SHJZ-1000VA
ShunHong
W10002
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363

Forum fiducia
Post plus quam XX annos testium mercatus, ShunHong voltage converter unanimem laudem usorum globali ob egregiam eius observantiam vicit.
Conversio accurata
Specialiter ordinatur ad solvendum problema intentionis mismatch, quod conversionem definitam consequitur ab 110V ad 220V.
Maximum efficientiam et industriam salutaris
adoptans unum tempus nucleus toroidalis imminuit industriam amissionem, conversionem efficientiam meliorem facit, stabilitatem voltage conversionis simul efficit.
Sollicitudo liberorum salus
Testa ferrea fortis, et flamma interna retardat materiam, una cum temperaturae temperantia et brevi circumscriptione tutelae fabrica, omnia circum tutelam usum salutis.
Flexibile usus
Intelligens temperatio potentiae output secundum longitudinem usus, ad potentiam requisita diversorum electricorum adjumenta.
Technical Parameters
| Product Model | SHJZ-1000VA |
| Product nomen | 1000W Temperature Control Praesidium Voltage Converter 110V ad 220V |
| Maxime locum habet potestatem | 1000W* |
| Rated Input Voltage | 110V~ |
| Rated output voltage | 220V~ |
| Facultatem rated | 800VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 20*16*9.5cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 30*20*15cm |
| weights | 4.6kg |
| Pondus (cum sarcina) | 5.0kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Lorem potentia temperatus off- | ≥80℃ |
| Virtus funis quadratus | I quadrata |
| Maxime Transit Current | 8A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Domus adjumenta
Utrum lucerna scrinii sit, purgator aeris vel dente lautus, in 220V locis sine ullo anxietatis adhiberi possunt.
Munus armorum
Minores typographi, photocopiarii et alia instrumenta officii ad stabilitatem operandi sub 220V curanda sunt.
pulchritudo Salon
Domum calamistri, faciei steamers, etc. Simplex conversio ad usum pulchritudinis professionalis frui.
Medicamenta
110V intentione stabili provide pro domo instrumenti medici ut operationem stabilem curet.
Product Operate Guide
Products for use】
1. Perspice num convertator et accessiones eius integrae sint.
2. Coniunge initus obturaculum ad 220V copiam potestatis.
3. Press potentiam puga mutandi in voltage converter.
4 Iungo 110V convertenti adjumenta ut potentia stabili gaudeant.
Potestatis transformator utatur processu
1. Perspicias an species convertentis voltages perfecta sit et partes parce fixae sint;
2. Coniunge intentionem convertentis in obturaculum ad vim copiae cum intentione 220V;
3. Preme machinam clavis flectendi ut convertat operandi voltages;
4. Instrumenta electrica ad intentionem convertentis coniunge, et deinde in machina usum normalem commutandum.
FAQ
Comprehensiva post venditionesque fideiussor muneris
Commissi sumus ut comprehensivum post venditionesque ministerium praebeat auxilium, consultatio producta obtegens, moderatio usus, culpa reparatio et aliae rationes. Lorem ministerium professio nostra manipulus semper in standby est ut respondere possimus et solvere quaslibet ex quaestionibus tuis vel technicis necessitatibus opportune modo. Insuper etiam certum tempus muneris praestandi providemus, quo etiam experientiae tuae praesidium praebeamus.
Transformer Electio Guide
Cum ius commutator pro tuo instrumento eligens, primo debes aestimare intentionem aestimatam et vim postulatorum instrumenti appliance ut output parametri delecti transformatoris aequare instrumentum. Simul considera frequentiam et durationem usus instrumenti et transformator seligere qui potest providere virtutis output continua et stabilis. In electione processus, necesse est considerare notam famae TRANSFIGURATOR, producti qualitas, cost-efficax et alia, ut emptio certae effectus, salus et obsequium consequat.
Praeparatio antequam transmutator emendo
Priusquam convertentis intentionem emendo, necesse est singillatim intelligere aestimationem appliance, potentiae aliorumque parametrorum clavicularium, et confirma vim signa voltages in regione tua supplere ut transformator delecti ad operandum applicationis requisita occurrere possit. Praeterea debes aestimare ambitum, frequentiam et personalem praevisionem instrumentorum, et comparare varias notas et exempla transformatorum in foro ad cognitionem acquirendi decisionem.
Apta ad certas adjumenta
Quaeso nota hunc commutatorem cum quibusdam adjumentis sub 800W usui esse aptum. Ad altam potentiam seu calorem generandi adjumenta, commendatur eligere transformer cum altiore potentiae rating ad sanam ac stabilem operationem instrumenti.
Ratio intentionis delectu rector
Secundum intentionem requisita diversarum regionum et adjumentorum, elige initus et output intentionis ratio voltage convertentis rationabiliter, verbi gratia:
Cum Europa utitur adjumentis Americanis, elige 220V ad 110V converter.
Cum adjumenta Europaea in Civitatibus Foederatis adhibentur, elige 110V ad 220V convertentem.
Cum Sinis adhibitis Iaponicis utitur, 220V ad 100V convertens elige.
Commendationes transformatoris potentiae selectae
Considerans detrimentum transformantis in operatione, commendatur seligere transmutatorem cuius aestimatio est saltem 20% superior quam vis instrumentum. Exempli gratia, pro 300W appliance, commutator cum potentia 360W rating vel altioribus eligi debet ad vitandam degradationem vel pericula salutis propter insufficientem potentiam.
Inquisitionis methodus Adhibitionis
potentiae parametri appliance- vis inveniri solere in corpore producto, pittacio fundo vel manuali usuario. Cum commutator ad mercatum it, haec informationes diligenter consule, ut delectorum transformator ad potentiam instrumenti adhibitionis occurrere possit.