SHJZ-1000VA
ShunHong
W10003
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Tar éis níos mó ná dhá scór bliain de scagadh dian sa mhargadh, bhuaigh an claochladán cumhachta seo moladh d'aon toil ó úsáideoirí as a shaol táirge den scoth agus cobhsaíocht den scoth. Ní hamháin go bhfuil sé déanta as croí toroidal aon-chéim ardchaighdeáin, rud a chinntíonn ard-éifeachtúlacht agus cobhsaíocht chomhshó voltais, ach freisin go laghdaítear caillteanas fuinnimh go mór le linn an phróisis chomhshó.
D'fhonn oibriú rianúil fearais leictreacha a áirithiú i dtimpeallachtaí voltais éagsúla, tá an claochladán seo deartha go speisialta mar adapter voltais, ar féidir leis 100V go 220V a thiontú go tapa agus go cobhsaí, ag freastal ar riachtanais fearais leictreacha sa tSeapáin agus i réigiúin eile maidir le húsáid réimsí voltas 220V.
Maidir le feidhmíocht sábháilteachta, tá dea-mhachnamh ar an tiontaire voltais seo. Tá a bhlaosc déanta as ábhar iarann sturdy, agus tá an sreangú inmheánach go léir fillte i scannán plaisteach lasair-retardant, ag cur go héifeachtach le sábháilteacht úsáide. Is fiú a lua go bhfuil feiste cosanta rialaithe teochta feistithe aige freisin, rud a choscann go cuimsitheach tionóiscí sábháilteachta a d'fhéadfadh a bheith mar thoradh ar voltas éagobhsaí nó ró-ualach.
Le nuálaíocht leanúnach na teicneolaíochta agus leas iomlán a bhaint as gabhálais agus ábhair, feabhsaíodh éifeachtacht chomhshó voltais agus cobhsaíocht an claochladáin chumhachta seo go mór, rud a thugann taithí cumhachta níos iontaofa agus níos sábháilte d'úsáideoirí.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-1000VA |
| Ainm an táirge | 1000W Tiontaire Voltas Cosanta Rialú Teochta 220V go 100V |
| Uaschumhacht infheidhme | 1000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 100V~ |
| Acmhainn rátáilte | 800VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 20*16*9.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 30*20*15cm |
| meáchain | 4.6kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 5.0kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 1 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 8A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Réamhchúraimí maidir le húsáid claochladán voltais
1, uiscedhíonach agus cruthúnas taise:
Toisc go bhfuil an tiontaire voltais seo deartha chun dul tríd na gabhálais lárnacha inmheánacha, d'fhonn diomailt teasa maith a bhaint amach, ní limistéar mór cóireála uiscedhíonach é a bhlaosc. Dá bhrí sin, ba cheart é a úsáid ar shiúl ó fhoinsí uisce chun cur isteach uisce a chosc isteach sa tiontaire voltas inmheánach, ionas nach gcuirfí ciorcad gearr nó teagmhais sábháilteachta eile faoi deara.
2, Diomailt teasa agus aerála:
Is féidir le tiontaire voltas méid áirithe teasa a tháirgeadh le linn oibriú, rud is gnáth-fheiniméan. D'fhonn a theocht oibriúcháin gnáth a choinneáil níor chóir, bac a chur ar an gclaochladán taobh clé agus ar dheis de na poill fuaraithe chun aerchúrsaíocht a chinntiú chun cabhrú le teas a scaipeadh. Má aimsítear go bhfuil an claochladán cumhachta thar a bheith te nó má scaoileann sé boladh dóite le linn úsáide, ba cheart é a stopadh láithreach agus ba cheart dul i gcomhairle le duine gairmiúil.
3, Seiceáil tosaithe:
Roimh an gcéad úsáid tosaithe, ba cheart an claochladán cumhachta a iniúchadh go hiomlán. A chinntiú go bhfuil cuma an mheaisín iomlán agus gan damáiste, agus go bhfuil na codanna socraithe go daingean. Ag an am céanna, ba cheart don chéad tosaithe aird a thabhairt ar cibé an bhfuil torann aisteach nó neamhghnáchaíochtaí ann, más ann dóibh ba chóir stop a chur láithreach ar an meaisín a sheiceáil.
Próiseas úsáide claochladán cumhachta:
1 、 Seiceáil an bhfuil cuma an tiontaire voltais iomlán agus go bhfuil páirteanna breise socraithe;
2 、 Ceangail breiseán ionchuir an tiontaire voltais leis an soláthar cumhachta 220V voltas;
3 、 Cliceáil ar an eochair lasc meaisín, beidh an tiontaire voltas a fhuinneamh;
4 、 Is féidir leis na fearais leictreacha 100V atá ceangailte leis an tiontaire voltas, agus ansin an gnáthúsáid a chur ar siúl.
CCanna