SHJZ-1000VA
ШунХонг
W10002
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363

Нарықтық сенім
20 жылдан астам нарықтық сынақтан кейін ShunHong кернеу түрлендіргіші тамаша өнімділігі үшін жаһандық пайдаланушылардың бірауыздан мақтауына ие болды.
Нақты түрлендіру
Кернеудің сәйкес келмеу мәселесін шешу үшін арнайы әзірленген ол 110 В-тан 220 В-қа дейін дәл түрлендіруге қол жеткізеді.
Жоғары тиімділік және энергияны үнемдеу
бір фазалы тороидты ядроны қабылдау энергия шығынын азайтады, түрлендіру тиімділігін арттырады және бір уақытта кернеуді түрлендірудің тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
Уайымсыз қауіпсіздік
Қатты темір қабық және ішкі жалынға қарсы материал, температураны бақылау және қысқа тұйықталудан қорғау құрылғысымен бірге қауіпсіздікті пайдалануды жан-жақты қорғау.
Икемді пайдалану
Әр түрлі электр құрылғыларының қуат талаптарын қанағаттандыру үшін пайдалану ұзақтығына сәйкес қуат шығысын интеллектуалды реттеу.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SHJZ-1000VA |
| Өнім атауы | 1000 Вт Температураны басқару қорғанысы кернеу түрлендіргіші 110 В пен 220 В |
| Қолданылатын максималды қуат | 1000Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 800ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 20*16*9,5см |
| Өлшемі (пакетімен) | 30*20*15см |
| салмақтар | 4,6 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 5,0 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы-1 | Температураны бақылау |
| Автоматты түрде өшіру температурасы | ≥80℃ |
| Қуат сымының шаршысы | 1 шаршы |
| Максималды өту тогы | 8А |
| Материалдар | Алюминий сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Тұрмыстық техника
Үстел шамы, ауа тазартқыш немесе тіс тазалағыш болсын, оларды 220 В аймақтарында еш алаңдамай пайдалануға болады.
Кеңсе техникасы
220 В астында тұрақты жұмысты қамтамасыз ету үшін шағын принтерлер, көшірме машиналары және басқа кеңсе жабдықтары.
Сұлулық салоны
Үйдегі бұйралағыш үтіктер, бетке арналған бу пісіргіштер және т.б. Кәсіби сұлулық тәжірибесінен ләззат алу үшін қарапайым түрлендіру.
Медициналық құрал-жабдықтар
Тұрақты жұмысын қамтамасыз ету үшін үйдегі медициналық жабдықты тұрақты 110 В кернеумен қамтамасыз етіңіз.
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
【Қолдану бойынша нұсқаулық】
1. Түрлендіргіш пен оның керек-жарақтары бұзылмағанын тексеріңіз.
2. Кіріс ашасын 220 В қуат көзіне қосыңыз.
3. Кернеу түрлендіргішін қосу үшін қуат түймесін басыңыз.
4 Тұрақты қуат алу үшін түрлендіргішке 110 В құрылғыларды қосыңыз.
【Қуат трансформаторын пайдалану процесі】
1. Кернеу түрлендіргішінің сыртқы түрі аяқталғанын және қосалқы бөлшектердің бекітілгенін тексеріңіз;
2. Кернеу түрлендіргішінің кіріс ашасын 220 В кернеуі бар қуат көзіне қосыңыз;
3. Кернеу түрлендіргішін қуаттандыру үшін машинаны ауыстырып қосу пернесін басыңыз;
4. 110 В электр құрылғыларын кернеу түрлендіргішіне қосыңыз, содан кейін қалыпты пайдалану үшін машинаны қосыңыз.
