SHJZ-3000VA (koper)
ShunHong
TW30002
| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
Produk Voordeel
Onderneming WhatsApp-rekening: +86- 13690698363
Shunhong-spanningomsetter: Sewe-en-dertig jaar van industrie-verfyning, wat die keuse van vertroue werp
Op die gebied van spanningsomsetters het Shunhong, met sy 37 jaar se diepgaande bedryfservaring, die dubbele waarborg van professionaliteit en vertroue aan globale gebruikers gebring. Shunhong suiwer koper spanning-omskakelaar, na meer as 20 jaar van marktoets, met sy uitstekende werkverrigting en betroubaarheid, het die diep vertroue van globale gebruikers gewen.
'n Skerp hulpmiddel vir presiese omskakeling oor spanningsversperrings
Shunhong Spanningomskakelaar, ontwerp om die probleem van spanningswanpassing op te los, bied akkurate omskakeling van 110V na 220V. Of dit nou 'n TV, yskas in die huis, of 'n rekenaar of drukker in die kantoor is, Shunhong-omskakelaar kan verseker dat hulle stabiel werk onder verskillende spanningstandaarde en eindspanningsversperrings.
Energiedoeltreffend, die voorhoede van werkverrigtingoptimalisering
Shunhong-spanningomskakelaar gebruik die nuutste enkelfase ringvormige binnekerntegnologie, 'n innoverende ontwerp wat die omskakelingsdoeltreffendheid aansienlik verbeter terwyl energieverlies verminder word. Dit waarborg nie net die stabiliteit van spanningomskakeling nie, maar weerspieël ook die energiebesparende en omgewingsbeskermingseienskappe van die produk, wat 'n model van prestasieoptimalisering word.
All-round veiligheidsontwerp, gebruik meer gemoedsrus
Shunhong spanningomskakelaar is toegerus met 'n sterk ysterkas en interne hoë kwaliteit vlamvertragende materiale, gekombineer met temperatuurbeheer en kortsluitingbeskermingsfunksies, om gebruikers omvattende veiligheidsbeskerming te bied. Hierdie veiligheidskenmerke verseker dat gebruikers 'n veilige en veilige spanningomskakelingservaring onder alle gebruikstoestande kan geniet.
Intelligente aanpassing, buigsaam om aan te pas by verskeie elektriese toestelle
Shunhong spanning-omskakelaar het 'n intelligente kragreguleringsfunksie, wat kan aanpas by die behoeftes van verskillende elektriese toestelle. Of dit nou 'n langtermyn-lugversorger of 'n kort-tyd hoë-lading mikrogolfoond is, Shunhong-omskakelaar kan die stabiele werking van elektriese toestelle verseker en buigsame spanningsondersteuning bied.
Wye verenigbaarheid, ondersteun 'n verskeidenheid van elektriese toestelle gebruik
Shunhong spanning omsetters het 'n wye verskeidenheid van verenigbaarheid, ondersteun die gebruik van 'n verskeidenheid van toestelle van haardroërs en ryskokers tot muurbrekers, kookmasjiene en krultange. Gebruikers hoef nie bekommerd te wees oor die probleem van spanningsversteuring nie, Shun red converter is die regterhandse assistent vir wêreldwye reis van huishoudelike toestelle.
Tegniese parameters
| Produk Model | SHJZ-3000VA (koper) |
| Produk naam | Koper 3000W Temperatuurbeheerbeskerming Spanningomsetter 110V na 220V |
| Maksimum toepaslike krag | 3000W* |
| Gegradeerde insetspanning | 110V~ |
| Gegradeerde uitsetspanning | 220V~ |
| Gegradeerde kapasiteit | 1800VA* |
| Gegradeerde frekwensie | 50/60Hz |
| Bedryfsiklus | 30/60 min |
| groottes | 20*16*9,5 cm |
| Grootte (met pakket) | 30*20*15 cm |
| gewigte | 7,8 kg |
| Gewig (met pakket) | 8,2 kg |
| Tik | Droë tipe |
| Veiligheidstoestel-1 | Temperatuurbeheer |
| Outomatiese afskakeltemperatuur | ≥80℃ |
| Kragkoord vierkantig | 1,5 vierkant |
| Maksimum verbygaande stroom | 13A |
| Materiaal | Aluminium draad wikkeling |
| Kernmateriaal | Ring transformator |
| sertifikaat | CE, FCC ens. |
Produk Gebruike
Produk Bedryfsgids
Gereelde vrae