SHJZ-500VA (ទង់ដែង)
ស៊ុនហុង
TW5002
| ភាពអាចរកបាន៖ | |
|---|---|
| បរិមាណ៖ | |
អត្ថប្រយោជន៍ផលិតផល
គណនី whatsapp សហគ្រាស៖ +86- 13690698363
ការបញ្ចូលគ្នានៃបច្ចេកវិទ្យា និងគុណភាព៖ ដំណើរឆ្ពោះទៅរកការបង្កើតថ្មីរបស់ម៉ាស៊ីនបំប្លែងរបស់យើង
នៅក្នុងពិភពឧបករណ៍អគ្គិសនី ឧបករណ៍បំលែងមិនត្រឹមតែជាឧបករណ៍បំប្លែងដ៏សាមញ្ញប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែក៏ជាលទ្ធផលនៃការយល់ដឹងស៊ីជម្រៅរបស់យើងអំពីការច្នៃប្រឌិតបច្ចេកវិទ្យា និងតម្រូវការទីផ្សារផងដែរ។ យើងដឹងថាអតិថិជនមានការរំពឹងទុកខ្ពស់ចំពោះស្ថេរភាព និងធន់នៃប្លែង។ ដូច្នេះហើយ យើងប្តេជ្ញាបន្តបង្កើនប្រសិទ្ធភាពផលិតផលរបស់យើង ដើម្បីធានាថារាល់ការបំប្លែងវ៉ុលត្រូវនឹងស្តង់ដារនៃប្រសិទ្ធភាព និងស្ថេរភាព។
ការបន្សាំវ៉ុលច្បាស់លាស់ឆ្លងកាត់ព្រំដែន
បញ្ហានៃការបន្សាំវ៉ុលតែងតែជាបញ្ហាចម្បងក្នុងការប្រើប្រាស់ឧបករណ៍អគ្គិសនីឆ្លងដែន។ Transformers របស់យើងត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីដោះស្រាយបញ្ហានេះ និងងាយស្រួលបំប្លែងពី 110V ទៅ 220V។ មិនថាឧបករណ៍ចិនរបស់អ្នកស្ថិតនៅក្នុងតំបន់តង់ស្យុង 110V ដូចជាសហរដ្ឋអាមេរិក ឬស្តង់ដារតង់ស្យុងផ្សេងទៀតទេ ប្លែងរបស់យើងអាចធានាបាននូវប្រតិបត្តិការធម្មតានៃគ្រឿងអគ្គិសនី និងធ្វើឱ្យជីវិតប្រចាំថ្ងៃរបស់អ្នកកាន់តែងាយស្រួល។
ការជ្រើសរើសសម្ភារៈយ៉ាងតឹងរ៉ឹង ប្រសិទ្ធភាព និងស្ថេរភាព
នៅក្នុងដំណើរការផលិត យើងមានភាពតឹងរ៉ឹងក្នុងការជ្រើសរើសវត្ថុធាតុដើម។ ដំណើរការផលិតស្នូលខាងក្នុង annular តែមួយដំណាក់កាលមិនត្រឹមតែធានានូវប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់ និងស្ថេរភាពនៃការបំប្លែងវ៉ុលប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងកាត់បន្ថយការបាត់បង់ថាមពលយ៉ាងខ្លាំង និងបង្កើនប្រសិទ្ធភាពនៃការបំប្លែងទាំងមូលផងដែរ។ ការខិតខំប្រឹងប្រែងឥតឈប់ឈររបស់យើងនូវគុណភាពខ្ពស់ធ្វើឱ្យម៉ាស៊ីនបំលែងរបស់យើងមានភាពលេចធ្លោក្នុងភាពធន់ និងស្ថេរភាព។
សុវត្ថិភាពគ្រប់ជ្រុងជ្រោយ ការប្រើប្រាស់ដោយគ្មានការព្រួយបារម្ភ
