SHJZ-1000VA
ShunHong
W10002
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363

Te whakawhirinaki o te maakete
Neke atu i te 20 nga tau o te whakamatautau maakete, kua riro i a ShunHong ngaohiko ngaohiko te whakanui i nga kaiwhakamahi o te ao mo tana mahi pai.
Tahuri Tika
Hangaia motuhake ki te whakaoti i te raruraru o te ngaohiko mismatch, ka tutuki te hurihanga tika mai i te 110V ki te 220V.
Te kaha me te penapena kaha
te tango i te matua toroidal kotahi-waahanga ka whakaiti i te ngaronga o te kaha, te whakapai ake i te pai o te huringa, me te whakarite i te pumau o te huringa ngaohiko i te wa ano.
Te haumaru kore-arearea
Ko te anga rino pakari me nga mea aukati mura o roto, me te mana o te pāmahana me te taputapu tiaki ara iahiko poto, te whakamarumaru a tawhio noa o te whakamahi haumaru.
Te whakamahi ngawari
Te whakatikatika mohio o te whakaputanga mana kia rite ki te roa o te whakamahinga, ki te whakatutuki i nga whakaritenga mana o nga taputapu hiko rereke.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-1000VA |
| ingoa hua | 1000W Te Mana Maamaa Tiaki Ngaohiko Kaitahuri 110V ki te 220V |
| Te kaha e tika ana | 1000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 110V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 220V~ |
| Te kaha whakatau | 800VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 20*16*9.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 30*20*15cm |
| taumaha | 4.6kg |
| Taumaha (me te kete) | 5.0kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawhā taura hiko | 1 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 8A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Nga taputapu whare
Ahakoa he rama tepu, he para rangi, he horoi niho ranei, ka taea te whakamahi ki nga waahi 220V kaore he awangawanga.
Nga taputapu tari
Ko nga kaituhi iti, nga kape whakaahua me etahi atu taputapu tari hei whakarite kia mau te mahi i raro i te 220V.
Salon Ataahua
Ko nga rino koiri o te kaainga, nga tima kanohi, me etahi atu. Huriwari ngawari kia pai ai te wheako ataahua ngaio.
Nga taputapu rongoa
Whakaratohia te ngaohiko 110V pumau mo nga taputapu rongoa o te kaainga kia pai ai te mahi.
Hua Aratohu Whakahaere
【Aratatohu mo te whakamahi】
1. Tirohia mehemea kei te mau tonu te kaitahuri me ona taputapu.
2. Honoa te mono whakauru ki te 220V hiko hiko.
3. Pēhia te pātene hiko ki te huri i te kaitahuri ngaohiko.
4 Honoa nga taputapu 110V ki te kaitahuri kia pai ai te kaha o te mana.
【Tukanga whakamahi whakawhiti hiko】
1. Tirohia mehemea kua oti te ahua o te kaitahuri ngaohiko me nga waahanga e manawapa ana;
2. Whakauruhia te mono whakauru whakawhiti hiko ki te hiko hiko me te ngaohiko o te 220V;
3. Patohia te kii whakawhiti miihini hei whakakaha i te kaitahuri ngaohiko;
4. Whakauruhia nga taputapu hiko 110V ki te kaitahuri ngaohiko, ka huri i te miihini mo te whakamahi noa.
FAQ
He taurangi ratonga whai muri i te hokonga
Ka whakapau kaha matou ki te whakarato i te tautoko ratonga whai muri i te hokonga, ki te whai korero mo nga hua, ki te whakamahi i te arataki, ki te whakatika hapa me etahi atu waahanga. Kei te tatari tonu ta maatau roopu ratonga kiritaki ngaio ki te whakarite ka taea e matou te whakautu me te whakaoti i o patai me o hiahia hangarau i te wa tika. I tua atu, ka whakaratohia ano e matou he wa o te ratonga whakamana, hei whakarato i etahi atu whakamarumaru mo to wheako.
Aratohu Whiriwhiri Whakawhiti
I te wa e whiriwhiri ana koe i te kaihurihuri tika mo to taputapu, me aromatawai tuatahi koe i te ngaohiko whakatau me nga whakaritenga hiko o te taputapu ki te whakarite kia rite nga tawhā whakaputa o te kaitahuri kua tohua ki te taputapu. I te wa ano, whakaarohia te auau me te roa o te whakamahinga o te taputapu me te whiriwhiri i te huringa ka taea te whakaputa hiko tonu me te pumau. I roto i te tukanga whiriwhiri, he mea tika hoki ki te whakaaro i te ingoa waitohu o te transformer, te kounga hua, utu-whai hua me etahi atu mea ki te whakarite i te hoko o te mahi pono, haumaru me te hanganga ture.
Te whakarite i mua i te hoko i te kaitahuri
I mua i te hoko i te kaitahuri ngaohiko, me maarama koe ki te ngaohiko whakatau o te taputapu, te mana me etahi atu taapiri matua, me te whakaū i nga paerewa ngaohiko hiko i to rohe ki te whakarite ka taea e te kaitahuri kua tohua te whakatutuki i nga whakaritenga whakahaere o te taputapu. I tua atu, me arotake ano koe i te taiao, te auau me te tahua whaiaro o te taputapu, me te whakataurite i nga momo momo momo me nga tauira o nga huringa i runga i te maakete ki te whakatau i te whakatau hoko.
He pai mo nga taputapu motuhake
Kia mohio koe he pai tenei huringa mo te whakamahi me etahi taputapu i raro i te 800W. Mo nga taputapu hiko teitei, wera nui ranei, ka tūtohu kia whiriwhiria he kaihurihuri me te tohu mana teitei ake hei whakarite i te mahi haumaru me te pumau o te taputapu.
He aratohu whiriwhiringa owehenga ngaohiko
E ai ki nga whakaritenga ngaohiko o nga rohe rereke me nga taputapu, whiriwhiria te tauwehenga ngaohiko whakauru me te putanga o te kaitahuri ngaohiko, hei tauira:
I te wa e whakamahia ana e Europe nga taputapu a Amerika, whiriwhiria te 220V ki te 110V converter.
Ina whakamahia nga taputapu Pakeha i te United States, whiriwhiria te 110V ki te 220V kaitahuri.
Ina whakamahi a Haina i nga taputapu Hapanihi, whiriwhiria te 220V ki te 100V kaitahuri.
Nga Tohutohu mo te kowhiringa hiko kaahuri
Ma te whakaaro ki te ngaro o te kaitahuri i te wa e mahi ana, e taunaki ana kia kowhiria he kaitahuri ko tona mana whakatau he 20% teitei ake i te mana o te taputapu. Hei tauira, mo te taputapu 300W, me kowhiria he kaitahuri me te reanga hiko 360W teitei ake ranei hei karo i te paheketanga o te mahi, i nga tupono haumaru ranei na te kore rawa o te hiko.
Tikanga uiuinga hiko taputapu
Ko nga tawhā hiko o te taputapu ka kitea i runga i te tinana hua, te tapanga o raro, te pukapuka kaiwhakamahi ranei. I te wa e hoko ana mo te kaihurihuri, tena koa tirohia enei korero kia mohio ai ka taea e te kaihurihuri kua tohua te whakatutuki i nga whakaritenga hiko o te taputapu.