SHJZ-3000VA (ទង់ដែង)
ស៊ុនហុង
TW30002
| ភាពអាចរកបាន៖ | |
|---|---|
| បរិមាណ៖ | |
អត្ថប្រយោជន៍ផលិតផល
គណនី whatsapp សហគ្រាស៖ +86- 13690698363
ឧបករណ៍បំលែងតង់ស្យុង Shunhong៖ សាមសិបប្រាំពីរឆ្នាំនៃការចម្រាញ់ឧស្សាហកម្ម ជ្រើសរើសជម្រើសនៃការជឿទុកចិត្ត
នៅក្នុងវិស័យឧបករណ៍បំប្លែងវ៉ុល Shunhong ជាមួយនឹងបទពិសោធន៍ឧស្សាហកម្មស៊ីជម្រៅ 37 ឆ្នាំបាននាំមកនូវការធានាទ្វេដងនៃវិជ្ជាជីវៈ និងការជឿទុកចិត្តដល់អ្នកប្រើប្រាស់ទូទាំងពិភពលោក។ ឧបករណ៍បំលែងវ៉ុលស្ពាន់សុទ្ធ Shunhong បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តទីផ្សារអស់រយៈពេលជាង 20 ឆ្នាំ ជាមួយនឹងដំណើរការល្អ និងភាពជឿជាក់បានឈ្នះការជឿទុកចិត្តយ៉ាងជ្រាលជ្រៅរបស់អ្នកប្រើប្រាស់ទូទាំងពិភពលោក។
ឧបករណ៍មុតស្រួចសម្រាប់ការបំប្លែងជាក់លាក់ឆ្លងកាត់ឧបសគ្គតង់ស្យុង
Shunhong Voltage converter ដែលត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីដោះស្រាយបញ្ហានៃវ៉ុលមិនស៊ីគ្នា ផ្តល់នូវការបម្លែងត្រឹមត្រូវពី 110V ទៅ 220V។ មិនថាជាទូរទស្សន៍ ទូទឹកកកនៅក្នុងផ្ទះ ឬកុំព្យូទ័រ ឬម៉ាស៊ីនបោះពុម្ពនៅក្នុងការិយាល័យនោះទេ ឧបករណ៍បំលែង Shunhong អាចធានាថាពួកវាដំណើរការប្រកបដោយស្ថេរភាពក្រោមស្តង់ដារវ៉ុលផ្សេងគ្នា និងឧបសគ្គវ៉ុលចុង។
ថាមពលប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព ការការពារការបង្កើនប្រសិទ្ធភាពនៃការអនុវត្តកម្មវិធី
បម្លែងតង់ស្យុង Shunhong ប្រើប្រាស់បច្ចេកវិទ្យាស្នូលខាងក្នុងដំណាក់កាលតែមួយដំណាក់កាលចុងក្រោយ ដែលជាការរចនាប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិតដែលបង្កើនប្រសិទ្ធភាពការបំប្លែងយ៉ាងខ្លាំង ខណៈពេលដែលកាត់បន្ថយការបាត់បង់ថាមពល។ វាមិនត្រឹមតែធានានូវស្ថេរភាពនៃការបំប្លែងវ៉ុលប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងឆ្លុះបញ្ចាំងពីការសន្សំសំចៃថាមពល និងលក្ខណៈការពារបរិស្ថាននៃផលិតផល ក្លាយជាគំរូនៃការបង្កើនប្រសិទ្ធភាពប្រតិបត្តិការ។
ការរចនាសុវត្ថិភាពគ្រប់ជ្រុងជ្រោយ ប្រើប្រាស់សន្តិភាពនៃចិត្តកាន់តែច្រើន
ឧបករណ៍បំលែងតង់ស្យុង Shunhong ត្រូវបានបំពាក់ដោយស្រោមដែកដ៏រឹងមាំ និងសម្ភារៈការពារអណ្តាតភ្លើងដែលមានគុណភាពខ្ពស់ខាងក្នុង រួមបញ្ចូលគ្នាជាមួយនឹងមុខងារគ្រប់គ្រងសីតុណ្ហភាព និងមុខងារការពារសៀគ្វីខ្លី ដើម្បីផ្តល់ឱ្យអ្នកប្រើប្រាស់នូវការការពារសុវត្ថិភាពដ៏ទូលំទូលាយ។ លក្ខណៈពិសេសសុវត្ថិភាពទាំងនេះធានាថាអ្នកប្រើប្រាស់អាចរីករាយជាមួយនឹងបទពិសោធន៍បំប្លែងវ៉ុលប្រកបដោយសុវត្ថិភាព និងសុវត្ថិភាពក្រោមលក្ខខណ្ឌនៃការប្រើប្រាស់ទាំងអស់។
