SHJZ-3000VA (koper)
ShunHong
TW30001
| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
Produk Voordeel
Onderneming WhatsApp-rekening: +86- 13690698363
Meer as 20 jaar van innovasie, wat 'n nuwe model van transformatorbedryf vorm
. Die vermoë van hierdie transformator in terme van spanningaanpassing is besonder uitstaande, en dit kan die spanning van 220V na 240V na 110V omskakel sonder verlies, wat die gebruikscenario en versoenbaarheid van elektriese toerusting aansienlik verbreed.
Ons streef altyd na uitnemendheid in materiaalkeuse en vervaardigingsprosesse, en gebruik baanbrekende enkelfaseringkerntegnologie. Hierdie tegnologie verminder nie net die energieverlies aansienlik nie, maar verbeter ook die doeltreffendheid van spanningomskakeling aansienlik, wat die hoë werkverrigting van die toerusting in langtermynwerking en die blywende stabiliteit van die kragtoevoer verseker.
Sekuriteitsontwerp is ons kernfokus. Ons transformators is toegerus met 'n sterk ysteromhulsel, die interne bedrading is toegedraai in hoë kwaliteit vlamvertragende materiale, en toegerus met gevorderde temperatuurbeheerbeskermingstoestelle om gebruikers 'n volledige reeks sekuriteit te bied. Dit is noukeurig ontwerp om die gebruiker se gemoedsrus tydens die gebruik van die ervaring te verseker, wat kommer oor sekuriteitsrisiko's uitskakel.
Ons transformators bied nie net 'n doeltreffende en stabiele kragomskakelingsoplossing nie, maar word ook 'n langtermyn-betroubare vennoot van gebruikers, wat soliede kragondersteuning bied vir verskeie elektriese toerusting, wat die veiligheid en gemak van gebruik verseker. Deur voortdurende tegnologiese innovasie en 'n meedoënlose strewe na kwaliteit, is ons daartoe verbind om kliënte te voorsien van ongeëwenaarde kragoplossings wat aan hul verwagtinge vir voortreflike werkverrigting en betroubaarheid voldoen.
Tegniese parameters
| Produk Model | SHJZ-3000VA (koper) |
| Produk naam | Koper 3000W Temperatuurbeheerbeskerming Spanningomskakelaar 220V na 110V |
| Maksimum toepaslike krag | 3000W* |
| Gegradeerde insetspanning | 220V~ |
| Gegradeerde uitsetspanning | 110V~ |
| Gegradeerde kapasiteit | 2000VA* |
| Gegradeerde frekwensie | 50/60Hz |
| Bedryfsiklus | 30/60 min |
| groottes | 20*16*9,5 cm |
| Grootte (met pakket) | 30*20*15 cm |
| gewigte | 7,8 kg |
| Gewig (met pakket) | 8,2 kg |
| Tik | Droë tipe |
| Veiligheidstoestel-1 | Temperatuurbeheer |
| Outomatiese afskakeltemperatuur | ≥80℃ |
| Kragkoord vierkantig | 1,5 vierkant |
| Maksimum verbygaande stroom | 13A |
| Materiaal | Aluminium draad wikkeling |
| Kernmateriaal | Ring transformator |
| sertifikaat | CE, FCC ens. |
Produk Gebruike
Produk Bedryfsgids
Gereelde vrae