SHJY-200VA
ShunHong
NH23
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Whakaahuatanga Hua
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
'Hangarau hou, he kaiawhina haumaru: 200W kaitahuri parahi parakore, he whiringa pai mo te huringa ngaohiko'
Na te piki haere o te oranga o te ao hou ki runga i nga taputapu hiko, kua noho nga kaitahuri ngaohiko hei waahanga nui mo o tatou oranga o ia ra. Ko ta maatau miihini hou 200W parakore parakore, me tana mahi pai me te haumaru, e arahi ana i te hurihanga o te hangarau huringa ngaohiko.
Te hoahoa awhiowhio parahi parakore: te mahi teitei me te roa o te ora
Ka tohua e matou nga rauemi parahi parakore teitei hei ata hanga i te awhi o te hurihanga. Ko tenei rauemi kaore i te pai te mahi i roto i te kawe hiko, engari ka eke ano ki nga taumata-a-ahumahi i roto i te kaha miihini, te pai o te whakawhiti wera me te aukati waiora. Ko enei painga kaore i te whakapai ake i te kaha o te kaitahuri, engari ka whakarite hoki i tona pumau me te mau tonu ki te whakamahi mo te wa roa.
Whakaritenga ngaohiko tika: Whakaritea te mahi pumau o nga taputapu
Ko tenei kaitahuri i hangaia mo nga hiahia huringa ngaohiko o te 220V ki te 100V, ka taea te whakarite i te mahi pumau o nga taputapu hiko i roto i nga taiao rereke rereke. Ko tana mahi ture ngaohiko tika kaore i te arotau anake i te pai o te mahi o te taputapu, engari ka whai hua ano te roa o te oranga o te taputapu me te whakapai ake i te kaha o te whakamahi hiko.
Whare hou-a-ramara hou: He taumata hou mo te whakamarumarutanga
Ko te haumarutanga to maatau whakaaro nui ina hoahoa nga huringa. Ko te anga o tenei kaitahuri he mea hanga mai i nga rawa mura ahi, ka taea te noho kore-wera ahakoa i te tino wera ki te 900 nga nekehanga Celsius, e whakarato ana i te haumarutanga o mua ki nga kaiwhakamahi.
Hoahoa kawe: He hoa hiko i nga wa katoa, i nga waahi katoa
Ki te whakaaro me whakamahi pea te kaiwhakamahi i te kaitahuri i nga waa rereke, i hangaia e matou tenei kaitahuri kia maamaa me te kawe. Ko te 1.45 kg noa iho te taumaha, he pai mo nga kaipakihi, mo nga kaikawe o waho ranei e hiahia ana ki nga taputapu pūkoro. Ahakoa te wa me te waahi, ka taea e ia te whakarato tautoko mana pono mo nga kaiwhakamahi.
Ko te taura hiko roa: ki te whakatutuki i te hiahia mo te hiko tawhiti roa
Hei whakatutuki i nga hiahia o nga tawhiti roa, kua whakauruhia e matou tenei huringa ki te taura hiko 1 mita te roa me te putea kawe mo te rokiroki ngawari. Ahakoa i roto i te kaainga, i te tari, i waho ranei, ka ngawari ki te whakatutuki i nga momo ahuatanga hiko, a he tino watea te whakamahinga me te rokiroki.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJY-200VA |
| ingoa hua | 200W Taka-Raro Kaihuri Hiko 220V ki 110V |
| Te kaha e tika ana | 200W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 100V~ |
| Te kaha whakatau | 120VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 6.5*8*11.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 17*15.5*11.5cm |
| taumaha | 1.45kg |
| Taumaha (me te kete) | 1.7kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Raraunga Pūrere Haumaru-1 | ≥80 ℃ |
| Pūrere Haumaru-2 | tiaki iahiko poto |
| Rauemi | Waea parahi awhiowhio |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
FAQ