ការលៃតម្រូវឆ្លាតវៃ អាចបត់បែនបានក្នុងការសម្របខ្លួនទៅនឹងឧបករណ៍អគ្គិសនីផ្សេងៗ
ឧបករណ៍បំលែងតង់ស្យុង Shunhong មានមុខងារគ្រប់គ្រងថាមពលឆ្លាតវៃ ដែលអាចសម្របតាមតម្រូវការរបស់ឧបករណ៍អគ្គិសនីផ្សេងៗ។ មិនថាជាម៉ាស៊ីនត្រជាក់រយៈពេលវែង ឬមីក្រូវ៉េវដែលផ្ទុកបន្ទុកខ្ពស់រយៈពេលខ្លី ឧបករណ៍បំប្លែង Shunhong អាចធានាបាននូវប្រតិបត្តិការប្រកបដោយស្ថេរភាពនៃឧបករណ៍អគ្គិសនី និងផ្តល់នូវការគាំទ្រតង់ស្យុងដែលអាចបត់បែនបាន។
ភាពឆបគ្នាយ៉ាងទូលំទូលាយ គាំទ្រការប្រើប្រាស់ឧបករណ៍អគ្គិសនីជាច្រើនប្រភេទ
ឧបករណ៍បំលែងតង់ស្យុង Shunhong មានភាពឆបគ្នាយ៉ាងទូលំទូលាយ គាំទ្រការប្រើប្រាស់ឧបករណ៍ជាច្រើនប្រភេទពីម៉ាស៊ីនសម្ងួតសក់ និងឆ្នាំងបាយ ដល់ឧបករណ៍បំបែកជញ្ជាំង ម៉ាស៊ីនចំអិន និងម៉ាស៊ីនក្រឡុក។ អ្នកប្រើប្រាស់មិនចាំបាច់ព្រួយបារម្ភអំពីបញ្ហានៃវ៉ុលមិនស៊ីគ្នានោះទេ ឧបករណ៍បំលែងពណ៌ក្រហម Shun គឺជាជំនួយការខាងស្តាំសម្រាប់ការធ្វើដំណើរជុំវិញពិភពលោកនៃគ្រឿងប្រើប្រាស់ក្នុងផ្ទះ។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
| ម៉ូដែលផលិតផល | SHJZ-3000VA (ទង់ដែង) |
| ឈ្មោះផលិតផល | ស្ពាន់ 3000W ឧបករណ៍បំលែងវ៉ុលការពារកំដៅ 110V ទៅ 220V |
| ថាមពលដែលអាចអនុវត្តបានអតិបរមា | 3000W* |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | 110V ~ |
| វ៉ុលលទ្ធផលដែលបានវាយតម្លៃ | 220V ~ |
| សមត្ថភាពវាយតម្លៃ | 1800VA* |
| ប្រេកង់វាយតម្លៃ | 50/60Hz |
| វដ្តប្រតិបត្តិការ | 30/60 នាទី។ |
| ទំហំ | ២០ * ១៦ * ៩.៥ ស |
| ទំហំ (ជាមួយកញ្ចប់) | ៣០ * ២០ * ១៥ ស |
| ទម្ងន់ | ៧,៨ គីឡូក្រាម |
| ទំងន់ (ជាមួយកញ្ចប់) | 8.2 គីឡូក្រាម |
| ប្រភេទ | ប្រភេទស្ងួត |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព-១ | ការត្រួតពិនិត្យសីតុណ្ហភាព |
| សីតុណ្ហភាពបិទភ្លើងដោយស្វ័យប្រវត្តិ | ≥80 ℃ |
| ខ្សែថាមពលការ៉េ | 1.5 ការ៉េ |
| ចរន្តឆ្លងកាត់អតិបរមា | ១៣ ក |
| សម្ភារៈ | លួសអាលុយមីញ៉ូម |
| សម្ភារៈស្នូល | ឧបករណ៍បំលែងសៀគ្វី |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE, FCC ជាដើម។ |
ការប្រើប្រាស់ផលិតផល
ការណែនាំអំពីប្រតិបត្តិការផលិតផល
សំណួរគេសួរញឹកញាប់