SHJZ-1000VA (koper)
ShunHong
TW10003
| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
Produk Voordeel
Onderneming WhatsApp-rekening: +86- 13690698363
Na meer as 20 jaar van marktoetsing het hierdie kragtransformator wydverspreide lof van verbruikers gewen vir sy uitstekende duursaamheid en stabiliteit. Dit gebruik 'n hoëgraadse enkelfase ringvormige binnekern, wat nie net hoë doeltreffendheid en stabiliteit van spanningomskakeling verseker nie, maar ook energieverlies tydens die omskakelingsproses aansienlik verminder.
Hierdie transformator is noukeurig ontwerp as 'n spanningsadapter, wat die 100V-spanning vinnig en stabiel kan verhoog tot 220V, wat voldoen aan die behoeftes van elektriese toestelle in Japan en ander streke in die 220V-spanningsomgewing, wat 'n naatlose spanningomskakelingsoplossing vir elektriese toestelle bied.
Wat veiligheidsprestasie betref, toon hierdie spanningomsetter sy noukeurige ontwerp. Dit gebruik 'n sterk ysterbehuizing, en die interne stroombaan word beskerm deur 'n vlamvertragende plastiek buitenste film, wat die veiligheid van gebruik effektief verbeter. Daarbenewens is dit toegerus met gevorderde temperatuurbeheerbeskermingstoestelle om veiligheidsrisiko's wat deur spanningskommelings of oorlading veroorsaak kan word, ten volle te voorkom.
Met die voortdurende vordering van tegnologie en die voortdurende optimalisering van materiale, het hierdie kragtransformator aansienlik verbeter in terme van spanningsomsettingsdoeltreffendheid en gebruikstabiliteit. Dit bring gebruikers 'n meer betroubare en veilige kragervaring, wat die gladde werking van elektriese toestelle in verskillende spanningsomgewings verseker.
Tegniese parameters
| Produk Model | SHJZ-1000VA |
| Produk naam | 1000W Temperatuurbeheerbeskerming Spanningomsetter 220V na 100V |
| Gegradeerde insetspanning | 220V~ |
| Gegradeerde uitsetspanning | 100V~ |
| Gegradeerde kapasiteit | 800VA* |
| Gegradeerde frekwensie | 50/60Hz |
| Bedryfsiklus | 30/60 min |
| groottes | 20*16*9,5 cm |
| Grootte (met pakket) | 30*20*15 cm |
| gewigte | 4,6 kg |
| Gewig (met pakket) | 5,0 kg |
| Tik | Droë tipe |
| Veiligheidstoestel-1 | Temperatuurbeheer |
| Outomatiese afskakeltemperatuur | ≥80℃ |
| Kragkoord vierkantig | 1 vierkant |
| Maksimum verbygaande stroom | 8A |
| Materiaal | Aluminium draad wikkeling |
| Kernmateriaal | Ring transformator |
| sertifikaat | CE, FCC ens. |
Produk Gebruike
Produk Bedryfsgids
Wanneer 'n suiwer koperspanning-omskakelaar gebruik word, is die sleutel tot die versekering van veiligheid en toerustingwerkverrigting om die korrekte gebruiksvoorsorgmaatreëls te volg.
Hier is 'n paar sleutelpunte om stabiele werking en langtermyn duursaamheid van spanningomsetters te verseker:
Gereelde vrae