SHJY-200VA
ShunHong
NH23
| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
Produkbeskrywing
Onderneming WhatsApp-rekening: +86- 13690698363
'Innovatiewe tegnologie, veilige begeleiding: 200W suiwer kopertransformator, 'n doeltreffende keuse vir spanningomskakeling'
Met die toenemende afhanklikheid van die moderne lewe van elektroniese toestelle, het spanningomsetters 'n onontbeerlike deel van ons daaglikse lewe geword. Ons nuwe 200W suiwer kopertransformator, met sy voortreflike werkverrigting en veiligheid, lei die revolusie in spanningsomsettingstegnologie.
Suiwer koperwikkelingsontwerp: hoë werkverrigting en lang lewe
Ons kies kopermateriaal van hoë suiwerheid om die wikkeling van die transformator versigtig te skep. Hierdie materiaal presteer nie net goed in elektriese geleidingsvermoë nie, maar bereik ook toonaangewende vlakke in meganiese sterkte, hitte-oordragdoeltreffendheid en oksidasieweerstand. Hierdie voordele verbeter nie net die doeltreffendheid van die transformator aansienlik nie, maar verseker ook die stabiliteit en duursaamheid daarvan tydens langtermyngebruik.
Presiese spanningregulering: Verseker stabiele werking van toerusting
Hierdie transformator is spesifiek ontwerp vir die spanningsomsettingsbehoeftes van 220V tot 100V, wat die stabiele werking van elektriese toestelle in verskillende spanningsomgewings kan verseker. Die presiese spanningsreguleringsfunksie daarvan optimaliseer nie net die werksdoeltreffendheid van die toestel nie, maar verleng ook die dienslewe van die toestel effektief en verbeter die energiebenuttingsdoeltreffendheid.
Innoverende vlamvertragende behuising: 'n Nuwe vlak van veiligheidsbeskerming
Veiligheid is ons primêre bekommernis wanneer ons transformators ontwerp. Die dop van hierdie transformator is gemaak van gevorderde vlamvertragende materiale, wat selfs by uiterste temperature van tot 900 grade Celsius nie-brand kan bly, wat gebruikers ongekende sekuriteit bied.
Draagbare ontwerp: Kragmetgesel enige tyd, enige plek
Aangesien die gebruiker dalk die transformator in verskillende geleenthede moet gebruik, het ons hierdie transformator spesiaal ontwerp om liggewig en draagbaar te wees. Met 'n gewig van net 1,45 kg, is dit ideaal vir sakelui of buitelug-entoesiaste wat dikwels mobiele toestelle benodig. Maak nie saak wanneer en waar nie, dit kan gebruikers betroubare kragondersteuning bied.
Verlengde kragkoord: om aan die vraag na langafstand-elektrisiteit te voldoen
Om aan die behoeftes van langer afstande te voldoen, het ons hierdie transformator toegerus met 'n 1 meter lange kragkoord en 'n draagbare sak vir maklike berging. Of dit nou in die huis, kantoor of buite is, dit kan maklik 'n verskeidenheid elektrisiteitscenario's hanteer, en die gebruik en berging is uiters gerieflik.
Tegniese parameters
| Produk Model | SHJY-200VA |
| Produk naam | 200W Step-Down Power Converter 220V na 110V |
| Maksimum toepaslike krag | 200W* |
| Gegradeerde insetspanning | 220V~ |
| Gegradeerde uitsetspanning | 100V~ |
| Gegradeerde kapasiteit | 120VA* |
| Gegradeerde frekwensie | 50/60Hz |
| Bedryfsiklus | 30/60 min |
| groottes | 6,5*8*11,5cm |
| Grootte (met pakket) | 17*15,5*11,5 cm |
| gewigte | 1,45 kg |
| Gewig (met pakket) | 1,7 kg |
| Tik | Droë tipe |
| Veiligheidstoestel-1 | Temperatuurbeheer |
| Veiligheidstoesteldata-1 | ≥80℃ |
| Veiligheidstoestel-2 | kortsluiting beskermer |
| Materiaal | Koperdraad wikkeling |
| sertifikaat | CE, FCC ens. |
Produk Gebruike
Produk Bedryfsgids
Gereelde vrae