SH-DB-4000VA
ShunHong
G40002
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
စတင်ရောင်းချချိန်မှစ၍ ဤစက်မှုလုပ်ငန်းအဆင့် 4000w ပါဝါ converter သည် ၎င်း၏ ကောင်းမွန်သောစွမ်းဆောင်ရည်နှင့် တည်ငြိမ်မှုအတွက် စျေးကွက်တွင် လျင်မြန်စွာ နေရာတစ်ခုရရှိထားပြီး စျေးကွက်၏အသိအမှတ်ပြုမှုကို ရရှိခဲ့သည်။ စျေးကွက်အလေ့အကျင့်နှင့် နည်းပညာဆန်းသစ်တီထွင်မှုငါးနှစ်သည် ၎င်း၏နည်းပညာပိုင်းဆိုင်ရာရင့်ကျက်မှုကို သက်သေပြရုံသာမက အသုံးချပလီကေးရှင်းအခြေအနေအမျိုးမျိုးတွင် ထူးကဲသောယုံကြည်စိတ်ချရမှုကိုလည်း ပြသခဲ့သည်။
အထူးသဖြင့် အစီးရေ 10,000 ကျော်ရောင်းချမှု သိသိသာသာ တိုးလာခြင်းသည် စျေးကွက်တွင် ဤထုတ်ကုန်၏ လူကြိုက်များမှုကို အပြည့်အဝ သက်သေခံပါသည်။ နည်းပညာ၏ စဉ်ဆက်မပြတ် တိုးတက်ပြောင်းလဲလာမှုနှင့်အတူ၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် ထုတ်ကုန်၏ စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို သိသာထင်ရှားစွာ မြှင့်တင်ပေးကာ အသုံးပြုသူ၏ တည်ငြိမ်မှုကို အာမခံသည့် ဆက်စပ်ပစ္စည်းများနှင့် ဒီဇိုင်းများတွင် စေ့စပ်သေချာစွာ ပိုမိုကောင်းမွန်အောင် ဆောင်ရွက်ထားပါသည်။
ဤတိုးမြှင့်ဗို့အား converter ၏ထူးခြားချက်မှာ 220V outputs နှစ်ခုကို တပ်ဆင်ထားသောကြောင့် စက်ပစ္စည်းနှစ်ခုကို တစ်ပြိုင်နက်အသုံးပြုနိုင်ပြီး ထုတ်ကုန်၏လက်တွေ့နှင့် အဆင်ပြေမှုကို များစွာတိုးတက်စေပါသည်။ ထရန်စဖော်မာမှ အသုံးပြုသော အမြင့်ဆုံးပါဝါ၏ 90% ထက်မကျော်လွန်သရွေ့ ၎င်းတို့သည် ခေတ်မီအိမ်နှင့် ရုံးပတ်ဝန်းကျင်တွင် စက်မျိုးစုံပါဝါထောက်ပံ့မှု လိုအပ်ချက်များကို ဖြည့်ဆည်းပေးကာ ကောင်းမွန်စွာလည်ပတ်နိုင်စေရန် အာမခံနိုင်ပါသည်။
ဒီဇိုင်းတွင်၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် transformer လည်ပတ်မှုကို တည်ငြိမ်စေရုံသာမက စွမ်းအင်ပြောင်းလဲနှုန်းကို မြှင့်တင်ပေးပြီး စွမ်းအင်ဆုံးရှုံးမှုကို လျှော့ချပေးသည့် ထိရောက်သော single-phase annular core ကို အသုံးပြုပါသည်။ အရည်အသွေးမြင့် ကုန်ကြမ်းများကို အသုံးပြုခြင်းဖြင့် သုံးစွဲသူများအား ပိုမိုယုံကြည်စိတ်ချရသော အတွေ့အကြုံကို ပေးဆောင်ပေးသည့် ထရန်စဖော်မာများ၏ ကြာရှည်ခံမှုနှင့် ရေရှည်တည်ငြိမ်မှုကို အာမခံပါသည်။
ဘေးကင်းရေးသည် ကျွန်ုပ်တို့၏ဒီဇိုင်းတွင် အဓိကထည့်သွင်းစဉ်းစားပါသည်။ ဗို့အားပြောင်းပေးသူ၏ နေအိမ်နှင့် အတွင်းပါဝါကြိုးများသည် မီးဘေးအန္တရာယ်ကို ထိရောက်စွာ လျှော့ချပေးသည့် မီးမလောင်နိုင်သော ပစ္စည်းဖြင့် ပြုလုပ်ထားသည်။ ထို့အပြင်၊ အသုံးပြုနေစဉ်အတွင်း ဘေးကင်းကြောင်းသေချာစေရန်နှင့် ဗို့အားမတည်ငြိမ်မှု သို့မဟုတ် ဝန်ပိုလွန်မှုကြောင့်ဖြစ်နိုင်သည့် ဘေးကင်းရေးမတော်တဆမှုများကို ကာကွယ်ရန် အပူချိန်ထိန်းချုပ်ကာကွယ်မှု၊ overload protection နှင့် short circuit protection ကဲ့သို့သော ဘေးကင်းရေးအစီအမံများစွာကိုလည်း တပ်ဆင်ထားပါသည်။
