SHJZ-2000VA
ShunHong
W20002
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
'Tiontaire Voltage Shunhong: Rogha iontaofa d'úsáideoirí domhanda, réiteach gairmiúil maidir le comhshó voltais'
Tá tiontaire voltais Shunhong, tar éis níos mó ná 20 bliain de fhíorú an mhargaidh, tar éis moladh forleathan a fháil ó úsáideoirí ar fud an domhain as a fheidhmíocht agus iontaofacht den scoth. Feidhmíonn ár gcuid táirgí go maith i dtimpeallachtaí agus coinníollacha úsáide éagsúla, ag bunú seasamh gairmiúil Shunhong i réimse an chomhshó voltais.
Cuireann comhshó beacht voltais deireadh le bacainní voltais
Tá tiontairí Shunhong Voltage deartha le haghaidh fadhbanna neamhréitithe voltais agus soláthraíonn siad comhshó cruinn ó 110V go 220V. Cibé an baile nó oifig é, cinntíonn ár dtiontairí go ritheann do chuid fearais go réidh faoi chaighdeáin éagsúla voltais.
Ard-éifeachtúlacht agus coigilt fuinnimh, feidhmíocht chomhshó optamaithe
Le dearadh croí annular aon-chéim chun cinn, is féidir le tiontaire voltais Shunhong feabhas suntasach a chur ar éifeachtúlacht chomhshó voltais agus caillteanas fuinnimh á laghdú. Ní hamháin go gcinntíonn an dearadh seo cobhsaíocht an chomhshó, ach freisin déanann sé an táirge níos éifeachtaí ó thaobh fuinnimh agus atá neamhdhíobhálach don chomhshaol.
Ráthaíocht chuimsitheach slándála, úsáid saor ó imní
Úsáideann tiontaire voltais Shunhong úsáid as tithíocht iarainn láidir agus ábhar inmheánach lasair-retardant, agus tá sé feistithe le rialú teochta agus feistí cosanta gearrchiorcad chun raon iomlán sábháilteachta a sholáthar. Tugann na gnéithe slándála seo suaimhneas intinne d’úsáideoirí faoi aon choinníollacha úsáide. Is féidir le
coigeartú cliste, solúbtha chun oiriúnú d'fhearais leictreacha éagsúla
tiontaire voltais Shunhong an t-aschur cumhachta a choigeartú go cliste chun oiriúnú d'am úsáide agus riachtanais chumhachta fearais éagsúla. Buaileann an tsolúbthacht seo le riachtanais gach cineál fearais, ó uaireanta fada go buaic-ualaí gearra, ag cinntiú oibriú cobhsaí.
Comhoiriúnacht leathan, tacaíocht d'éagsúlacht fearais
Tacaíonn tiontaire voltais Shunhong le húsáid éagsúla fearais leictreacha, cibé an triomadóir gruaige é, cócaireán ríse, meaisín briseadh balla, meaisín cócaire nó iarann tlú, is féidir é a úsáid go díreach, gan a bheith buartha faoi fhadhbanna voltais.
Is é tiontaire voltais Shunhong do rogha iontach chun réitigh chomhshó voltas cobhsaí, sábháilte agus éifeachtach a sholáthar do do fhearais leictreacha.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-1000VA |
| Ainm an táirge | 2000W Tiontaire Voltas Cosanta Rialú Teochta 110V go 220V |
| Uaschumhacht infheidhme | 2000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 110V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 220V~ |
| Acmhainn rátáilte | 1200VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 20*16*9.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 30*20*15cm |
| meáchain | 5.6kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 6.0kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 1 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 8A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Ceangail go daingean trealamh leictreach a éilíonn voltas 110V le calafort aschuir an tiontaire voltais. Nuair a bhíonn tú ag nascadh, cinntigh go bhfuil cumhacht an fhearas laistigh de raon ualach uasta an tiontaire chun an baol ró-ualach a sheachaint. Tar éis don nasc a bheith críochnaithe, cuir an chumhacht leictreach ar siúl agus taitneamh a bhaint as soláthar cumhachta cobhsaí agus sábháilte.
'Lámhleabhar Oibriúcháin Éasca le haghaidh Tiontairí Voltais: Próiseas ceithre chéim le cumhacht cobhsaí ar do mhéar'
Is uirlis áisiúil iad tiontairí voltais le haghaidh oiriúnú cumhachta sa saol nua-aimseartha, agus is treoir shimplí é seo a leanas chun cabhrú leat taitneamh a bhaint as cumhacht chobhsaí go héasca.
Céim 1: Seiceáil an gléas agus an nasc go críochnúil
Sula dtosaíonn tú ag úsáid tiontaire voltais, tá sé tábhachtach an trealamh agus a chuid gabhálais go léir a iniúchadh go críochnúil. Fíoraigh go bhfuil tithíocht an tiontaire, na plocóidí agus na cáblaí slán agus go bhfuil na gabhálais go léir iomlán agus i riocht maith. Tá an chéim seo ríthábhachtach chun teipeanna leictreacha a chosc agus oibriú ceart an trealaimh a chinntiú.
Céim 2: Cumhacht 220V a nascadh i gceart
Cuir breiseán ionchuir an tiontaire voltais isteach san asraon cumhachta 220V. Sula ndéantar é a nascadh, seiceáil faoi dhó go bhfuil an voltas soicéad ag teacht le riachtanais voltais ionchuir an tiontaire chun damáiste don fheiste de bharr neamhréire voltais a chosc.
Céim 3: Tosaigh an tiontaire voltais
Aimsigh an lasc cumhachta ar an tiontaire agus sconna chun an gléas a thosú. Agus tú ag tosú, bí ag faire go dlúth le haghaidh aon fhrithghníomhartha neamhghnácha, mar shampla fuaimeanna neamhghnácha nó soilse gan soilsiú, a d'fhéadfadh a bheith ina chomhartha luath go bhfuil fadhb ann leis an bhfeiste.
Céim 4: Ceangail go daingean agus bain úsáid as fearais 110V
Ceangail go daingean trealamh leictreach a éilíonn voltas 110V le calafort aschuir an tiontaire voltais. Nuair a bhíonn tú ag nascadh, cinntigh nach dtéann cumhacht an fhearas thar acmhainn iompair uasta an tiontaire chun ró-ualach a sheachaint. Nuair a bheidh an nasc críochnaithe, cuir lasc cumhachta an fhearais ar siúl agus taitneamh a bhaint as soláthar cumhachta cobhsaí agus sábháilte.
Tríd an treoir ceithre chéim seo a leanúint, is féidir leat úsáid shábháilte agus éifeachtach do tiontaire voltais a chinntiú chun gnáthoibriú do threalamh leictreach agus cobhsaíocht do sholáthar cumhachta a chinntiú, cibé áit agus aon uair is gá duit é.
CCanna