SHJY-200VA
ShunHong
NH23
| Saadavus: | |
|---|---|
| Kogus: | |
Toote kirjeldus
Ettevõtte whatsapp konto: +86- 13690698363
'Innovatiivne tehnoloogia, turvaline saatja: 200 W puhtast vasest trafo, tõhus valik pinge muundamiseks'
Kaasaegse elu üha suureneva sõltuvuse tõttu elektroonikaseadmetest on pingemuundurid muutunud meie igapäevaelu asendamatuks osaks. Meie uus 200 W puhtast vasest trafo oma suurepärase jõudluse ja ohutusega juhib pinge muundamistehnoloogia revolutsiooni.
Puhast vasest mähise disain: kõrge jõudlus ja pikk kasutusiga
Trafo mähise hoolikalt loomiseks valime kõrge puhtusastmega vaskmaterjalid. See materjal ei toimi mitte ainult hästi elektrijuhtivuse osas, vaid saavutab ka tööstuse juhtiva taseme mehaanilise tugevuse, soojusülekande efektiivsuse ja oksüdatsioonikindluse osas. Need eelised mitte ainult ei paranda oluliselt trafo efektiivsust, vaid tagavad ka selle stabiilsuse ja vastupidavuse pikaajalisel kasutamisel.
Täpne pingeregulatsioon: tagab seadmete stabiilse töö
See trafo on spetsiaalselt ette nähtud pingete muundamiseks 220V kuni 100V, mis suudab tagada elektriseadmete stabiilse töö erinevates pingekeskkondades. Selle täpne pingereguleerimisfunktsioon mitte ainult ei optimeeri seadme töötõhusust, vaid pikendab tõhusalt ka seadme kasutusiga ja parandab energiakasutuse efektiivsust.
Uuenduslik leegiaeglustav korpus: turvalisuse uus tase
Ohutus on meie peamine mure trafode projekteerimisel. Selle trafo kest on valmistatud täiustatud leegiaeglustavatest materjalidest, mis võivad jääda mittepõlevaks isegi äärmuslikel temperatuuridel kuni 900 kraadi Celsiuse järgi, pakkudes kasutajatele enneolematut turvalisust.
Kaasaskantav disain: toitekaaslane igal ajal ja igal pool
Arvestades, et kasutajal võib olla vaja trafot erinevatel juhtudel kasutada, kujundasime selle trafo spetsiaalselt kergeks ja kaasaskantavaks. Vaid 1,45 kg kaaluv see sobib ideaalselt äriinimestele või vabaõhuhuvilistele, kes vajavad sageli mobiilseadmeid. Pole tähtis, millal ja kus, see võib pakkuda kasutajatele usaldusväärset toitetuge.
Pikendatud toitejuhe: kaugelektri nõudluse rahuldamiseks
Pikemate vahemaade vajaduste rahuldamiseks oleme varustanud selle trafo 1-meetrise toitejuhtme ja kaasaskantava kotiga, et seda oleks lihtne hoida. Olgu see kodus, kontoris või õues, saab see hõlpsasti toime erinevate elektrienergia stsenaariumitega ning kasutamine ja ladustamine on äärmiselt mugavad.
Tehnilised parameetrid
| Toote mudel | SHJY-200VA |
| Toote nimi | 200 W astmeline võimsusmuundur 220 V kuni 110 V |
| Maksimaalne rakendatav võimsus | 200W* |
| Nimisisendpinge | 220V~ |
| Nimiväljundpinge | 100V~ |
| Nimivõimsus | 120VA* |
| Nimisagedus | 50/60 Hz |
| Töötsükkel | 30/60 min |
| suurused | 6,5*8*11,5cm |
| Suurus (koos pakendiga) | 17*15,5*11,5 cm |
| kaalud | 1,45 kg |
| Kaal (koos pakendiga) | 1,7 kg |
| Tüüp | Kuiv-tüüpi |
| Ohutusseade-1 | Temperatuuri juhtimine |
| Saftey Device Data-1 | ≥80 ℃ |
| Ohutusseade-2 | lühisekaitse |
| Materjalid | Vasktraadi mähis |
| tunnistus | CE, FCC jne. |
Toote kasutusalad
Toote kasutusjuhend
KKK