SHJZ-1000VA (ទង់ដែង)
ស៊ុនហុង
TW10003
| ភាពអាចរកបាន៖ | |
|---|---|
| បរិមាណ៖ | |
អត្ថប្រយោជន៍ផលិតផល
គណនី whatsapp សហគ្រាស៖ +86- 13690698363
បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តទីផ្សារអស់រយៈពេលជាង 20 ឆ្នាំមក ឧបករណ៍បំលែងថាមពលនេះបានទទួលការសរសើរយ៉ាងទូលំទូលាយពីអ្នកប្រើប្រាស់ចំពោះភាពធន់ និងស្ថេរភាពដ៏ល្អឥតខ្ចោះរបស់វា។ វាប្រើស្នូលខាងក្នុង annular ដំណាក់កាលតែមួយដំណាក់កាលខ្ពស់ ដែលមិនត្រឹមតែធានានូវប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់ និងស្ថេរភាពនៃការបំប្លែងវ៉ុលប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងកាត់បន្ថយការបាត់បង់ថាមពលយ៉ាងខ្លាំងក្នុងអំឡុងពេលដំណើរការបំប្លែង។
ឧបករណ៍បំលែងនេះត្រូវបានរចនាឡើងយ៉ាងប្រុងប្រយ័ត្នជាអាដាប់ទ័រតង់ស្យុងដែលអាចបង្កើនវ៉ុល 100V ដល់ 220V យ៉ាងឆាប់រហ័ស និងប្រកបដោយស្ថេរភាព បំពេញតម្រូវការឧបករណ៍អគ្គិសនីនៅក្នុងប្រទេសជប៉ុន និងតំបន់ផ្សេងទៀតក្នុងបរិយាកាសវ៉ុល 220V ផ្តល់នូវដំណោះស្រាយបំប្លែងវ៉ុលគ្មានថ្នេរសម្រាប់ឧបករណ៍អគ្គិសនី។
នៅក្នុងលក្ខខណ្ឌនៃការអនុវត្តសុវត្ថិភាពឧបករណ៍បំលែងវ៉ុលនេះបង្ហាញពីការរចនាយ៉ាងប្រុងប្រយ័ត្នរបស់វា។ វាប្រើលំនៅដ្ឋានដែកដ៏រឹងមាំ ហើយសៀគ្វីខាងក្នុងត្រូវបានការពារដោយខ្សែភាពយន្តជ័រខាងក្រៅដែលធន់នឹងអណ្តាតភ្លើង ដែលធ្វើអោយប្រសើរឡើងនូវសុវត្ថិភាពនៃការប្រើប្រាស់។ លើសពីនេះ វាត្រូវបានបំពាក់ដោយឧបករណ៍ការពារសីតុណ្ហភាពកម្រិតខ្ពស់ដើម្បីការពារយ៉ាងពេញលេញនូវហានិភ័យសុវត្ថិភាពដែលអាចបណ្តាលមកពីការប្រែប្រួលតង់ស្យុង ឬលើសទម្ងន់។
ជាមួយនឹងការរីកចម្រើនជាបន្តបន្ទាប់នៃបច្ចេកវិជ្ជា និងការបង្កើនប្រសិទ្ធភាពជាបន្តបន្ទាប់នៃវត្ថុធាតុដើម ឧបករណ៍បំលែងថាមពលនេះមានភាពប្រសើរឡើងគួរឱ្យកត់សម្គាល់ទាក់ទងនឹងប្រសិទ្ធភាពនៃការបំប្លែងវ៉ុល និងស្ថេរភាពនៃការប្រើប្រាស់។ វានាំមកជូនអ្នកប្រើប្រាស់នូវបទពិសោធន៍ថាមពលដែលអាចទុកចិត្តបាន និងសុវត្ថិភាពជាងមុន ដោយធានាបាននូវប្រតិបត្តិការរលូននៃគ្រឿងអគ្គិសនីនៅក្នុងបរិយាកាសវ៉ុលផ្សេងៗគ្នា។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
| ម៉ូដែលផលិតផល | SHJZ-1000VA |
| ឈ្មោះផលិតផល | 1000W Temperature Control Protection Voltage Converter 220V ទៅ 100V |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | 220V ~ |
| វ៉ុលលទ្ធផលដែលបានវាយតម្លៃ | 100V ~ |
| សមត្ថភាពវាយតម្លៃ | 800VA* |
| ប្រេកង់វាយតម្លៃ | 50/60Hz |
| វដ្តប្រតិបត្តិការ | 30/60 នាទី។ |
| ទំហំ | ២០ * ១៦ * ៩.៥ ស |
| ទំហំ (ជាមួយកញ្ចប់) | ៣០ * ២០ * ១៥ ស |
| ទម្ងន់ | ៤.៦ គីឡូក្រាម |
| ទំងន់ (ជាមួយកញ្ចប់) | 5.0 គីឡូក្រាម |
| ប្រភេទ | ប្រភេទស្ងួត |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព-១ | ការត្រួតពិនិត្យសីតុណ្ហភាព |
| សីតុណ្ហភាពបិទភ្លើងដោយស្វ័យប្រវត្តិ | ≥80 ℃ |
| ខ្សែថាមពលការ៉េ | 1 ការ៉េ |
| ចរន្តឆ្លងកាត់អតិបរមា | ៨ ក |
| សម្ភារៈ | លួសអាលុយមីញ៉ូម |
| សម្ភារៈស្នូល | ឧបករណ៍បំលែងសៀគ្វី |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE, FCC ជាដើម។ |
ការប្រើប្រាស់ផលិតផល
ការណែនាំអំពីប្រតិបត្តិការផលិតផល
នៅពេលប្រើឧបករណ៍បំប្លែងវ៉ុលស្ពាន់សុទ្ធ គន្លឹះក្នុងការធានាសុវត្ថិភាព និងដំណើរការឧបករណ៍គឺត្រូវអនុវត្តតាមការប្រុងប្រយ័ត្នក្នុងការប្រើប្រាស់ត្រឹមត្រូវ។
នេះគឺជាចំណុចសំខាន់ៗមួយចំនួនដើម្បីធានាបាននូវប្រតិបត្តិការមានស្ថេរភាព និងយូរអង្វែងនៃឧបករណ៍បំលែងវ៉ុល៖
សំណួរគេសួរញឹកញាប់