SHJZ-1000VA (baker)
ShunHong
TW10003
| Dobavljivost: | |
|---|---|
| Količina: | |
Prednost izdelka
Račun podjetja WhatsApp: +86- 13690698363
Po več kot 20 letih tržnega testiranja je ta močnostni transformator pridobil široko pohvalo potrošnikov zaradi svoje odlične vzdržljivosti in stabilnosti. Uporablja visokokakovostno enofazno obročasto notranje jedro, ki ne zagotavlja samo visoke učinkovitosti in stabilnosti pretvorbe napetosti, temveč tudi bistveno zmanjša izgubo energije med procesom pretvorbe.
Ta transformator je skrbno zasnovan kot napetostni adapter, ki lahko hitro in stabilno poveča napetost 100 V na 220 V, s čimer zadovoljuje potrebe električnih naprav na Japonskem in v drugih regijah v okolju z napetostjo 220 V ter zagotavlja brezhibno rešitev za pretvorbo napetosti za električne naprave.
Z vidika varnosti ta napetostni pretvornik kaže svojo skrbno zasnovo. Uporablja močno železno ohišje, notranje vezje pa je zaščiteno z ognjevarno zunanjo plastično folijo, ki učinkovito izboljša varnost uporabe. Poleg tega je opremljen z naprednimi zaščitnimi napravami za nadzor temperature, ki v celoti preprečujejo varnostna tveganja, ki jih lahko povzročijo nihanja napetosti ali preobremenitev.
Z nenehnim napredkom tehnologije in nenehnim optimiziranjem materialov se je ta močnostni transformator znatno izboljšal v smislu učinkovitosti pretvorbe napetosti in stabilnosti uporabe. Uporabnikom prinaša zanesljivejšo in varnejšo izkušnjo napajanja ter zagotavlja nemoteno delovanje električnih naprav v različnih napetostnih okoljih.
Tehnični parametri
| Model izdelka | SHJZ-1000VA |
| Ime izdelka | 1000 W zaščitni pretvornik napetosti za nadzor temperature 220 V na 100 V |
| Nazivna vhodna napetost | 220 V ~ |
| Nazivna izhodna napetost | 100 V ~ |
| Nazivna zmogljivost | 800VA* |
| Nazivna frekvenca | 50/60Hz |
| Cikel delovanja | 30/60min |
| velikosti | 20*16*9,5 cm |
| Velikost (s paketom) | 30*20*15 cm |
| uteži | 4,6 kg |
| Teža (s paketom) | 5,0 kg |
| Vrsta | Suhi tip |
| Varnostna naprava-1 | Nadzor temperature |
| Temperatura samodejnega izklopa | ≥80 ℃ |
| Kvadratni napajalni kabel | 1 kvadrat |
| Največji prehodni tok | 8A |
| Materiali | Navijanje aluminijaste žice |
| Jedro materiala | Obročast transformator |
| potrdilo | CE, FCC itd. |
Uporaba izdelka
Navodila za uporabo izdelka
Pri uporabi pretvornika napetosti iz čistega bakra je ključ do zagotavljanja varnosti in učinkovitosti opreme upoštevanje pravilnih previdnostnih ukrepov.
Tukaj je nekaj ključnih točk za zagotovitev stabilnega delovanja in dolgoročne vzdržljivosti napetostnih pretvornikov:
pogosta vprašanja