SHJY-200VA
ShunHong
NH21
| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
Produk Voordeel
Onderneming WhatsApp-rekening: +86- 13690698363
'Uitstekende werkverrigting, veiligheid: innoverende deurbraak in die nuwe 200W suiwer kopertransformator'
Met die gewildheid van elektroniese toestelle het spanningomsetters 'n noodsaaklike hulpmiddel geword om verskillende spanningstandaarde te verbind. Ons is trots om hierdie 200W mini-transformator bekend te stel, wat koperdraadwikkeling van 'n hoë suiwerheid gebruik om 'n stabiele en doeltreffende spanningsomskakelingsoplossing vir elektriese toestelle te bied.
Suiwer koperdraadwikkeling: doeltreffende geleiding en duursaam
Met behulp van hoë suiwer koperdraad is ons transformators uitstekend in terme van elektriese geleidingsvermoë, meganiese sterkte, hitte-oordrag en oksidasieweerstand. Hierdie kenmerke verbeter nie net die doeltreffendheid van die transformator nie, maar verseker ook sy langtermyn werkingstabiliteit en duursaamheid, wat 'n hoëgehalte keuse vir transformatorvervaardiging is.
Akkurate spanningsomskakeling: Die waarborg van stabiele werking van elektriese toestelle
Hierdie transformator is ontwerp vir spanningomskakeling van 220V tot 110V, wat 'n stabiele werking van toestelle in verskillende spanningsomgewings verseker. Die presiese spanningsomskakeling verbeter nie net die werksdoeltreffendheid van die toestel nie, maar beskerm ook die toestel en verbeter die energiedoeltreffendheid.
Gevorderde vlamvertragende behuising: 'n innoverende standaard vir veiligheidsbeskerming
Veiligheid is die kern van ons ontwerp. Die transformatorbehuising gebruik 'n nuwe soort vlamvertragende materiaal, wat hoë temperature van tot 900 grade Celsius kan weerstaan sonder om te brand, wat die veiligheid tydens gebruik aansienlik verbeter.
Liggewig en draagbaar: Kragondersteuning enige tyd en oral
Die kompakte grootte en gewig van hierdie transformator is slegs 1,45 kg, wat ideaal is vir geleenthede wat gereelde beweging vereis, soos sakereise of buitelugavonture. Die oordraagbaarheid daarvan verseker dat kragondersteuning altyd beskikbaar is.
Verlengde kragkoord: gerieflike opsie vir langafstandgebruik
Om aan die behoeftes van langer afstande te voldoen, het ons die transformator toegerus met 'n 1 meter lange kragkoord en 'n sak wat maklik gestoor kan word, wat uiters gerieflik is vir gebruik en berging.
Tegniese parameters
| Produk Model | SHJY-200VA |
| Produk naam | 200W Step-Down Power Converter 220V na 110V |
| Maksimum toepaslike krag | 200W* |
| Gegradeerde insetspanning | 220V~ |
| Gegradeerde uitsetspanning | 110V~ |
| Gegradeerde kapasiteit | 120VA* |
| Gegradeerde frekwensie | 50/60Hz |
| Bedryfsiklus | 30/60 min |
| groottes | 6,5*8*11,5cm |
| Grootte (met pakket) | 17*15,5*11,5 cm |
| gewigte | 1,45 kg |
| Gewig (met pakket) | 1,7 kg |
| Tik | Droë tipe |
| Veiligheidstoestel-1 | Temperatuurbeheer |
| Veiligheidstoesteldata-1 | ≥80℃ |
| Veiligheidstoestel-2 | kortsluiting beskermer |
| Materiaal | Koperdraad wikkeling |
| sertifikaat | CE, FCC ens. |
Produk Gebruike
Produk Bedryfsgids
Gereelde vrae