Жиі қойылатын сұрақтар
Кешенді сатылымнан кейінгі қызмет көрсету кепілдігі
Біз өнімге кеңес беруді, пайдалану жөніндегі нұсқаулықты, ақауларды жөндеуді және басқа аспектілерді қамтитын сатылымнан кейінгі сервистік қолдауды қамтамасыз етуге міндеттенеміз. Біздің кәсіби тұтынушыларға қызмет көрсету тобы кез келген сұрауларыңызға немесе техникалық қажеттіліктеріңізге дер кезінде жауап беріп, шеше алатынымызға көз жеткізу үшін әрқашан күту режимінде болады. Сонымен қатар, біз сіздің тәжірибеңізді қосымша қорғауды қамтамасыз ету үшін белгілі бір кепілдік қызмет мерзімін ұсынамыз.
Трансформаторды таңдау бойынша нұсқаулық
Құрылғыңызға дұрыс трансформаторды таңдағанда, таңдалған трансформатордың шығыс параметрлері құрылғыға сәйкес келетініне көз жеткізу үшін алдымен құрылғының номиналды кернеуі мен қуат талаптарын бағалау керек. Бұл ретте құрылғыны пайдалану жиілігі мен ұзақтығын қарастырып, үздіксіз және тұрақты қуат шығысын қамтамасыз ете алатын трансформаторды таңдаңыз. Таңдау процесінде, сондай-ақ сенімді өнімділікті, қауіпсіздік пен сәйкестік өнімдерін сатып алуды қамтамасыз ету үшін трансформатордың бренд беделін, өнім сапасын, үнемді және басқа факторларды ескеру қажет.
Трансформаторды сатып алмас бұрын дайындық
Кернеу түрлендіргішін сатып алмас бұрын құрылғының номиналды кернеуін, қуатын және басқа да негізгі параметрлерін егжей-тегжейлі түсініп, таңдалған трансформатор құрылғының жұмыс талаптарына сай болуын қамтамасыз ету үшін аймағыңыздағы қуат көзінің кернеуі стандарттарын растауыңыз керек. Бұған қоса, сатып алу туралы негізделген шешім қабылдау үшін сізге қоршаған ортаны, құрылғының жиілігін және жеке бюджетін бағалап, нарықтағы трансформаторлардың әртүрлі маркалары мен үлгілерін салыстыру қажет.
Белгілі бір құрылғыларға жарамдылық
Бұл трансформатор 800 Вт-тан төмен кейбір құрылғылармен пайдалануға жарамды екенін ескеріңіз. Қуаты жоғары немесе жоғары жылу шығаратын құрылғылар үшін құрылғының қауіпсіз және тұрақты жұмыс істеуін қамтамасыз ету үшін қуаттылығы жоғары трансформаторды таңдау ұсынылады.
Кернеу коэффициентін таңдау нұсқаулығы
Әртүрлі аймақтар мен құрылғылардың кернеу талаптарына сәйкес, кернеу түрлендіргішінің кіріс және шығыс кернеуінің қатынасын орынды таңдаңыз, мысалы:
Еуропа американдық құрылғыларды пайдаланған кезде, 220 В пен 110 В түрлендіргішті таңдаңыз.
Америка Құрама Штаттарында еуропалық құрылғылар пайдаланылған кезде, 110В-тан 220В-қа дейінгі түрлендіргішті таңдаңыз.
Қытай жапондық құрылғыларды пайдаланған кезде 220В-дан 100В-қа дейінгі түрлендіргішті таңдаңыз.
Трансформатордың қуатын таңдау бойынша ұсыныстар
Жұмыс кезінде трансформатордың жоғалуын ескере отырып, номиналды қуаты құрылғының қуатынан кемінде 20% жоғары трансформаторды таңдау ұсынылады. Мысалы, 300 Вт құрылғы үшін өнімділіктің төмендеуі немесе қуат жеткіліксіздігінен қауіпсіздік қаупін болдырмау үшін қуаты 360 Вт немесе одан жоғары болатын трансформаторды таңдау керек.
Құрылғының қуатын сұрау әдісі
Құрылғының қуат параметрлерін әдетте өнімнің корпусында, төменгі жапсырмасында немесе пайдаланушы нұсқаулығында табуға болады. Трансформаторды сатып алғанда, таңдалған трансформатор құрылғының қуат талаптарына сәйкес келетініне көз жеткізу үшін осы ақпаратты мұқият оқып шығыңыз.