SHJZ-1000VA (ទង់ដែង)
ស៊ុនហុង
TW10002
| ភាពអាចរកបាន៖ | |
|---|---|
| បរិមាណ៖ | |
អត្ថប្រយោជន៍ផលិតផល
គណនី whatsapp សហគ្រាស៖ +86- 13690698363
កម្មវិធីបម្លែងវ៉ុល Shunhong: ជាង 20 ឆ្នាំនៃការជឿទុកចិត្តលើទីផ្សារនិងដំណើរការល្អ
កម្មវិធីបម្លែងតង់ស្យុង Shunhong បន្ទាប់ពីជាង 20 ឆ្នាំនៃទឹកភ្លៀងទីផ្សារ ជាមួយនឹងដំណើរការដ៏ល្អឥតខ្ចោះរបស់វានៅក្នុងពិភពលោកបានទទួលការសរសើរជាឯកច្ឆ័ន្ទពីអ្នកប្រើប្រាស់។ ជាមួយនឹងសមត្ថភាពបំប្លែងវ៉ុលច្បាស់លាស់ ឧបករណ៍បំលែងនេះត្រូវបានរចនាឡើងជាពិសេសដើម្បីដោះស្រាយបញ្ហាវ៉ុលមិនស៊ីគ្នា សម្រេចបាននូវការបំប្លែងត្រឹមត្រូវពី 110V ទៅ 220V ដោយធានាបាននូវប្រតិបត្តិការប្រកបដោយស្ថេរភាពនៃប្រដាប់ប្រើប្រាស់មិនថាមានវ៉ុលអ្វីនោះទេ។
ឧបករណ៍បំលែងតង់ស្យុង Shunhong ជាមួយនឹងបច្ចេកវិទ្យាស្នូលខាងក្នុង annular ដំណាក់កាលតែមួយប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិត ត្រូវបានផលិតពីវត្ថុធាតុទង់ដែងសុទ្ធ ដែលមិនត្រឹមតែកាត់បន្ថយការបាត់បង់ថាមពលប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងបង្កើនប្រសិទ្ធភាពនៃការបំប្លែង ហើយថែមទាំងធានានូវស្ថេរភាពនៃដំណើរការបំប្លែងវ៉ុលផងដែរ។ ការអនុវត្តបច្ចេកវិជ្ជានេះធ្វើឱ្យការប្រើប្រាស់ឧបករណ៍អគ្គិសនីកាន់តែសន្សំសំចៃ និងងាយស្រួលដល់បរិស្ថាន ហើយក៏ឆ្លើយតបទៅនឹងការអំពាវនាវជាសកលសម្រាប់ការអភិរក្សថាមពល និងការកាត់បន្ថយការបំភាយឧស្ម័នផងដែរ។
នៅក្នុងលក្ខខណ្ឌនៃការអនុវត្តសុវត្ថិភាពក្រុមអ្នករចនានៃកម្មវិធីបម្លែងតង់ស្យុង Shunhong តែងតែដាក់សុវត្ថិភាពអ្នកប្រើប្រាស់ជាដំបូង។ ផលិតផលនេះប្រើប្រាស់សំបកដែកដ៏រឹងមាំ ខ្សែខាងក្នុងត្រូវបានរុំដោយសម្ភារៈធន់នឹងអណ្តាតភ្លើង រួមបញ្ចូលគ្នាជាមួយឧបករណ៍ត្រួតពិនិត្យសីតុណ្ហភាព និងឧបករណ៍ការពារសៀគ្វីខ្លី បង្កើតបានជាប្រព័ន្ធការពារសុវត្ថិភាពដ៏ទូលំទូលាយ ដើម្បីធានាសុវត្ថិភាពរបស់អ្នកប្រើប្រាស់ក្នុងដំណើរការប្រើប្រាស់។
ភាពបត់បែននៃឧបករណ៍បំលែងតង់ស្យុង Shunhong ក៏បំពេញតាមតម្រូវការថាមពលរបស់ឧបករណ៍ផ្សេងៗផងដែរ។ វាអាចកែតម្រូវទិន្នផលថាមពលដោយឆ្លាតវៃទៅតាមរយៈពេលនៃការប្រើប្រាស់ មិនថាជាការប្រើប្រាស់បន្តយូរអង្វែង ឬរយៈពេលខ្លីនៃតម្រូវការផ្ទុកខ្ពស់នោះទេ វាអាចផ្តល់នូវការគាំទ្រថាមពលមានស្ថេរភាព។ មុខងារកែតម្រូវដ៏ឆ្លាតវៃនេះមិនត្រឹមតែពង្រីកអាយុកាលសេវាកម្មរបស់ឧបករណ៍អគ្គិសនីប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងផ្តល់ឱ្យអ្នកប្រើប្រាស់នូវបទពិសោធន៍ដែលងាយស្រួលប្រើជាងមុនផងដែរ។
លើសពីនេះ ការរចនាឧបករណ៍បំលែងតង់ស្យុង Shunhong មានភាពស្មុគ្រស្មាញស្មើៗគ្នា សាមញ្ញ និងទំនើប ហើយអាចរួមបញ្ចូលគ្នាយ៉ាងចុះសម្រុងជាមួយបរិយាកាសក្នុងផ្ទះផ្សេងៗ។ ចំណុចប្រទាក់អ្នកប្រើរបស់វាគឺវិចារណញាណ និងងាយស្រួលប្រើ ហើយសូម្បីតែអ្នកប្រើប្រាស់លើកដំបូងក៏អាចចាប់ផ្តើមបានយ៉ាងឆាប់រហ័ស។
