SHJZ-2000VA
ShunHong
W20002
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
'Shunhong Voltage Converter: Inquisita electio pro usoribus globalibus, solutio professionis pro conversione voltage'
Shunhong voltage converter, post plusquam XX annos verificationis mercatus, ab usoribus circa mundum magnam laudem obtinuit propter excellentem observantiam et constantiam. Producti nostri bene praestare in variis ambitus et condicionibus usuum, constituentes Shunhong professionalem positionem in conversione intentionis campestri.
Praecisa conversio intentionis intentione removet claustra
Shunhong Voltage converters ordinantur ad quaestiones mismatch intentiones et accurate conversionem ab 110V ad 220V praebent. Sive domus sive officium est, conversi nostri operam navant ut sub diversis intentionibus signis aequabiliter currant.
Princeps efficientiam et industriam salutaris, optimized conversionis observantia
Cum provectus unius-phase annularis interioris nuclei consilium, Shunhong voltage converter potest signanter emendare voltage conversionem efficientiam dum reducendo energiae detrimentum. Hoc consilium non solum stabilitatem conversionis efficit, sed etiam opus efficacius efficiens et environmentally- amica facit.
Securitas comprehensiva cautione, usui liberorum usus
Shunhong voltage converter utitur fortis habitationi ferreae et flammae internae retardat materiam, et instructa est temperatura moderatio et machinae breves circuitionis tutelae plenam facultatem salutis praebent. Hae lineamenta securitatis dant utentes pacem animi sub quibusvis condicionibus usuum.
Intelligens commensuratio, flexibile ad diversa electrica adjumenta
Shunhong voltage converter electricum accommodare potest intelligenter accommodare potestatem output ad usum temporis et potentiae requisita diversorum adjumentorum usui accommodare. Haec flexibilitas omnium generum adjumentorum necessitatibus occurrit, a longis horis ad breves apicem onerat, stabilis operandi procurans.
Lata compatibilitas, auxilium pro variis adjumentis
Shunhong voltage converter sustinet usum variarum adjumentorum electricorum, utrum capillus siccior, oryza libero, murus machina fractionis, machina chef machina vel calamistrum ferrum directe adhiberi potest, sine cura problematum intentionum.
Shunhong voltage converter est optima electio ad solutiones firmas, tutas et efficaces conversionis intentionis pro machinis tuis electricas providendi.
Technical Parameters
| Product Model | SHJZ-1000VA |
| Product nomen | 2000W Temperature Control Protection Voltage Converter 110V to 220V |
| Maxime locum habet potestatem | 2000W* |
| Rated Input Voltage | 110V~ |
| Rated output voltage | 220V~ |
| Facultatem rated | 1200VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 20*16*9.5cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 30*20*15cm |
| weights | 5.6kg |
| Pondus (cum sarcina) | 6.0kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Lorem potentia temperatus off- | ≥80℃ |
| Virtus funis quadratus | I quadrata |
| Maxime Transit Current | 8A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Secure coniunge apparatum electrica requirentem 110V intentionem ad output portum voltage convertentis. Cum connexione, cavendum est, ut potestas appli- candi sit intra maximum sarcinam convertentis ad periculum oneris evitandum. Postquam nexum completum est, vim electricam verte et copia potentiae stabili et salva fruere.
'Facile Operation Manual pro intentione convertentium: Processus quadripartitus cum potentia stabili in digitis tuis'
Conversorium intentionis instrumentum opportunum est ad potentiam accommodationis in hodierna vita, et hoc est simplex ductor, ut potentia stabili facile fruatur.
Gradus 1: Praeclare inspicias machinam et connexionem
Priusquam convertat intentionem uti incipias, refert apparatum omniaque eius accessiones penitus inspicere. Cognoscere convertentis habitationem, plugas et funes integras esse et omnia accessoria integra et in bono statu esse. Hic gradus clavis est ad vitia electrica prohibendos et ad propriam armorum operationem procurandam.
Gradus 2: Connect 220V potentia recte
Plug initus plug voltage convertentis in 220V potentiae exitum. Priusquam connexum, duplex-reprehendo quod nervus intentionis initus involutionis postulatorum convertentis congruit ne damnum in fabrica ex intentione mismatch causatur.
Gradus 3: Satus in intentione convertentis
Locate potestatem commutandi in converter et tap ut machinam incipias. Cum exstiterint, inspiciant quaslibet motus insolitas, sicut sonos insolitos vel luces extinctas, quod potest esse antiquus signum quod difficultas cum fabrica est.
Gradus 4: Secure coniungere et uti 110V adjumenta
Secure connectere apparatum electrica requirentem 110V intentionem ad output portum voltage convertentis. Cum connexione, curare ut potestas appliancei maximam facultatem convertentis ad vitandum onerare non excedat. Postquam connexio perfecta est, turn in potestatem redactionis adhibitionis et stabili ac salva potentia copia frui.
Per hunc quadriduum ducem sequendo, securum et efficacem usum convertentis voltatis tuae efficere potes ut operationem normalem instrumentorum electricorum tuorum et stabilitatem potestatis tuae suppleat, ubicunque et quandocumque opus fuerit.
FAQ