SHJZ-1000VA
ShunHong
W10002
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363

Iontaobhas margaidh
Tar éis níos mó ná 20 bliain de thástáil mhargaidh, bhuaigh tiontaire voltais ShunHong moladh d'aon toil na n-úsáideoirí domhanda as a fheidhmíocht den scoth.
Comhshó Beacht
Deartha go speisialta chun an fhadhb a bhaineann le neamhréir voltais a réiteach, sroicheann sé comhshó beacht ó 110V go 220V.
Ard-éifeachtúlacht agus coigilt fuinnimh
laghdaítear caillteanas fuinnimh, feabhsaítear éifeachtúlacht chomhshó, agus cinntíonn sé cobhsaíocht chomhshó voltais ag an am céanna nuair a ghlactar le croí toroidal aon phas.
Sábháilteacht gan imní
An bhlaosc iarann sturdy agus ábhar inmheánach lasair-retardant, mar aon leis an rialú teochta agus gléas cosanta gearrchiorcad, cosaint uile-bhabhta ar úsáid na sábháilteachta.
Úsáid solúbtha
Coigeartú cliste ar aschur cumhachta de réir an fad úsáide, chun freastal ar riachtanais chumhachta fearais leictreacha éagsúla.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-1000VA |
| Ainm an táirge | 1000W Tiontaire Voltas Cosanta Rialú Teochta 110V go 220V |
| Uaschumhacht infheidhme | 1000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 110V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 220V~ |
| Acmhainn rátáilte | 800VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 20*16*9.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 30*20*15cm |
| meáchain | 4.6kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 5.0kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 1 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 8A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Fearais tí
Cibé an lampa deasc, purifier aer nó glantóir fiacail é, is féidir iad a úsáid i gceantair 220V gan aon imní ort.
Trealamh oifige
Printéirí beaga, fótachóipeálaithe agus trealamh oifige eile chun oibriú cobhsaí faoi 220V a chinntiú.
Salon áilleacht
Iarann tlú baile, galtáin aghaidhe, etc. Comhshó simplí chun taitneamh a bhaint as taithí ghairmiúil áilleacht.
Trealamh leighis
Voltas cobhsaí 110V a sholáthar do threalamh leighis baile chun oibriú cobhsaí a chinntiú.
Treoir Oibriú Táirge
【Treoirlínte úsáide】
1. Seiceáil an bhfuil an tiontaire agus a chuid gabhálais slán.
2. Ceangail an breiseán ionchuir le soláthar cumhachta 220V.
3. Brúigh an cnaipe cumhachta chun an tiontaire voltais a chur ar siúl.
4 Ceangail fearais 110V leis an tiontaire chun taitneamh a bhaint as cumhacht cobhsaí.
【Próiseas úsáide claochladán cumhachta】
1. Seiceáil an bhfuil cuma an tiontaire voltais iomlán agus go bhfuil na páirteanna breise socraithe;
2. Ceangail an breiseán ionchuir tiontaire voltais leis an soláthar cumhachta le voltas 220V;
3. Cliceáil ar an eochair lasc meaisín chun an tiontaire voltais a fhuinneamh;
4. Ceangail na fearais leictreacha 110V leis an tiontaire voltais, agus ansin cuir an meaisín ar siúl le haghaidh gnáthúsáide.
CCanna
Ráthaíocht seirbhíse cuimsitheach iar-díola
Táimid tiomanta do thacaíocht chuimsitheach seirbhíse iar-díola a sholáthar, a chlúdaíonn comhairliúchán táirge, treoir úsáide, deisiú lochtanna agus gnéithe eile. Bíonn ár bhfoireann ghairmiúil um sheirbhís do chustaiméirí ar fuireachas i gcónaí chun a chinntiú gur féidir linn freagra a thabhairt ar aon cheann de do cheisteanna nó riachtanais theicniúla agus iad a réiteach go tráthúil. Ina theannta sin, soláthraímid tréimhse áirithe seirbhíse bharántas freisin, chun cosaint bhreise a sholáthar do do thaithí.
Treoir um Roghnú Trasfhoirmeora
Nuair a bhíonn an claochladán ceart á roghnú agat do d'fhearas, ba cheart duit riachtanais rátáilte voltais agus chumhachta an fhearais a mheas ar dtús lena chinntiú go bhfuil paraiméadair aschuir an claochladáin roghnaithe ag teacht leis an bhfearas. Ag an am céanna, breithnigh minicíocht agus fad úsáide an fhearais agus roghnaigh claochladán a fhéadfaidh aschur cumhachta leanúnach agus cobhsaí a sholáthar. Sa phróiseas roghnúcháin, is gá freisin breithniú a dhéanamh ar cháil branda an claochladáin, cáilíocht an táirge, éifeachtach ó thaobh costais agus fachtóirí eile chun a chinntiú go gceannaítear táirgí feidhmíochta, sábháilteachta agus comhlíonta iontaofa.
Ullmhú sula gceannaítear claochladán
Sula gceannaítear tiontaire voltais, ní mór duit voltas rátáil an fhearais, an chumhacht agus na paraiméadair lárnacha eile a thuiscint go mion, agus na caighdeáin voltais soláthair cumhachta i do réigiún a dhearbhú chun a chinntiú go bhféadfaidh an claochladán roghnaithe ceanglais oibriúcháin an fhearais a chomhlíonadh. Ina theannta sin, ní mór duit freisin timpeallacht, minicíocht agus buiséad pearsanta an fhearas a mheas, agus brandaí agus samhlacha éagsúla claochladáin a chur i gcomparáid ar an margadh chun cinneadh ceannaigh eolasach a dhéanamh.
Oiriúnacht do fhearais ar leith
Tabhair faoi deara go bhfuil an claochladán seo oiriúnach le húsáid le roinnt fearais faoi 800W. Maidir le fearais ghiniúna ardchumhachta nó teasa, moltar claochladán a roghnú le rátáil cumhachta níos airde chun oibriú sábháilte agus cobhsaí an fhearas a chinntiú.
Treoir roghnúcháin cóimheas voltais
De réir riachtanais voltais réigiúin agus fearais éagsúla, roghnaigh cóimheas voltas ionchuir agus aschuir an tiontaire voltais go réasúnta, mar shampla:
Nuair a úsáideann an Eoraip fearais Mheiriceá, roghnaigh tiontaire 220V go 110V.
Nuair a úsáidtear fearais Eorpacha sna Stáit Aontaithe, roghnaigh 110V go 220V tiontaire.
Nuair a úsáideann an tSín fearais Seapáine, roghnaigh 220V go 100V tiontaire.
Moltaí maidir le roghnú cumhachta claochladán
Ós rud é go gcailltear an claochladán le linn oibriú, moltar claochladán a roghnú a bhfuil a chumhacht rátáilte ar a laghad 20% níos airde ná cumhacht an fhearais. Mar shampla, le haghaidh fearas 300W, ba cheart claochladán le rátáil cumhachta de 360W nó níos airde a roghnú chun díghrádú feidhmíochta nó rioscaí sábháilteachta a sheachaint mar gheall ar chumhacht neamhleor.
Modh fiosrúcháin cumhachta fearas
De ghnáth is féidir paraiméadair chumhachta fearas a fháil ar an gcomhlacht táirge, ar an lipéad bun nó ar an lámhleabhar úsáideora. Agus tú ag siopadóireacht le haghaidh claochladán, téigh i gcomhairle leis an bhfaisnéis seo go cúramach chun a chinntiú go bhféadfaidh an claochladán roghnaithe riachtanais chumhachta an fhearais a chomhlíonadh.