ឧបករណ៍បំលែងតង់ស្យុង Shunhong ជាមួយនឹងការប្រមូលផ្តុំបច្ចេកវិជ្ជាជាង 20 ឆ្នាំ និងការច្នៃប្រឌិតឥតឈប់ឈរ បានក្លាយជាជម្រើសដែលអាចទុកចិត្តបាននៅក្នុងទីផ្សារ។ មិនថាអ្នកប្រើប្រាស់តាមផ្ទះ ឬអ្នកជំនួញនោះទេ ពួកគេអាចស្វែងរកដំណោះស្រាយដើម្បីបំពេញតម្រូវការរបស់ពួកគេលើផលិតផលនេះ។ ឧបករណ៍បំលែងតង់ស្យុង Shunhong គឺជាជម្រើសដ៏ល្អរបស់អ្នកសម្រាប់ការបំប្លែងវ៉ុល ដូច្នេះឧបករណ៍អគ្គិសនីរបស់អ្នកប្រើប្រាស់គ្មានដែនកំណត់ សូមរីករាយជាមួយការផ្គត់ផ្គង់ថាមពលដោយគ្មានកង្វល់។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
| ម៉ូដែលផលិតផល | SHJZ-1000VA (ទង់ដែង) |
| ឈ្មោះផលិតផល | ស្ពាន់ 1000W ឧបករណ៍បំលែងវ៉ុលការពារកំដៅ 110V ទៅ 220V |
| ថាមពលដែលអាចអនុវត្តបានអតិបរមា | 1000W* |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | 110V ~ |
| វ៉ុលលទ្ធផលដែលបានវាយតម្លៃ | 220V ~ |
| សមត្ថភាពវាយតម្លៃ | 800VA* |
| ប្រេកង់វាយតម្លៃ | 50/60Hz |
| វដ្តប្រតិបត្តិការ | 30/60 នាទី។ |
| ទំហំ | ២០ * ១៦ * ៩.៥ ស |
| ទំហំ (ជាមួយកញ្ចប់) | ៣០ * ២០ * ១៥ ស |
| ទម្ងន់ | 5.0 គីឡូក្រាម |
| ទំងន់ (ជាមួយកញ្ចប់) | 5.5 គីឡូក្រាម |
| ប្រភេទ | ប្រភេទស្ងួត |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព-១ | ការត្រួតពិនិត្យសីតុណ្ហភាព |
| សីតុណ្ហភាពបិទភ្លើងដោយស្វ័យប្រវត្តិ | ≥80 ℃ |
| ខ្សែថាមពលការ៉េ | 1 ការ៉េ |
| ចរន្តឆ្លងកាត់អតិបរមា | ៨ ក |
| សម្ភារៈ | លួសអាលុយមីញ៉ូម |
| សម្ភារៈស្នូល | ឧបករណ៍បំលែងសៀគ្វី |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE, FCC ជាដើម។ |
ការប្រើប្រាស់ផលិតផល
គ្រឿងប្រើប្រាស់ក្នុងផ្ទះ៖ មិនថាជាចង្កៀង ម៉ាស៊ីនបន្សុទ្ធខ្យល់ ឬម៉ាស៊ីនសម្អាតធ្មេញទេ វាអាចប្រើប្រាស់បានក្នុងតំបន់ 220V ដោយមិនបារម្ភ។
ឧបករណ៍ការិយាល័យ៖ ម៉ាស៊ីនបោះពុម្ពខ្នាតតូច ម៉ាស៊ីនថតចម្លង និងឧបករណ៍ការិយាល័យផ្សេងទៀត ដើម្បីធានាបាននូវប្រតិបត្តិការមានស្ថេរភាពក្រោមវ៉ុល 220V ។
ហាងកែសម្ផស្ស៖ ដែកកេះនៅផ្ទះ ស្ទីមមុខ ជាដើម ការបំប្លែងដ៏សាមញ្ញអាចរីករាយនឹងបទពិសោធន៍សម្រស់ប្រកបដោយវិជ្ជាជីវៈ។
ការណែនាំអំពីប្រតិបត្តិការផលិតផល
1. ពិនិត្យការរំសាយកំដៅរបស់ឧបករណ៍បំលែងវ៉ុលជាទៀងទាត់ ដើម្បីជៀសវាងការរិចរិលនៃដំណើរការ ឬការខូចខាតដែលបណ្តាលមកពីការឡើងកំដៅខ្លាំង។
2. ជៀសវាងការប្រើប្រាស់ឧបករណ៍បំប្លែងវ៉ុលនៅក្នុងបរិយាកាសសើម ឬធូលី ដើម្បីកាត់បន្ថយហានិភ័យនៃការបរាជ័យ។
3. បន្ទាប់ពីប្រើប្រាស់រួច សូមបិទឧបករណ៍បំប្លែង និងផ្តាច់ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពលទាន់ពេលវេលា ដើម្បីពន្យារអាយុជីវិតរបស់ឧបករណ៍ និងសន្សំសំចៃថាមពល។សំណួរគេសួរញឹកញាប់