SHJZ-3000VA
ShunHong
W30001
| quantitatis: | |
|---|---|
| quantitatis. | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Plusquam XX annos innovationis excellentiam gignit: industria Probatio pro transformatoribus summus perficientur'
Post plus quam duo decennia innovationis technologicae et mercaturae probatae, nostri transformatores nova alta signa in industria posuerunt pro firmitate ac firmitate superior. Hic commutator extraordinariam facultatem in intentione adaptationis ostendit, et intentionem ab 220V ad 240V ad 110V sine detrimento converti potest, valde dilatans facultatem usus et convenientiae electricum adjumentorum.
In continua studio excellentiae in materiis et processibus fabricandis, adhibemus technologiam interiorem nuclei annales annuos. Haec technologia non solum minuit amissionem energiae, sed etiam efficaciam voltage conversionis auget, ut instrumentum magni operis etiam in diuturno operatione conservare possit et opes opes duram et stabilem consequi.
Securitas nostra in summa consili. Transformatores nostri instructi sunt habitationi ferrea valida, internae wiring involutae in materiarum qualitate flammarum retardantiarum, et temperaturae moderatio integrae machinae ad tutelam usorum comprehensivam securitatem praebent. Haec consilia ad pacem mentis experientiam in usu utentis sine sollicitudine periculi securitatis efficiunt.
Transformatores nostri non solum solutionem conversionis efficiens et stabilis potentiae sunt, sed etiam certae longi temporis particeps pro utentibus utentes, firmam potentiam variis adiumentis praebentes, securum et opportunum usum praestant.
Technical Parameters
| Product Model | SHJZ-3000VA |
| Product nomen | 3000W Temperature Control Praesidium Voltage Converter 220V ad 110V |
| Maxime locum habet potestatem | 3000W* |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 110V~ |
| Facultatem rated | 1800VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 20*16*9.5cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 30*20*15cm |
| weights | 6.4kg |
| Pondus (cum sarcina) | 6.8kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Lorem potentia temperatus off- | ≥80℃ |
| Virtus funis quadratus | 1.5 quadratum |
| Maxime Transit Current | 13A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Post usum, modum procedendi shutdown sequere, instrumenta electrica primum disiunge, et deinde potestatem copiam disiungendi ad shutdown conservationem voltationis convertentis conservandam.
'Potestas Transformer Usage Guide: Gradus ad tuendam et meliorem efficientiam'
Transformatores potentiae pars integralis systematum electricum sunt, eorumque recta operatio critica est ut armorum salus et efficientia operativa meliorentur. Sequens dux comprehensivus est ut efficienter et tuto utantur transformatores adiuvandi.
Gradus 1: Perspecta apparentia et accessoria inspectiones
Ante potestatem transformantis operandi, diligenter inspectionem visualem exercent ut habitationem integram et omnes chirurgiae et cochleae sint strictae. Hic gradus est essentialis ne incassum et integrum apparatum retineas.
Gradus 2: Coniunge potentiam accurate
Plug input plug de transformantis in 220V potentiae exitum supplere qui input voltage aestimavit occurrit. Priusquam potestatem copiam connectens, diligenter intentionem nervum et intentionem aestimatae transformantis ad vitandum notae damni ex intentione mismatch causato inspicias.
Gradus 3: Satus TRANSFIGURATOR diligenter
Locate potestatem commutandi commutantis et sonum committitur. Incipiens, attende utrum soni sint abnormes vel vibrationes, quae signum defectionis esse potest. In communibus adiunctis, index lucis transformantis illustrabit ut indicare machinam in potestate positam esse.
Gradus 4: Secure connectere adjumenta
Iungo adjumenta quaerunt 110V intentione ad output portum transformatoris. Cum connexis, caveat ne potestas electrica maximam facultatem transmutatoris onerando ne excedat. Post nexum completum, in copia potentiae electricae converte, et instrumentum electricum aequaliter incipere et currere debet.
Gradus 5: Continue Monitor statum operantem
Periodice monendo statum laborantis transformantium et adjumenta in operatione eorum. Animadverte num transformator aestuat et num instrumenta electrica nonumy ad salutem ac stabilitatem systematis curent.
Step 6: averte virtutem recte
post usum, averte virtutem in recto ordine. Primum copiam electrica vim averte, deinde commutatorem potentiae copiae disiunge, ac postremo in obturaculum inputare unplug ut tuto claudatur systema electrica.
Gradus 7: Facere sustentationem regularem et inspectiones
Ad diuturnum stabilem operationem transformantis, sustentationem regularem et inspectionem necessariae sunt. Hoc includit transformator purgans, potentiae funibus et plugs inhibens, ac vigilantia transformatoris observantia.
FAQ