SHJZ-500VA (koper)
ShunHong
TW5001
| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
Produk Voordeel
Onderneming WhatsApp-rekening: +86- 13690698363
Produkinnovasie: 'n Nuwe hoofstuk in tuisspanningomsetters
In vandag se era van vinnige tegnologiese verandering, het die gewildheid van huishoudelike toestelle buite landsgrense gegaan en 'n algemene keuse vir gesinne regoor die wêreld geword. Die inkonsekwentheid van spanningstandaarde in verskillende streke bring egter dikwels groot uitdagings vir die gebruik van elektriese toestelle. Om hierdie probleem aan te spreek, het ons 'n nuwe huisspanning-omsetter bekendgestel wat nie net groot krag het nie, maar ook sy uitstekende werkverrigting en sekuriteit om 'n nuttige hulpmiddel in die huis en reis te word.
1. Produkeienskappe
Hierdie huishoudelike spanningomsetter is gemaak van suiwer kopermateriaal en het 'n hoë kragomskakelingskapasiteit van 500W, wat maklik spanningsomsetting van 220V na 110V kan bereik om aan die spanningsvereistes van verskeie toestelle te voldoen. Die ontwerp is klein en liggewig, of dit nou tuis gebruik word of rondgedra word, dit kan groot gerief bied.
Tweedens, tegnologiese innovasie
1. Markverifikasie: Na jare van markpraktyke het hierdie spanningomskakelaar die lof en vertroue van gebruikers gewen met sy uitstekende werkverrigting en stabiliteit.
2. Spanningsversoenbaarheid: Ons ontwerpspan het in-diepte navorsing oor spanningstandaarde in verskillende lande gedoen om te verseker dat hierdie omsetter vinnig en stabiel spanningomskakeling kan uitvoer, sodat toestelle glad in verskillende streke kan werk.
3. Materiaal van hoë gehalte: In die vervaardigingsproses dring ons daarop aan om grondstowwe van hoë gehalte te gebruik, wat nie net die doeltreffendheid en stabiliteit van spanningomskakeling verbeter nie, maar ook energieverbruik effektief verminder, wat die dubbele doelwitte van omgewingsbeskerming en energiebesparing bereik.
4. Veiligheidswaarborg: Die dop van die produk is gemaak van duursame materiale, en die interne stroombaan is toegedraai met vlamvertragende materiale, en die temperatuurbeheerbeskermingsfunksie verseker die veiligheid tydens gebruik in alle aspekte.
Die bekendstelling van hierdie tuisspanningomsetter is nie net 'n sprong in tegnologie nie, maar ook 'n diepgaande begrip en bevrediging van gebruikersbehoeftes. Dit verteenwoordig ons meedoënlose strewe na produkkwaliteit en veiligheid, sowel as die konstante verkenning van innoverende tegnologieë. Hetsy vir daaglikse gebruik by die huis, of vir tydelike behoeftes tydens reis, hierdie spanningomskakelaar sal jou mees betroubare keuse wees.
Tegniese parameters
| Produk Model | SHJZ-500VA |
| Produk naam | 500W Temperatuurbeheerbeskerming Spanningomskakelaar 220V na 110V |
| Maksimum toepaslike krag | 500W* |
| Gegradeerde insetspanning | 220V~ |
| Gegradeerde uitsetspanning | 110V~ |
| Gegradeerde kapasiteit | 400VA* |
| Gegradeerde frekwensie | 50/60Hz |
| Bedryfsiklus | 30/60 min |
| groottes | 16,5*12*7,5 cm |
| Grootte (met pakket) | 26*16*13 cm |
| gewigte | 2,8 kg |
| Gewig (met pakket) | 3,2 kg |
| Tik | Droë tipe |
| Temperatuurbeheer | |
| Outomatiese afskakeltemperatuur | ≥80℃ |
| Kragkoord vierkantig | 0,5 vierkant |
| Maksimum verbygaande stroom | 4.2A |
| Materiaal | Aluminium draad wikkeling |
| Kernmateriaal | Ring transformator |
| sertifikaat | CE, FCC ens. |
Produk Gebruike
Produk Bedryfsgids
Gereelde vrae