SHJZ-3000VA (baker)
ShunHong
TW30002
| Dobavljivost: | |
|---|---|
| Količina: | |
Prednost izdelka
Račun podjetja WhatsApp: +86- 13690698363
Napetostni pretvornik Shunhong: Sedemintrideset let izpopolnjevanja industrije, izbira zaupanja
Na področju napetostnih pretvornikov je Shunhong s svojimi 37-letnimi bogatimi izkušnjami v industriji globalnim uporabnikom prinesel dvojno jamstvo profesionalnosti in zaupanja. Napetostni pretvornik iz čistega bakra Shunhong je po več kot 20 letih tržnega testiranja s svojo odlično zmogljivostjo in zanesljivostjo pridobil globoko zaupanje globalnih uporabnikov.
Ostro orodje za natančno pretvorbo prek napetostnih ovir
Shunhong Voltage Converter, zasnovan za reševanje problema neusklajenosti napetosti, zagotavlja natančno pretvorbo iz 110 V v 220 V. Ne glede na to, ali gre za TV, hladilnik v domu ali računalnik ali tiskalnik v pisarni, lahko pretvornik Shunhong zagotovi stabilno delovanje pod različnimi napetostnimi standardi in končnimi napetostnimi ovirami.
Energijsko učinkovit, napredek pri optimizaciji zmogljivosti
Napetostni pretvornik Shunhong uporablja vrhunsko tehnologijo enofaznega obročastega notranjega jedra, inovativno zasnovo, ki močno izboljša učinkovitost pretvorbe in hkrati zmanjša izgubo energije. Ne zagotavlja samo stabilnosti pretvorbe napetosti, ampak tudi odraža lastnosti izdelka za varčevanje z energijo in zaščito okolja ter tako postane model optimizacije delovanja.
Vsestranska varnostna zasnova, uporabite več brezskrbnosti
Napetostni pretvornik Shunhong je opremljen z močnim železnim ohišjem in notranjimi visokokakovostnimi materiali, ki zavirajo gorenje, v kombinaciji s funkcijami nadzora temperature in zaščite pred kratkim stikom, da uporabnikom zagotovi celovito varnostno zaščito. Te varnostne funkcije zagotavljajo, da lahko uporabniki uživajo v varni izkušnji pretvorbe napetosti v vseh pogojih uporabe.
Inteligentna prilagoditev, prilagodljiva za prilagajanje različnim električnim napravam
Napetostni pretvornik Shunhong ima inteligentno funkcijo regulacije moči, ki se lahko prilagodi potrebam različnih električnih naprav. Ne glede na to, ali gre za dolgotrajno klimatsko napravo ali kratkotrajno visoko obremenjeno mikrovalovno pečico, lahko pretvornik Shunhong zagotovi stabilno delovanje električnih naprav in nudi prilagodljivo napetostno podporo.
Široka združljivost, podpora za uporabo različnih električnih naprav
Napetostni pretvorniki Shunhong imajo širok razpon združljivosti, ki podpirajo uporabo različnih naprav, od sušilnikov za lase in kuhalnikov riža do lomilcev sten, kuhalnih strojev in kodralnikov. Uporabnikom ni treba skrbeti za problem neusklajenosti napetosti, pretvornik Shun red je desni pomočnik za globalno potovanje gospodinjskih aparatov.
Tehnični parametri
| Model izdelka | SHJZ-3000VA (baker) |
| Ime izdelka | Bakreni 3000W nadzor temperature, zaščita, napetostni pretvornik 110V na 220V |
| Največja veljavna moč | 3000 W* |
| Nazivna vhodna napetost | 110 V ~ |
| Nazivna izhodna napetost | 220 V ~ |
| Nazivna zmogljivost | 1800VA* |
| Nazivna frekvenca | 50/60Hz |
| Cikel delovanja | 30/60min |
| velikosti | 20*16*9,5 cm |
| Velikost (s paketom) | 30*20*15 cm |
| uteži | 7,8 kg |
| Teža (s paketom) | 8,2 kg |
| Vrsta | Suhi tip |
| Varnostna naprava-1 | Nadzor temperature |
| Temperatura samodejnega izklopa | ≥80 ℃ |
| Kvadratni napajalni kabel | 1,5 kvadrata |
| Največji prehodni tok | 13A |
| Materiali | Navijanje aluminijaste žice |
| Jedro materiala | Obročast transformator |
| potrdilo | CE, FCC itd. |
Uporaba izdelka
Navodila za uporabo izdelka
pogosta vprašanja