SHJZ-2000VA
ShunHong
W20003
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
' Claochladáin Cumhachta a sheas an tástáil ama : an rogha iontaofa do chustaiméirí ar fud an domhain '
Cruthaithe ar an margadh ar feadh níos mó ná 20 bliain , tá an claochladán cumhachta seo a bhuaigh moladh forleathan ó úsáideoirí ar fud an domhain as a marthanacht agus cobhsaíocht eisceachtúil . Úsáideann sé teicneolaíocht lárnach annular aon phas chun cinn chun éifeachtacht agus cobhsaíocht chomhshó voltais a chinntiú, agus laghdaítear caillteanas fuinnimh go mór le linn an phróisis chomhshó.
Deartha do thimpeallachtaí trasvoltais
Tá an claochladán seo deartha chun freastal ar riachtanais na réimsí caighdeánacha voltais éagsúla agus is féidir leis an voltas 100V a mhéadú go tapa agus go cobhsaí go 220V, go háirithe oiriúnach don tSeapáin agus do réigiúin eile sa limistéar caighdeánach voltas 220V a úsáid, ag feabhsú go mór solúbthacht fearais leictreacha.
Dearadh cúramach na slándála
I dtéarmaí sábháilteachta, tá an tiontaire voltais seo deartha go cúramach. Tá a bhlaosc déanta as ábhar láidir iarainn, agus tá an ciorcad inmheánach fillte ag ábhair lasair-retardant ard-chaighdeán, rud a fheabhsaíonn sábháilteacht go héifeachtach le linn úsáide. Ag an am céanna, tá sé feistithe freisin le feistí cosanta rialaithe teochta chun cinn chun rioscaí sábháilteachta a chosc go héifeachtach a d'fhéadfadh a bheith mar thoradh ar luaineachtaí nó ró-ualach voltais.
Leas iomlán a bhaint leanúnach ar theicneolaíocht agus ar ábhair
Le dul chun cinn leanúnach na teicneolaíochta agus leas iomlán a bhaint leanúnach as ábhair, tá feabhas suntasach tagtha ar an gclaochladán cumhachta seo i dtéarmaí éifeachtúlacht chomhshó voltais agus cobhsaíocht úsáide. Soláthraíonn sé réiteach cumhachta níos iontaofa agus níos sábháilte d'úsáideoirí, ag cinntiú oibriú sábháilte agus éifeachtach trealaimh leictreach.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-2000VA |
| Ainm an táirge | 2000W Tiontaire Voltas Cosanta Rialú Teochta 220V go 100V |
| Uaschumhacht infheidhme | 2000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 100V~ |
| Acmhainn rátáilte | 1400VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 20*16*9.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 30*20*15cm |
| meáchain | 5.6kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 6.0kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 1 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 8A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Sula dtosaíonn tú ag tiontaire voltais den chéad uair, tá iniúchadh críochnúil riachtanach. Áirítear leis seo trealamh a sheiceáil le haghaidh damáiste, páirteanna scaoilte, agus a chinntiú go bhfuil na feidhmeanna go léir in ord. Agus tú ag casadh ar, tabhair aird ar cibé an bhfuil fuaim neamhghnácha nó feiniméin neamhghnácha eile ann, agus ba cheart aon chomharthaí fadhbanna a stopadh láithreach agus a sheiceáil.
' Próiseas oibríochta claochladán cumhachta: Céimeanna éasca a chinntiú go n-úsáidtear éifeachtúil'
Is príomhuirlis é an claochladán cumhachta chun oibriú cobhsaí trealaimh leictrigh i dtimpeallachtaí voltais éagsúla a chinntiú. Seo nós imeachta simplí chun claochladán cumhachta a úsáid chun cabhrú leat do threalamh a úsáid go héifeachtach agus go sábháilte.
Céim 1: Cigireacht amhairc críochnúil
Sula dtosaíonn tú ar chlaochladán cumhachta, tá iniúchadh amhairc críochnúil riachtanach. Seiceáil go bhfuil tithíocht an chlaochladáin slán agus go bhfuil gach feisteas agus scriúnna socraithe suiteáilte go daingean chun a chinntiú gur féidir leis an trealamh oibriú go sábháilte.
Céim 2: Ceangail an soláthar cumhachta i gceart
Cuir breiseán ionchuir an claochladáin isteach san asraon cumhachta marcáilte 220V. Sula ndéantar tú a nascadh, déan cinnte go bhfuil an voltas soicéad comhsheasmhach le ceanglais voltais ionchuir an claochladáin chun damáiste a chosc don fheiste mar gheall ar neamhréir voltais.
Céim 3: Tosaigh an claochladán
Aimsigh an lasc cumhachta ar an gclaochladán agus brúigh go réidh é chun an chumhacht a chur ar siúl. Nuair a bhíonn tú á gcumhachtú, breathnaigh go dlúth an bhfuil solas táscaire an chlaochladáin soilsithe de ghnáth, agus tabhair aird ar cibé an bhfuil fuaim nó creathadh neamhghnácha ann, atá ina gcomharthaí tábhachtacha chun a chinneadh an bhfuil an trealamh ag obair de ghnáth.
Céim 4: Fearais a nascadh go sábháilte
Ceangail trealamh leictreach óna dteastaíonn voltas 100V go daingean le calafort aschuir an claochladáin. Agus tú ag nascadh, cinntigh nach dtéann cumhacht an fhearas thar acmhainn iompair uasta an claochladáin chun ró-ualach a sheachaint. Tar éis don nasc a bheith críochnaithe, cuir lasc cumhachta an fhearais ar siúl, agus ba cheart go mbeadh an gléas in ann tosú go réidh agus oibriú de ghnáth.
CCanna