SHJY-200VA
ShunHong
NH21
| Kei te waatea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
' He pai te mahi, te Haumaru: He pakaruhanga hou i roto i te kaitahuri parahi parakore 200W hou '
Na te rongonui o nga taputapu hiko, kua noho nga kaitahuri ngaohiko hei taputapu nui mo te hono i nga paerewa ngaohiko rereke. E whakahīhī ana mātou ki te whakauru mai i tēnei pūhurihuri iti 200W, e whakamahi ana i te waea parahi parakore teitei e awhiowhio ana hei whakarato i te otinga huringa ngaohiko pumau me te pai mo nga taputapu hiko.
Waea parahi parakore awhiowhio: pai te kawe me te roa
Ma te whakamahi i te waea parahi parakore teitei, he tino pai a tatou huringa i runga i te kawe hiko, te kaha miihini, te whakawhiti wera me te aukati waiora. Ko enei ahuatanga kaore i te whakapai ake i te kaha o te kaitahuri, engari ka whakarite ano hoki i te pumau o te mahi mo te wa roa me te mau tonu, he pai te kounga mo te hanga huringa.
Te hurihanga ngaohiko tika: Ko te taurangi o te mahi pumau o nga taputapu hiko
Ko tenei kaitahuri kua hangaia mo te huringa ngaohiko mai i te 220V ki te 110V, me te whakarite i te mahi pumau o nga taputapu i roto i nga taiao rereke rereke. Ko te hurihanga ngaohiko tika kaore i te whakapai ake i te pai o te mahi o te taputapu, engari ka tiakina hoki te taputapu me te whakapai ake i te kaha o te kaha.
Te whare noho mura-muri: he paerewa auaha mo te whakamarumaru haumaru
Ko te haumaru te kaupapa matua o to maatau hoahoa. Ka whakamahia e te whare hurihanga tetahi momo mea hou mo te mura ahi, ka taea te tu atu ki te teitei o te pāmahana tae atu ki te 900 nga nekehanga Celsius me te kore e wera, ka tino pai ake te haumaru i te wa e whakamahia ana.
Maamaa me te kawe: Tautoko hiko i nga wa katoa, i nga waahi katoa
Ko te rahi kiato me te taumaha o tenei huringa he 1.45 kg anake, he pai mo nga waa e hiahia ana kia neke haere tonu, penei i nga haerenga pakihi me nga haerenga ki waho. Ko tana kawe e whakarite ana kei te waatea tonu te tautoko hiko.
Ko te taura hiko roa: he whiringa pai mo te whakamahi tawhiti
Hei whakatutuki i nga hiahia o nga tawhiti roa, kua whakauruhia e matou te huringa me te taura hiko 1 mita te roa me te putea ngawari ki te rokiroki, he tino watea mo te whakamahi me te rokiroki.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJY-200VA |
| ingoa hua | 200W Taka-Raro Kaihuri Hiko 220V ki 110V |
| Te kaha e tika ana | 200W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 110V~ |
| Te kaha whakatau | 120VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 6.5*8*11.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 17*15.5*11.5cm |
| taumaha | 1.45kg |
| Taumaha (me te kete) | 1.7kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Raraunga Pūrere Haumaru-1 | ≥80 ℃ |
| Pūrere Haumaru-2 | tiaki iahiko poto |
| Rauemi | Waea parahi awhiowhio |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
FAQ