SHJZ-3000VA (cupru)
ShunHong
TW30002
| Disponibilitate: | |
|---|---|
| Cantitate: | |
Avantaj de produs
Cont WhatsApp Enterprise: +86- 13690698363
Convertor de tensiune Shunhong: Treizeci și șapte de ani de rafinare în industrie, oferind alegerea încrederii
În domeniul convertoarelor de tensiune, Shunhong, cu cei 37 de ani de experiență profundă în industrie, a adus dubla garanție a profesionalismului și încrederii utilizatorilor globali. Convertorul de tensiune din cupru pur Shunhong, după mai bine de 20 de ani de teste pe piață, cu performanța și fiabilitatea sa excelente, a câștigat încrederea profundă a utilizatorilor globali.
Un instrument ascuțit pentru o conversie precisă peste barierele de tensiune
Convertorul de tensiune Shunhong, conceput pentru a rezolva problema nepotrivirii tensiunii, oferă o conversie precisă de la 110V la 220V. Fie că este un televizor, un frigider în casă sau un computer sau o imprimantă la birou, convertorul Shunhong se poate asigura că funcționează stabil sub diferite standarde de tensiune și bariere de tensiune finală.
Eficient energetic, avangarda optimizării performanței
Convertorul de tensiune Shunhong utilizează tehnologia de ultimă oră a miezului interior inelar monofazat, un design inovator care îmbunătățește considerabil eficiența conversiei, reducând în același timp pierderile de energie. Nu numai că garantează stabilitatea conversiei tensiunii, dar reflectă și caracteristicile de economisire a energiei și de protecție a mediului ale produsului, devenind un model de optimizare a performanței.
Design de siguranță complet, folosiți mai multă liniște.
Convertorul de tensiune Shunhong este echipat cu o carcasă puternică de fier și materiale interne ignifuge de înaltă calitate, combinate cu funcții de control al temperaturii și protecție la scurtcircuit, pentru a oferi utilizatorilor o protecție completă de siguranță. Aceste caracteristici de siguranță asigură că utilizatorii se pot bucura de o experiență de conversie a tensiunii sigură și sigură în toate condițiile de utilizare.
Ajustare inteligentă, flexibilă pentru a se adapta la diverse aparate electrice
Convertorul de tensiune Shunhong are o funcție inteligentă de reglare a puterii, care se poate adapta la nevoile diferitelor aparate electrice. Fie că este un aparat de aer condiționat de lungă durată sau un cuptor cu microunde cu sarcină mare de scurtă durată, convertorul Shunhong poate asigura funcționarea stabilă a aparatelor electrice și poate oferi suport flexibil de tensiune.
Compatibilitate largă, acceptă o varietate de utilizare a aparatelor electrice
Convertoarele de tensiune Shunhong au o gamă largă de compatibilitate, susținând utilizarea unei varietăți de aparate, de la uscătoare de păr și mașini de gătit orez până la spargerea peretelui, mașini de gătit și ondulat. Utilizatorii nu trebuie să-și facă griji cu privire la problema nepotrivirii tensiunii, convertorul roșu Shun este asistentul din dreapta pentru călătoria globală a electrocasnicelor.
Parametrii tehnici
| Model de produs | SHJZ-3000VA (cupru) |
| Numele produsului | Cupru 3000W Controlul temperaturii Protecție Convertor de tensiune 110V la 220V |
| Putere maxima aplicabila | 3000W* |
| Tensiune nominală de intrare | 110V~ |
| Tensiunea nominală de ieșire | 220V~ |
| Capacitate nominală | 1800VA* |
| Frecvența nominală | 50/60Hz |
| Ciclu de operare | 30/60 min |
| dimensiuni | 20*16*9,5 cm |
| Dimensiune (cu pachet) | 30*20*15cm |
| greutăți | 7,8 kg |
| Greutate (cu pachet) | 8,2 kg |
| Tip | Tip uscat |
| Dispozitiv de siguranță-1 | Controlul temperaturii |
| Temperatura de oprire automată | ≥80℃ |
| Cordon de alimentare pătrat | 1,5 pătrat |
| Curent de trecere maxim | 13A |
| Materiale | Înfăşurare sârmă de aluminiu |
| Material de bază | Transformator inel |
| certificat | CE, FCC etc. |
Utilizări ale produsului
Ghid de utilizare a produsului
FAQ