សុវត្ថិភាពគឺជាកង្វល់ចម្បងរបស់យើងនៅពេលរចនាឧបករណ៍បំលែង។ ឧបករណ៍បំលែងរបស់យើងត្រូវបានបំពាក់ដោយលំនៅដ្ឋានដែកដ៏រឹងមាំ និងខ្សែភាពយន្តជ័រខាងក្រៅដែលធន់នឹងអណ្តាតភ្លើងសម្រាប់ខ្សែភ្លើងខាងក្នុង ដែលផ្តល់នូវសុវត្ថិភាពខ្លាំងក្នុងអំឡុងពេលប្រើប្រាស់។ ការបន្ថែមឧបករណ៍ការពារសីតុណ្ហភាព និងឧបករណ៍ការពារសៀគ្វីខ្លីមានប្រសិទ្ធភាពការពារគ្រោះថ្នាក់សុវត្ថិភាពដែលអាចបណ្តាលមកពីអស្ថេរភាពវ៉ុល ឬបន្ទុកលើស ហើយធានាបាននូវសន្តិភាពនៃចិត្តរបស់អ្នកប្រើប្រាស់។
ទិន្នផលថាមពលដែលអាចបត់បែនបានដើម្បីបំពេញតម្រូវការចម្រុះ
នៅក្នុងលក្ខខណ្ឌនៃទិន្នផលថាមពល ឧបករណ៍បំលែងរបស់យើងបង្ហាញពីភាពបត់បែនរបស់ពួកគេ។ យោងទៅតាមតម្រូវការប្រើប្រាស់ផ្សេងៗគ្នា អ្នកអាចកែតម្រូវបន្ទុករបស់ប្លែង ថាតើវាប្រើប្រាស់បានយូរ ឬរយៈពេលខ្លី តម្រូវការផ្ទុកខ្ពស់អាចបំពេញបាន។ ភាពបត់បែននេះផ្តល់ឱ្យអ្នកនូវបទពិសោធន៍ដែលបត់បែន និងងាយស្រួលជាងមុន។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
| ម៉ូដែលផលិតផល | SHJZ-500VA (ទង់ដែង) |
| ឈ្មោះផលិតផល | ស្ពាន់សុទ្ធ 500W ការត្រួតពិនិត្យសីតុណ្ហភាព ការការពារវ៉ុល បំលែង 110V ទៅ 220V |
| ថាមពលដែលអាចអនុវត្តបានអតិបរមា | 500W* |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | 110V ~ |
| វ៉ុលលទ្ធផលដែលបានវាយតម្លៃ | 220V ~ |
| សមត្ថភាពវាយតម្លៃ | 400VA* |
| ប្រេកង់វាយតម្លៃ | 50/60Hz |
| វដ្តប្រតិបត្តិការ | 30/60 នាទី។ |
| ទំហំ | ១៦.៥ * ១២ * ៧.៥ ស |
| ទំហំ (ជាមួយកញ្ចប់) | ២៦ * ១៦ * ១៣ ស |
| ទម្ងន់ | 2.8 គីឡូក្រាម |
| ទំងន់ (ជាមួយកញ្ចប់) | 3.2 គីឡូក្រាម |
| ប្រភេទ | ប្រភេទស្ងួត |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព-១ | ការត្រួតពិនិត្យសីតុណ្ហភាព |
| សីតុណ្ហភាពបិទភ្លើងដោយស្វ័យប្រវត្តិ | ≥80 ℃ |
| ខ្សែថាមពលការ៉េ | 0.5 ការ៉េ |
| ចរន្តឆ្លងកាត់អតិបរមា | 4.2A |
| សម្ភារៈ | លួសអាលុយមីញ៉ូម |
| សម្ភារៈស្នូល | ឧបករណ៍បំលែងសៀគ្វី |
| វិញ្ញាបនបត្រ |
ការប្រើប្រាស់ផលិតផល
ការណែនាំអំពីប្រតិបត្តិការផលិតផល
សំណួរគេសួរញឹកញាប់