SHJZ-3000VA (bakar)
ShunHong
TW30002
| Dostupnost: | |
|---|---|
| Količina: | |
Prednost proizvoda
Enterprise WhatsApp račun: +86- 13690698363
Shunhong pretvarač napona: trideset sedam godina usavršavanja industrije, izbor povjerenja
U području pretvarača napona, Shunhong je sa svojih 37 godina dubokog iskustva u industriji donio dvostruko jamstvo profesionalizma i povjerenja globalnim korisnicima. Shunhong pretvarač napona od čistog bakra, nakon više od 20 godina tržišnog testiranja, svojim je izvrsnim performansama i pouzdanošću osvojio veliko povjerenje globalnih korisnika.
Oštar alat za preciznu pretvorbu preko naponskih barijera
Shunhong pretvarač napona, dizajniran za rješavanje problema neusklađenosti napona, pruža točnu pretvorbu sa 110V na 220V. Bilo da se radi o TV-u, hladnjaku u kući ili računalu ili pisaču u uredu, pretvarač Shunhong može osigurati stabilan rad pod različitim naponskim standardima i krajnjim naponskim barijerama.
Energetski učinkovit, avangarda optimizacije performansi
Shunhong pretvarač napona koristi vrhunsku tehnologiju jednofazne prstenaste unutarnje jezgre, inovativan dizajn koji uvelike poboljšava učinkovitost pretvorbe uz smanjenje gubitka energije. Ne samo da jamči stabilnost pretvorbe napona, već također odražava karakteristike uštede energije i zaštite okoliša proizvoda, postajući modelom optimizacije performansi.
Sveobuhvatni sigurnosni dizajn, koristite više bezbrižnosti
Shunhong pretvarač napona opremljen je čvrstim željeznim kućištem i unutarnjim visokokvalitetnim materijalima koji usporavaju plamen, u kombinaciji s kontrolom temperature i funkcijama zaštite od kratkog spoja, kako bi korisnicima pružio sveobuhvatnu sigurnosnu zaštitu. Ove sigurnosne značajke osiguravaju da korisnici mogu uživati u sigurnom iskustvu pretvorbe napona u svim uvjetima uporabe.
Inteligentna prilagodba, fleksibilna za prilagodbu različitim električnim uređajima
Shunhong pretvarač napona ima funkciju inteligentne regulacije snage, koja se može prilagoditi potrebama različitih električnih uređaja. Bilo da se radi o dugotrajnom klimatizacijskom uređaju ili kratkotrajnoj mikrovalnoj pećnici s visokim opterećenjem, Shunhong pretvarač može osigurati stabilan rad električnih uređaja i pružiti fleksibilnu podršku naponu.
Široka kompatibilnost, podrška za korištenje različitih električnih uređaja
Shunhong pretvarači napona imaju širok raspon kompatibilnosti, podržavajući upotrebu različitih uređaja od sušila za kosu i kuhala za rižu do razbijača zidova, strojeva za kuhanje i glačala za kovrčanje kose. Korisnici ne moraju brinuti o problemu neusklađenosti napona, Shun crveni pretvarač je desna ruka za globalno putovanje kućanskih uređaja.
Tehnički parametri
| Model proizvoda | SHJZ-3000VA (bakar) |
| Naziv proizvoda | Bakar 3000 W Kontrola temperature Zaštitni pretvarač napona 110 V na 220 V |
| Maksimalna primjenjiva snaga | 3000W* |
| Nazivni ulazni napon | 110 V ~ |
| Nazivni izlazni napon | 220V ~ |
| Nazivni kapacitet | 1800VA* |
| Nazivna frekvencija | 50/60Hz |
| Radni ciklus | 30/60min |
| veličine | 20*16*9,5 cm |
| Veličina (sa paketom) | 30*20*15 cm |
| utezi | 7,8 kg |
| Težina (sa paketom) | 8,2 kg |
| Tip | Suhi tip |
| Sigurnosni uređaj-1 | Kontrola temperature |
| Temperatura automatskog isključivanja | ≥80 ℃ |
| Četverokutni kabel za napajanje | 1,5 kvadrata |
| Maksimalna prolazna struja | 13A |
| Materijali | Namatanje aluminijske žice |
| Materijal jezgre | Prstenasti transformator |
| potvrda | CE, FCC itd. |
Upotreba proizvoda
Vodič za rad proizvoda
FAQ