အရည်အသွေးမြင့် ကုန်ကြမ်းများကို အသုံးပြုခြင်းဖြင့် သုံးစွဲသူများအား ပိုမိုယုံကြည်စိတ်ချရသော အတွေ့အကြုံကို ပေးဆောင်ပေးသည့် ထရန်စဖော်မာများ၏ ကြာရှည်ခံမှုနှင့် ရေရှည်တည်ငြိမ်မှုကို အာမခံပါသည်။
ဘေးကင်းရေးသည် ကျွန်ုပ်တို့၏ဒီဇိုင်းတွင် အဓိကထည့်သွင်းစဉ်းစားပါသည်။ ဗို့အားပြောင်းပေးသူ၏ နေအိမ်နှင့် အတွင်းပါဝါကြိုးများသည် မီးဘေးအန္တရာယ်ကို ထိရောက်စွာ လျှော့ချပေးသည့် မီးမလောင်နိုင်သော ပစ္စည်းဖြင့် ပြုလုပ်ထားသည်။ ထို့အပြင်၊ အသုံးပြုနေစဉ်အတွင်း ဘေးကင်းကြောင်းသေချာစေရန်နှင့် ဗို့အားမတည်ငြိမ်မှု သို့မဟုတ် ဝန်ပိုလွန်မှုကြောင့်ဖြစ်နိုင်သည့် ဘေးကင်းရေးမတော်တဆမှုများကို ကာကွယ်ရန် အပူချိန်ထိန်းချုပ်ကာကွယ်မှု၊ overload protection နှင့် short circuit protection ကဲ့သို့သော ဘေးကင်းရေးအစီအမံများစွာကိုလည်း တပ်ဆင်ထားပါသည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SH-DB-3000VA |
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3000W သို့ 110V မှ 220V သို့ ပြောင်းပေးသည်။ |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 3000W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 2500VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 27*19.2*17cm |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 35*26*25cm |
| အလေး | 14.6 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 15.3 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ | လေခလုတ် |
| ပါဝါကြိုးစတုရန်း | 2 စတုရန်း |
| အများဆုံး Passing Current | 32A |
| ပစ္စည်းများ | အလူမီနီယံဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
နောက်ဆုံးတွင်၊ ပါဝါဖွင့်စစ်ဆေးခြင်းသည် ဗို့အားပြောင်းစက်၏ ဘေးကင်းသောလည်ပတ်မှုကို သေချာစေရန် အရေးကြီးသောအဆင့်ဖြစ်သည်။ ဗို့အားပြောင်းစက်ကို ပထမအကြိမ်အသုံးမပြုမီ၊ စက်သည် ပျက်စီးမှုကင်းစင်ပြီး အစိတ်အပိုင်းအားလုံးကို ခိုင်မြဲစွာပြင်ဆင်ထားကြောင်း သေချာစေရန် ၎င်း၏အသွင်အပြင်ကို သေချာစွာစစ်ဆေးသင့်သည်။ Boot သည် ပုံမှန်မဟုတ်သော အသံ သို့မဟုတ် ပုံမှန်မဟုတ်သော အခြေအနေရှိမရှိကို သတိပြုသင့်သည်၊ တွေ့ရှိသည်နှင့် ချက်ချင်းရပ်တန့်ပြီး လိုအပ်သောစစ်ဆေးမှုကို လုပ်ဆောင်သင့်သည်။
ဗို့အားပြောင်းစက်အသုံးပြုမှု လုပ်ငန်းစဉ်-
1. ဗို့အားပြောင်းစက်၏ အသွင်အပြင်သည် ပြီးပြည့်စုံပြီး အပိုပစ္စည်းများကို ပြင်ဆင်ထားခြင်း ရှိမရှိ စစ်ဆေးပါ။
2. ဗို့အား 110V ဖြင့် ပါဝါထောက်ပံ့မှုသို့ ဗို့အားပြောင်းစက်၏ အဝင်ပလပ်ကို ချိတ်ဆက်ပါ။
3, ဗို့အား converter ပါဝါသော့ပေါ်တွင်စက်ကိုကလစ်နှိပ်ပါ;
4၊ 220V စက်ပစ္စည်းကို ဗို့အားပြောင်းစက်သို့ ချိတ်ဆက်ပါ၊ ထို့နောက် ပုံမှန်အသုံးပြုမှုကို စတင်ပါ။
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