အားလုံးကိုခြုံငုံကြည့်လျှင် ဤစက်မှုအဆင့် 4000w ပါဝါပြောင်းစက်သည် ၎င်း၏စျေးကွက်လက်ခံမှု၊ နည်းပညာရင့်ကျက်မှု၊ ဆန်းသစ်သောထွက်ပေါက်မျိုးစုံဒီဇိုင်း၊ ထိရောက်သောစွမ်းအင်ပြောင်းလဲခြင်းထိရောက်မှုနှင့် ပြီးပြည့်စုံသောဘေးကင်းရေးအစီအမံများဖြင့် သုံးစွဲသူများအား ဘေးကင်းသော၊ ထိရောက်ပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရသော ဗို့အားကူးပြောင်းမှုဖြေရှင်းချက်ဖြင့် စျေးကွက်ခေါင်းဆောင်ဖြစ်သည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SH-DB-4000VA |
| ထုတ်ကုန်အမည် | 4000W သို့ 110V မှ 220V သို့ ပြောင်းပေးသည်။ |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 4000W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 3500VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 27*19.2*17cm |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 35*26*25cm |
| အလေး | 15.8 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 16.4 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ | လေခလုတ် |
| ပါဝါကြိုးစတုရန်း | 2 စတုရန်း |
| အများဆုံး Passing Current | 32A |
| ပစ္စည်းများ | အလူမီနီယံဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
ဤကြိုတင်ကာကွယ်မှုများနှင့် လုပ်ထုံးလုပ်နည်းများကို လိုက်နာခြင်းဖြင့်၊ အသုံးပြုသူများသည် ဗို့အားပြောင်းစက်များ၏ ဘေးကင်းပြီး တည်ငြိမ်သောလုပ်ဆောင်မှုကို သေချာစေကာ၊ ထိုနည်းအားဖြင့် ပစ္စည်းကိရိယာများကို ကာကွယ်ခြင်း၊ ချို့ယွင်းချက်များကို ကာကွယ်ခြင်းနှင့် ၎င်းတို့၏ကိုယ်ပိုင်ဘေးကင်းမှုကို အကာအကွယ်ပေးခြင်းတို့ ပြုလုပ်နိုင်ပါသည်။ ၎င်း၏ထိရောက်သောစွမ်းဆောင်ရည်နှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရသောလုံခြုံရေးဖြင့်၊ ဤ 4000W ဗို့အားပြောင်းစက်သည် သုံးစွဲသူများအား အခြေအနေအမျိုးမျိုးနှင့် လိုအပ်ချက်များအတွက် စံပြဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းဖြေရှင်းချက်တစ်ခုအား ပေးပါသည်။
ဗို့အားပြောင်းစက်အသုံးပြုမှု လုပ်ငန်းစဉ်-
1. ဗို့အားပြောင်းစက်၏ အသွင်အပြင်သည် ပြီးပြည့်စုံပြီး အပိုပစ္စည်းများကို ပြင်ဆင်ထားခြင်း ရှိမရှိ စစ်ဆေးပါ။
2. ဗို့အား 110V ဖြင့် ပါဝါထောက်ပံ့မှုသို့ ဗို့အားပြောင်းစက်၏ အဝင်ပလပ်ကို ချိတ်ဆက်ပါ။
3, ဗို့အား converter ပါဝါသော့ပေါ်တွင်စက်ကိုကလစ်နှိပ်ပါ;
4၊ 220V စက်ပစ္စည်းကို ဗို့အားပြောင်းစက်သို့ ချိတ်ဆက်ပါ၊ ထို့နောက် ပုံမှန်အသုံးပြုမှုကို စတင်ပါ။
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